Wizytówka firmy: AMK Biuro Rachunkowe

Kontakt: AMK Biuro Rachunkowe
targeo
al. Jerozolimskie 200 lok.109 kl.C02-486 Warszawa
tel.kom.532 887 888tel.kom.501 088 848
Opis firmy i działalności:

W naszym biurze doskonale zdajemy sobie sprawę, że zawiłości związane z prawem gospodarczym oraz podatkowym mogą powodować problemy zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z biznesem, jak również dla doświadczonych przedsiębiorców.

Dynamiczne zmiany w prawie wymagają uważnego ich śledzenia i dostosowywania swoich działań, co może skutecznie odciągać uwagę właścicieli firm od głównej gałęzi ich działalności, co w rezultacie powoduje, że zamiast skupić się na pozyskiwaniu klientów i realizacji usług zmuszeni są studiować skomplikowane przepisy.

Właśnie dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług księgowego w Warszawie i nie tylko – pozwoli Ci to ze spokojnym sumieniem, w pełni skupić się na prowadzeniu firmy, bez konieczności zamartwiania się skomplikowanymi sprawami związanymi z ubezpieczeniami i podatkami.

Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak również dużych przedsiębiorstw wymagających kompleksowej obsługi. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda z tych firm ma inną specyfikę i inne potrzeby.

Posiadamy certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów nr 4063/97.

Mówimy po angielsku, niemiecku i rosyjsku.

Powrót: Wola > biura rachunkowe
| 159
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin