Wola Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

Wizytówka firmy: BIURO RACHUNKOWE QVESTUM Sp. z o.o.

Kontakt: BIURO RACHUNKOWE QVESTUM Sp. z o.o.
targeo
ul. Kasprzaka 31/208 01-234 Warszawa
tel.kom.795 377 309
Opis firmy i działalności:

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego jak również podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w oparciu o wpis do CEIDG (Centralna Ewidencja Informacji o Działalności Gospodarczej). Ponadto nasi pracownicy cieszą się bogatą wiedzą oraz doświadczeniem.

Qvestum oferuje pomoc dla podmiotów działających w branży TSL (transport, spedycja, logistyka). Od innych odróżnia nas posiadanie doświadczenia w prowadzeniu działalności spedycyjno-transportowej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu bardzo dobrze rozumiemy problemy z jakimi zmagają się osoby prowadzące przedmiotową działalność.

Naszym priorytetem jest dostosowanie usług do potrzeb Klienta. Atrakcyjność naszych usług przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego z osobna jak również w świadczeniu usług przez wyspecjalizowany personel o wysokich kwalifikacjach, co pozwala nam wykonywać pracę na rzecz naszych Klientów zgodnie z najwyższymi standardami.

Nasza oferta skierowana jest do małych, średnich i dużych firm jak również do mikroprzedsiębiorców.

Produkty, usługi, marki:

Oferujemy szeroki wachlarz usług na który składają się m.in:

  • kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz zarządzania kadrami i płacami, w tym doradztwo finansowe (tzw. financial consulting services)
  • doradztwo prawne
  • reprezentowanie interesów naszych Klientów przed sądami
  • windykacja przedsądowa i sądowa
  • kompleksowe wsparcie firm transportowych
  • zwrot podatku VAT z krajów Unii Europejskiej
  • pomoc przy zakładaniu spółek prawa handlowego jak również sprzedaż gotowych spółek (w tym z wymaganymi licencjami do prowadzenia działalności transportowej
Powrót: Wola > biura rachunkowe
| 149
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin