Marki Portal Informacyjny Marek City Media

PRZEDSZKOLA - MARKI

W mieście Marki istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Marek. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
ul. Sosnowa 2b 05-270 Marki
tel.22 243 43 46tel.kom.504 608 153
Nasze przedszkole to miejsce, w którym zapewniamy dzieciom radość i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę, edukację i dobrą zabawę. W Przedszkolu Dziecko ma stuprocentową pewność, że zawsze obok będzie ktoś, kto o nie zadba, wie, że zostanie wysłuchane, a to co powie będzie uznane za ważne. Do dyspozycji naszych wychowanków, przekazujemy przestronne, kolorowe i dobrze wyposażone cztery sale całodziennego pobytu oraz salę gimnastyczną. Kąciki zainteresowań, pomoce dydaktyczne i zabawki są dostosowane do wieku naszych wychowanków.
ul. Jasińskiego 19 od ul. Stawowej05-270 Marki
tel.kom.502 369 289
Nasze Przedszkole zlokalizowane jest w wolnostojącym, piętrowym budynku. Budynek spełnia wszystkie wymagania unijne. W budynku mieszczą się przestronne sale dydaktyczne, pomieszczenie biurowe i zaplecze pionu żywienia.
3832
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin