PRZEDSZKOLA - ŚRÓDMIEŚCIE

W dzielnicy Śródmieście istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Śródmieścia. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
ul. Jaworzyńska 8 lok.100-634 Warszawa
tel.kom.664 760 584tel.22 825 33 28
Kameralność przedszkola sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego dziecka. Przedszkole oferuje bogaty i urozmaicony program zajęć dydaktycznych, wśród których na szczególną uwagę zasługują aktywności twórcze. Przedszkole oferuje bogaty i urozmaicony program zajęć dydaktycznych, wśród których na szczególną uwagę zasługują aktywności twórcze i edukacyjne z programu Marii Montessori, zajęcia językowe - język angielski i język hiszpański, zajęcia matematyczne, czytelnicze i ortofoniczne. Proces edukacji trwa cały dzień. Zapraszamy do nas!
ul. Badowska 19
00-752 Warszawa
tel.kom.692 099 134

Jesteśmy niepublicznym przedszkolem, które istnieje od 1999 r. Idea i filozofia przedsięwzięcia to nowoczesne, oferujące wysoki poziom nauczania, przedsięwzięcia edukacyjne dla dzieci z wielu kultur i krajów.

ul. Gieldowa 4B
01-211 Warszawa
tel.kom.790 789 079

Nasze przedszkole znajduje się w samym centrum Warszawy. Mimo tego, nasze przedszkole znajduje się w otoczeniu zieleni, z dala od głównej ulicy, co pozwala nam zapewnić komfortowe warunki dla nauki i odpoczynku naszych dzieci.

5385
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin