PRZEDSZKOLA - URSUS

W dzielnicy Ursus istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Ursusa. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
ul. Bełzy Władysława 15
02-495 Warszawa
tel.kom.667 778 890

Akademia Małych Smoków to wyjątkowe przedszkole w Warszawie, przyjazne dla każdego malucha. Zatrudniamy jedynie najlepiej wykwalifikowanych do pracy z dziećmi nauczycieli oraz wychowawców. Zapraszamy do nas!

 
ul. Opieńskiego Henryka 1
02-495 Warszawa
tel.kom.509 744 521

Edu Szkraby to nowoczesne i kameralne przedszkole znajdujące się na terenie Ursusa. Chcemy dać przedszkolakom czas na samodzielne odkrywanie świata, budząc ich ciekawość i zainteresowanie otaczającą je rzeczywistością.

 
ul. Prawnicza 29 i 26
02-495 Warszawa
tel.507 134 820

Niepubliczne Przedszkole Bajeczka istnieje od 20 lat i znajduje się na przepięknym osiedlu domków jednorodzinnych w warszawskiem Ursusie. Przedszkole mieści się w dwóch budynkach usytuowanych obok siebie.

 
ul. Habicha 20
02-495 Warszawa
tel.kom.502 458 426

W naszym przedszkolu dzieci dążą do samodzielności i uczą się miłości do natury. Spełniamy wszystkie wymagania i potrzeby wspołczesnej edukacji przedszkolnej. Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z Ursusa i całej Warszawy.

 
ul. Rynkowa 6
02-495 Warszawa
tel. 22 824 90 79
Początkowo byliśmy Ogniskiem Przedszkolnym, które po trzech latach przekształciło się w Przedszkole. Ważne dla nas jest bezpieczeństwo dzieci, domowa atmosfera oraz świetna zabawa, dzięki której możemy poznawać dzieci.
3538
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin