PRZEDSZKOLA - WOLA

W dzielnicy Wola istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Woli. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
ul. Dywizjonu 303 125 i 141A
01-470 Warszawa
tel.kom.517 728 925

Nasze przedszkole to placówka stworzona przez ludzi, którzy kochają dzieci. Naszym celem jest pokazanie różnych stron świata, poprzez poznanie innych języków, kultur, narodowości i zwyczajów. Zapraszamy do naszego przedszkola.

ul. Gieldowa 4B
01-211 Warszawa
tel.kom.790 789 079

Nasze przedszkole znajduje się w centrum Warszawy na Woli. Mimo tego, nasze przedszkole znajduje się w otoczeniu zieleni, z dala od głównej ulicy, co pozwala nam zapewnić komfortowe warunki dla nauki i odpoczynku naszych dzieci.

2741
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin