PRZEDSZKOLA - WOLA

W dzielnicy Wola istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Woli. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
 
ul. Jana Kazimierza 46A
01-248 Warszawa
tel.kom.502 458 426
tel.kom.502 458 477

Oferujemy Dzieciom miejsce w przedszkolu, które powstało, aby sprostać potrzebom i wymaganiom współczenej edukacji. Bardzo ważnym aspektem wychowania w naszej placówce, jest rozwój w rodzinnej atmosferze, wzajemnym szacunku i empatii. Przedszkole Norlandia oferuje międzynarodowe standardy nauczania przedszkolnego i program edukacyjny wszechstronne wspierający rozwój dziecka. Mamy wszechstronną i rozwijającą ofertę edukacyjną. Dzieci przygotowywane są do samodzielności i miłości do natury. Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z Woli i całej Warszawy.

 
ul. Dywizjonu 303 125 i 141A
01-470 Warszawa
tel.kom.517 728 925

Jesteśmy przedszkolem stworzonym przez ludzi kochających dzieci. Chcemy pokazywać dzieciom różnorodność świata umożliwiając poznanie innych kultur, języków, zwyczajów i narodów. Zapraszamy do przedszkola Dzieci z Woli.

ul. Gieldowa 4B
01-211 Warszawa
tel.kom.790 789 079

Nasze przedszkole znajduje się w centrum Warszawy na Woli. Mimo tego, nasze przedszkole znajduje się w otoczeniu zieleni, z dala od głównej ulicy, co pozwala nam zapewnić komfortowe warunki dla nauki i odpoczynku naszych dzieci.

ul. Szulborska 3/5 lok.U1
01-104 Warszawa
tel.kom.533 153 015

Misją naszego przedszkola jest dobro powierzonego dziecka. Staramy się zapewnienić naszym podopiecznym jak najlepsze warunków rozwoju umysłowego, emocjonalnego i fizycznego. Zapraszamy do nas dzieci z Woli oraz całej Warszawy.

2989
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin