USŁUGI POGRZEBOWE - BIAŁOŁĘKA

W dzielnicy Białołęka działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi pogrzebowe w konkurencyjnych cenach.
Całodobowy przewóz osób zmarłych do miejsc przechowywania, przygotowanie osób zmarłych do ceremonii pogrzebowej,
zamawianie nekrologów, organizowanie kremacji, oprawa muzyczna pogrzebu, konsolacje, przewozy uczestników pogrzebu,
załatwianie formalności w urzędach, kościołach i na cmentarzu, akcesoria pogrzebowe - trumny, urny, tabliczki nagrobkowe,
krzyże, wieńce, wiązanki to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy pogrzebowe zlokalizowane na terenie Białołęki.
Potrzebujesz pomocy w organizacji ceremonii pogrzebowej i konsolacji? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz
w swojej okolicy.
 
al. Zjednoczenia 44
01-801 Warszawa
tel.22 639 51 10
tel.kom.660 100 855
Jesteśmy najtańszym zakładem pogrzebowym w Warszawie. Naszym Klientom z Białołęki oferujemy usługi związane z organizacją pogrzebów. Zależy nam na pomocy osobom, które muszą chowac osoby bliskie, dlatego też pracownicy naszego zakładu pogrzebowego są pełni zrozumienia, empatii i skłonni do pomocy. Ostatnia posługa winna odbywać się godnie, w takich chwilach pracownicy naszej firmy pokazują takt i okazają rodzinom wszechstronną pomoc. W ramach naszej usługi pogrzebowej oferujemy również całodobowy transport zmarłych z domu do chłodni i duży wybór trumien.
ul. Modlińska 233 03-120 Warszawa
tel.22 614 38 66tel.kom.501 040 780
Wieloletni okres prowadzenia działalności pozwolił nam zapracować na wizerunek firmy pogrzebowej rzetelnej, godnej zaufania oraz niezastąpionej w pomocy w najboleśniejszych chwilach naszego życia, w których żegnamy, kogoś nam bliskiego. Do każdej osoby podchodzimy bardzo indywidualnie z należytym szacunkiem dla Osoby Zmarłej i zrozumieniem dla najbliższych. Prowadzimy kompleksowe usługi pogrzebowe, załatwiając wszelkie formalności związane z pogrzebem, dopasowując się do potrzeb (w tym finansowych) klienta. Istnieje możliwość negocjacji cen.
ul. Mehoffera 52 03-131 Warszawa
tel.22 614 34 14
Całodobowe pogotowie pogrzebowe. Oferujemy kompleksową obsługę pogrzebów. Nasza firma załatwi za państwa wszystkie formalności począwszy na wyrobieniu aktu zgonu a kończąc pracami kamieniarskimi na cmentarzu.
ul. Mehoffera 61A 03-081 Warszawa
tel.kom.609 231 229
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i staramy się spełniać każde życzenie, dbając o indywidualność każdej ceremonii pogrzebowej. Załatwiamy formalności w zarządach cmentarzy i kancelariach kościelnych. Zapraszamy.
ul. św. Wincentego 88 03-531 Warszawa
tel.kom.608 337 907
Profesjonalna kadra z Zakładu Pogrzebowego Jelonki pomoże Państwu krok po kroku przejść przez trudny moment jakim jest organizacja pogrzebu bliskiej osoby. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.
 
ul. Ratuszowa 5A (Teren Kościoła)
03-461 Warszawa
tel.kom.511 470 200
Oferujemy opiekę Asystenta Pogrzebowego, który zna wszystkie procedury związane z organizacją pochówku. Zorganizuje on i dopełni wszelkich formalności w Państwa imieniu lub będzie towarzyszył i służył wsparciem.
3704
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin