Wizytówka firmy: BIURO KSIĘGOWE LIBREE Sp. z o.o.

Kontakt: BIURO KSIĘGOWE LIBREE Sp. z o.o.
targeo
ul. Grodkowska 15/56 01-461 Warszawa
tel.kom.509 058 609
Opis firmy i działalności:

Biuro rachunkowe w Warszawie Libree sp. z o.o. zapewnia kompleksową opiekę nad księgowością firm i osób prywatnych.

Doświadczenie i innowacyjne myślenie wyróżnia naszą księgowość. Nasza księgowa dopasuje się nie tylko do wymagań Podatników, czyli swoich klientów, ale również do zmieniających się przepisów prawnych i sytuacji ekonomicznej.

Świadczymy usługi rachunkowe wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym księgi rachunkowe oraz firmom, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze rozchodów i przychodów lub ryczałcie ewidencjonowanym. Oferujemy również usługi z zakresu opieki kadrowo-płacowej pełnej bądź częściowej - w zależności od potrzeb Podatnika.

W ramach naszych usług świadczonych przez księgową zapewniamy reprezentację przed organami urzędowymi oraz bezpłatny odbiór dokumentów w siedzibie Państwa firmy.

Nasze biuro rachunkowe pomaga również początkującym przedsiębiorcom, którzy pragną dopiero założyć własną działalność lub zarejestrować spółkę oferujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności.

Posiadamy certyfikat do usługowego prowadzenia księgowości oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co zapewni Państwu gwarancję bezpieczeństwa finansowego.

Skorzystanie z usług naszego biura rachunkowego to oszczędność czasu, terminowa realizacja zleceń oraz optymalizacja ryzyka gospodarczego.

Cechujemy się indywidualnym podejściem do Klienta, dzięki czemu nasza współpraca z firmami każdorazowo wieńczona jest sukcesem obydwu stron.

Dopasowując się do Państwa oczekiwań jesteśmy w stanie odbierać dokumenty księgowe poza godzinami pracy po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Produkty, usługi, marki:

    Nasz oferta:

  • Profesjonalne usługi księgowe
Powrót: Bemowo > biura rachunkowe
| 962
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin