Wizytówka firmy: BIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24h

Kontakt: BIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24h
targeo
al. K.E.N 103 02-722 Warszawa
tel.kom.501 198 737 (24h)
Opis firmy i działalności:

Zakład Usług Pogrzebowych "JAKUBISIAK" został założony 25 lat temu przez Mariusza i Dariusza Jakubisiaków. Pomimo wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku stale podążamy za trendami i szukamy nowych rozwiązań, chcemy się rozwijać i powiększać naszą ofertę by spełniać oczekiwania naszych klientów. Cenimy nowatorskie i nietypowe rozwiązania ale doceniamy też i te klasyczne. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów od etapu decyzji, przez organizację, realizację, tak długo jak klient nas potrzebuje. Doradzamy, szukamy, organizujemy, dopasowujemy, bo wierzymy, że warto podchodzić indywidualnie do każdej prośby.

Mamy to szczęście, że posiadamy kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników, dzięki temu poczują się Państwo u nas przyjęci z otwartością i zrozumieniem. Każda osoba w naszej firmie posiada rzetelną wiedzę o branży pogrzebowej, dlatego klienci tak cenią sobie naszą uczciwość i jakość wykonywanych przez nas usług. Klient i jego potrzeby, szczególnie w tak trudnej sytuacji, są dla nas bardzo ważne, dlatego stawiamy na rozmowę i omówienie wszelkich nawet najmniejszych kwestii, tak by móc jak najlepiej dobrać produkt i usługę do zamawiającego. Korzystając z oferowanych przez nas usług i produktów, klienci mają pewność, że zawsze otrzymają pełne wsparcie m. in. przy załatwianiu formalności, doborze odpowiednich akcesoriów i oprawy ceremonii czy przy odbieraniu zasiłku pogrzebowego. Na nas można liczyć, bo wiemy jak ważne są usługi które świadczymy.

Produkty, usługi, marki:

W zakresie usług świadczonych przez naszą firmę oferujemy:

  • Organizacja pogrzebów we wszystkich obrzędach (religijnym, świeckim i in.)
  • Całodobowy przewóz zmarłych na terenie całego kraju
  • Załatwianie formalności związanych z pogrzebem ( w szpitalach, urzędach, zarządach cmentarzy, kościołach i ZUS-ie.)
  • Organizacja kremacji

A także:

  • Zamieszczanie nekrologów w prasie lokalnej i krajowej
  • Przewóz osób autokarem lub mikrobusem
  • Oprawa muzyczna (organista, trąbka, skrzypce)
  • Całoroczna opieka nad grobami
  • Oprawa multimedialna pogrzebu
BIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24h
Powrót: Ursynów > usługi pogrzebowe
| 734
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin