Wizytówka firmy: Kancelaria Radców Prawnych Molska-Jerin & Wspólnicy

Kontakt: Kancelaria Radców Prawnych Molska-Jerin & Wspólnicy
targeo
ul. Wawelska 78 lok.1802-034 Warszawa
tel.kom.662 033 644
Opis firmy i działalności:

Kancelaria Radców Prawnych Molska-Jerin & Wspólnicy to spółka prawnicza mieszcząca się w Warszawie. Prowadzimy usługi z zakresu szeroko rozumianej pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji państwowych i samorządowych oraz osób fizycznych.

Nasza specjalizacja to prawo cywilne, administracyjne, prawo pracy oraz zamówień publicznych. Dzięki współpracy z biurem księgowym możemy zaoferować kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców, organizacji publicznych, gwarantując najwyższą jakość usług.

Założycielem oraz partnerem zarządzającym Kancelarii Radców Prawnych Molska-Jerin &Wspólnicy jest radca prawny Jolanta Molska-Jerin specjalista w zakresie obsługi prawnej podmiotów publicznych oraz przedsiębiorców, która jest absolwentką Studium Spraw Europejskich Krajowej Szkoły Administracji Publicznej i wieloletnim pracownikiem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwa Finansów zajmującym się szeroko rozumianą legislacją.

Pani Jolanta Molska-Jerin posiada olbrzymią wiedzę praktyczną związaną ze specyfiką funkcjonowania organów administracji państwowej, częstych problemów i niezawodnych metod ich rozwiązywania.

Już od przeszło dziesięciu lat prowadzi także wykłady i konferencje dla publicznych służb zatrudnienia z zakresu ustawy o promocji zatrudnienia oraz organizacjach rynku pracy, Kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o dostępie do informacji publicznej, czy też ustawy o ochronie danych osobowych.

Zespół Kancelarii składa się z radców prawnych, prawników posiadających doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz organów administracji publicznej, w tym takich firm jak: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Ministerstwo Gospodarki lub Komisja Nadzoru Audytowego.

Kancelaria współpracuje z radcami prawnymi mających długoletnią praktykę w negocjowaniu umów międzynarodowych oraz występowaniu na forach instytucji międzynarodowych (UNCITRAL, Traktat Karty Energetycznej). Nasi prawnicy reprezentują  klientów w sprawach spornych, występują w ich imieniu w negocjacjach z kontrahentami, instytucjami o różnych profilach działalności. Występujemy również przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym i Trybunałem Konstytucyjnym.

Naszym priorytetem jest udzielanie pomocy prawnej z pełnym zaangażowaniem i sumiennością merytoryczną oraz organizacyjną. Naszą markę i renomę osiągamy dzięki działaniom prawników oraz bezpieczeństwu i satysfakcji klientów.

Produkty, usługi, marki:

Zajmujemy się kompleksowymi usługami prawnymi:

  • stałą obsługą prawną
  • udzielaniem porad i konsultacji prawnych
  • reprezentowaniem Klientów w postępowaniach sądowych
  • sporządzaniem opinii i umów
  • działalnością szkoleniową
Powrót: Śródmieście > kancelarie
| 789
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin