Wizytówka firmy: KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Agata Maksjan-Wójcik

Kontakt: KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Agata Maksjan-Wójcik
targeo
ul. Składkowskiego 3/169 02-497 Warszawa
tel.kom.503 002 777
Opis firmy i działalności:

Nazywam się Agata Maksjan-Wójcik, jestem radcą prawnym i mediatorem. Wykorzystując wiedzę prawniczą i ponad 15-letnie doświadczenie w zawodzie radcy prawnego, pomagam rozwiązywać problemy prawne dotyczące różnych obszarów życia i biznesu, zarówno spółkom i innym podmiotom gospodarczym jak i wszystkim tym, którzy zmagają się z problemami prawnymi w codzienności.

Najczęściej doradzam w bieżących problemach prawnych związanych z biznesem. Mam wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym dotyczącym transakcji leasingowych, najmu, w tym także pojazdów na minuty (CarSharing) czy pojazdów zastępczych. Udzielam wsparcia prawnego w dochodzeniu odszkodowań, w tym także z OC sprawcy szkody, w transakcjach dotyczących nieruchomości czy z zakresu prawa pracy.

Jednym z ważniejszych obszarów mojej działalności jest pomoc dłużnikom w odzyskaniu wolności finansowej. Wspieram osoby zadłużone i pomagam im wyjść z zadłużenia, doradzam w procesie restrukturyzacji, a gdy zajdzie konieczność także w upadłości, w tym upadłości konsumenckiej.

Jeżeli potrzebujesz radcy prawnego, który będzie reprezentował Ciebie lub Twoją firmę w postępowaniach sądowych lub egzekucyjnych, oferuję zastępstwo procesowe i reprezentację w całym postępowaniu aż do prawomocnego jego zakończenia.

Jeżeli jesteś wierzycielem, mogę pomóc Ci także w windykacji należności, zwiększając jej skuteczność, co poprawi płynność finansową Twojej firmy.

Produkty, usługi, marki:

Zwracając się do mnie po pomoc prawną możesz liczyć w szczególności na:

  • poradę prawną
  • pomoc w prowadzeniu negocjacji
  • sporządzenie pism procesowych lub też zaopiniowanie umów i innych dokumentów lub też ich przygotowanie
  • reprezentację przed organami sądowymi i administracyjnymi jak również w postępowaniu egzekucyjnym
  • windykację należności
  • mediację
Powrót: Ochota > kancelarie
| 106
 
budowadomowjednorodzinnych
Centrum Medycyny Sportowej
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin