Wizytówka firmy: KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Aleksandra Pióro

Kontakt: KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Aleksandra Pióro
targeo
ul. Stryjeńskich 13D lok.1102-791 Warszawa
tel.kom.668 283 006
Opis firmy i działalności:

Specjalizuję się w prowadzeniu sporów sądowych przed sądami wszystkich instancji.

Prowadzę obsługę prawną fundacji i stowarzyszeń.

Klientami kancelarii są spółki handlowe, przedsiębiorstwa, fundacje, stowarzyszenia, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, wydawnictwa, indywidualni przedsiębiorcy i osoby fizyczne.

Jestem radcą prawnym z dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w kancelariach prawnych w Polsce i Niemczech. Ukończyłam studia prawnicze w Polsce i Niemczech, odbyłam aplikację radcowską w OIRP w Warszawie. Prowadzę obsługę prawną w języku polskim, niemieckim i angielskim. Obsługuję klientów z Polski, Niemiec, Austrii, Australii, Francji, USA i Izraela.

Proponuję różne sposoby rozliczenia (stawki godzinowe, ryczałt).

 

Opinie wybranych osób, które współpracowały z naszą Kancelarią:

Kancelarię Pani Mecenas Pióro mogę polecić każdemu, kto potrzebuje szybkiej, sprawnej i fachowej porady i pomocy prawnej. Wszystkie, powierzone sprawy załatwia z prawdziwym zaangażowaniem, zrozumieniem i życzliwością. Jest przemiłą osobą i niejednokrotnie poświęca zleceniom nawet swój czas prywatny. Miałam okazję prosić o pomoc już w kilku sprawach i każda z nich została doprowadzona do samego, w moich przypadkach pozytywnego dla mnie końca.
Dobrze jest wiedzieć, że gdyby jeszcze coś........... , czego oczywiście sobie nie życzę, to mam numer telefonu do Pani mecenas.
Katarzyna Trembińska
2018-10-16

 

Quick, reliable, competent and on top a very nice person to deal with. Highly recommended.
IWPD Management GmbH
2018-10-15

 

Pani Mecenas Aleksandra Pióro jest wybitnym prawnikiem o nadzwyczajnych umiejętnościach i nieprzeciętnych cechach charakteru, które powinien posiadać każdy prawnik działający w sądach, ale niestety wielu prawników, z którymi miałem wcześniej do czynienia, nie posiada takich kwalifikacji jakie ma Pani Aleksandra. Mam 15 lat doświadczenia w polskich sądach (jako obywatel klient), których dobra jakość jest powszechnie znana. W tym czasie poznałem wielu
adwokatów i radców prawnych, a więc mam spore doświadczenie i odpowiednią skalę porównawczą. Panią Aleksandrę znam już od kilku lat (4 lata) i nigdy mnie nie zawiodła, co jest dla mnie miłym zaskoczeniem w porównaniu do doświadczeń z innymi prawnikami, którzy często przegrywają sprawy swoich klientów z błahego powodu tylko dlatego, że w krytycznych momentach procesów nie dochowują terminów zawitych lub wysyłają na rozprawę niezorientowanego w sprawie zastępcę procesowego czyli substytuta, albo popełniają inne niedopuszczalne błędy. Pani Aleksandra jest wyjątkowa, bo jest uczciwa, precyzyjna w działaniu i bardzo sumienna, a więc skutecznie pilnuje spraw swoich klientów od początku aż do końca postępowania. Z PRZEKONANIEM ZDECYDOWANIE POLECAM PANIĄ MECENAS ALEKSANDRĘ PIÓRO.
Aleksy Nowak Warszawa
2018-10-15

 

Kancelaria naprawdę warta Polecenia. Profesjonalna obsługa każdej sprawy. Kancelaria dla wszystkich bez wyjątku, mały czy duży każdy otrzyma fachową pomoc. Polecam.
Robert Z.
2018-10-15

 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Mecenas. Chciałbym kontynuować współpracę w przyszłości. Jest Pani Mecenas Godna Polecenia innym osobom, które tak jak Ja potrzebują pomocy prawnej. BARDZO DZIĘKUJĘ.
Dariusz Bodzon
2016-01-17

 

Polecam Kancelarię Pani Aleksandry Pióro za profesjonalizm, zaangażowanie, fachowość, rzetelność, terminowość i możliwość kontaktu o każdej porze.
Aneta R.
2015-12-01

 

Prowadzona Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandry Pióro jest godnym polecenia partnerem w zakresie realizacji usług prawnych. Dotychczasowa współpraca z prowadzoną przez Panią Mecenas Kancelarią w pełni charakteryzuje się profesjonalizmem, elastycznością oraz terminowością. Jestem zadowolony z wysokiego poziomu usługprawnych świadczonych dla mnie przez Kancelarię w sprawie polsko-niemieckiej. Z przyjemnością rekomenduję Kancelarię Pani Mecenas Aleksandry Pióro, jako partnera solidnego, sprawdzonego i wszechstronnie znającego zagadnienia prawne.
Jarosław Surowiec
2015-10-04

 

Z ręką na sercu Polecam Panią Aleksandrę. Sądziłam, że sprawa jest nie do wygrania ponieważ dotyczyła grupy zorganizowanej i bez pomocy, rzetelności i profesjonalizmu Pani Aleksandry na pewno stracilibyśmy dach nad głową. Jeżeli ktoś szuka pomocy prawnej tak jak Ja to robiłam, czytając opinie, to nie ma, się nad czym zastanawiać. Jest to, osoba godna polecenia. Ja na pewno każdemu POLECAM Panią Aleksandrę.
Anna P.
2014-12-01

 

Wielokrotnie korzystałem z usług Pani Aleksandry. Jak do tej pory wszystkie sprawy, jakie dla mnie prowadziła skończyły się pomyślnie. Przy pełnym profesjonalizmie i zaangażowaniu, jakie wkłada Pani Aleksandra ma rozsądne ceny. Oby było więcej takich radców prawnych. Pani Aleksandra nie tylko jest profesjonalistką, ale także bardzo miłą osobą. Współpraca jest świetna i bezproblemowa. Polecam!
Michał Rumiancew
2014-11-12

 

Porada prawna jaką uzyskałam od Pani Aleksandry Pióro dotyczyła interpretacji umowy najmu i moich praw jako właściciela wynajmowanego lokalu. Usługa rzetelna, dobry kontakt, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!
Emilia S.
2014-07-29

 

Polecam wszystkim Panią Mecenas. Pełen profesjonalizm. Mój temat umowy o zakazie konkurencji załatwiła bardzo szybko i rzetelnie.
Bartek T.
2014-07-23

 

Współpraca z Panią Mecenas układała się wzorcowo. Jej opanowanie, wnikliwość i rzetelność, a przede wszystkim chęć wyjaśnienia niezwykle powikłanej sprawy cywilnej, bardzo mi zaimponowało. Mogę z czystym sumieniem gorąco polecić jej usługi.
Milena Gostkowska
2014-04-16

 

Pani Mecenas Aleksandra Pióro prowadziła sprawę spadkową dotyczącą dziedziczenia po naszej córce Elżbiecie Jakubowskiej nieruchomości położonej w Polsce przez jej Rodziców obywateli Australii. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wykonanych na naszą rzecz usług.
Hanna i Robert Kabacznikowie.
2013-10-13

 

Polecam usługi pani mecenas Aleksandry Pióro. Dzięki niej odzyskałam należne mi pieniądze.
Małgorzata Rogala
2013-10-10

 

Polecam wszystkim Panią Aleksandrę Pióro przede wszystkim za bardzo profesjonalna obsługę, szybka reakcje, rzetelne doradztwo oraz zaangażowanie i skrupulatność. A poza tym za miły kontakt :)
Marta Roskoszny
2013-10-10

 

z zaangażowaniem prowadzi moją sprawę i bardzo rzetelnie. Polecam.
Barbara Kozarska
2012-03-14

 

Polecam usługi Pani Mecenas Aleksandry Pióro. Zajęła się naszą sprawą w sposób rzetelny, profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem. Sprawa transgraniczna, polsko niemiecka, o charakterze gospodarczym. Anna Wiśniewska.
Anna Wiśniewska
2012-03-12

 

bardzo sprawna i profesjonalna obsługa, powierzyłem Pani Mecenas kila spraw cywilnych i
jestem bardzo zadowolony.
Adam Krawiecki
2012-03-09

 

Usługi oferowane przez Panią Mecenas spełniają wymogi rzetelności w najwyższym stopniu. Pani Mecenas prowadziła i prowadzi kilka moich spraw o duże odszkodowania. Współpracowałem z wieloma prawnikami i z pełną odpowiedzialnością szczerze polecam.
2012-03-01

 

polecam Panią Mecenas-rzetelnie i z zaangażowaniem prowadziła moją sprawę.
Piotr Mączyński
2012-02-28

 

Ms. Aleksandra Pioro has been my divorce lawyer for more than a year now and I am very pleased with her services. Ms. Pioro is very skilled and outspoken lawyer. I was able to communicate with her very easily in Enlish language. I highly recommend her to all interested and to the whole community. Thank you very much Aleksandra.
Daniela Horovitz
2012-02-25

Produkty, usługi, marki:

Oferuję kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców (osób prawnych oraz indywidualnych przedsiębiorców) oraz osób fizycznych z zakresu:

 • prawa gospodarczego (umowy, dochodzenie wierzytelności na drodze sądowej)
 • prawa handlowego (prawo spółek, sprawy korporacyjne, rejestracja w KRS, zakładanie, likwidacja)
 • prawa cywilnego (w tym najem lokali mieszkalnych i komercyjnych)
 • prawa własności intelektualnej (w szczególności prawa autorskiego, umowy licencyjne, umowy przeniesienia praw autorskich)
 • prawa pracy (rozwiązanie stosunku pracy, odszkodowania, ustalenie istnienia stosunku pracy, przywrócenie do pracy, wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, mobbing, naruszenie zakazu konkurencji)
 • prawa konkurencji (zwalczanie nieuczciwej konkurencji)
 • polsko-niemieckiego/austriackiego obrotu prawnego
 • prawa rodzinnego (rozwody, separacje, władza rodzicielska, alimenty, podział majątku)
 • prawa spadkowego (dziedziczenie testamentowe, ustawowe, zachowek, dział spadku, unieważnienie testamentu)
 • prawa mieszkaniowego i lokalowego (w tym eksmisje)
 • prawa spółdzielczego
 • odszkodowania i zadośćuczynienie od Skarbu Państwa
Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 9.00-19.00

Sobota: 11.00-17.00

Powrót: Ursynów > kancelarie
| 1424
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin