Wizytówka firmy: NORLANDIA HOUSE OF REGGIO Przedszkole i Żłobek Wola

Kontakt: NORLANDIA HOUSE OF REGGIO Przedszkole i Żłobek Wola
targeo
ul. Gieldowa 4B 01-211 Warszawa
tel.kom.502 458 426
Opis firmy i działalności:

Jesteśmy nowym skandynawskim Przedszkolem i Żłobkiem. Nasza placówka jest przygotowana na przyjęcie dzieci w wieku od roku do 6 lat. Oferujemy międzynarodowe standardy nauczania i program edukacyjny wszechstronne wspierający rozwój dziecka. Bardzo ważnym dla nas aspektem wychowania jest rozwój w rodzinnej atmosferze, wzajemnym szacunku i empatii.

Organizujemy dni otwarte, podczas których dzieci i rodzice mają możliwość poznania bliżej kadry pedagogicznej, planu zajęć oraz zapoznania się z placówką. Organizujemy także dni adaptacyjne, podczas których dzieci mają okazje na zapoznanie się z otoczeniem, wspólną zabawę ze swoimi koleżankami i kolegami z grupy oraz na zdobycie zaufania do wychowawców.

Wykwalifikowana kadra nauczycielska stara się na każdym kroku znaleźć najlepsze rozwiązania dla każdego użytkownika w stale rozwijającym się środowisku, a dzięki wykwalifikowanym kierownikom, posiadającym wysokim standardy zawodowe i jasne ramy etyczne, tworzymy idealne codzienne życie dla dzieci.

Powrót: Wola > przedszkola
| 59
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin