> Wydarzenia

Masz informację o aktualnościach i wydarzeniach niekomercyjnych w Warszawie i okolicach? Napisz do nas na adres reklamawarszawa@gmail.com a my je opublikujemy w naszym Portalu.

Wydarzenia niekomercyjne (kulturalne, charytatywne, wolne od opłat itd.) zamieszczane są bezpłatnie.

Wydarzenia komercyjne (imprezy zamknięte, imprezy okolicznościowe, płatne) mogą zamieszczać tylko firmy, które mają wykupiony w naszych Portalach jeden z wpisów płatnych.

Azyl Cmoktana Online - Cykl Kreatywnych Spotkań w Bibliotece na Woli
    12-10-2021   Wola
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży numer 14 "Fantasmagoria", przy ulicy Młynarskiej 35A w Dzielnicy Wola serdecznie zaprasza 12 października 2021 roku we wtorek na cykl krestywnych spotkań pod nazwą "Azyl Cmoktana".

Azyl Cmoktana to spotkania i rozmowy na każdy temat, literackie działania, gry planszowe, a przede wszystkim dobra zabawa i nowe znajomości!

Spotkanie odbędzie się przez aplikację ZOOM.

Serdecznie zapraszmy!

Dyskusyjny Klub Książki w Bibliotece Wolskiej
    12-10-2021   Wola
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży numer 80, przy ulicy Redutowej 48 na Woli serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Tym razem podyskutujemy o książce Margaret Atwood "Opowieść Podręcznej".

Spotkanie odbędzie się 12 października 2021 roku, o godzinie 13:00.

Obowiązują zapisy a ilość miejsc ograniczona.

Wolontariat w Zespole Wolskich Placówek Edukcji Kulturalnej
    12-10-2021   Wola
    Źródło: Informacja z Młodzieżowego Domu kultury w Dzielnicy Wola

Powstaje wolontariat w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Jana Brożka 1a dla młodzieży twórczej, której zleży na  rozwijaniu swoich zdolności i umiejętności działalności w zespole, a także organizacji i przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych.

Młodzieżowy Dom Kultury na Woli szuka osób miłych i towarzyskich, które doskonale czują się współdziałając w grupie rówieśniczej oraz dyspozycyjnych w porach popołudniowych. Spotkania wolontariatu odbywać się będą przynajmniej raz w miesiącu, jednak wolontariusze zaangażowani będą w współtworzenie wydarzeń odbywających się kilka razy w miesiącu.

Jakie są warunki dołączenia do projekti:
Wiek od 13 do 18 lat
Chęć pomocy w tworzeniu wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców Woli
Jesteś kreatywny i lubisz pracę z dziećmi
Masz głowę pełną pomysłów na akcje na terenie dzielnicy Wola

Wolontariusze otrzymają zaświadczenie o odbytym wolontariacie, a także otrzymają małe upominki i gadżety. Wolontariat odbywać się będzie w formie stałej. Oznacza to, że z wolontariuszami zawierana jest umowa na okres minimum 30 dni.

Pierwsze Kroki Sachowe - kurs w Bibliotece na Woli
    12-10-2021   Wola
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola

Od 6 października 2021 roku w każdą środę, o godzinie 17:15, odbywać się będzie kurs "Pierwsze Kroki Szachowe" w Bibliotece Komiksowo w Dzielnicy Wola.

Kurs jest przeznaczony dla dzieci od 8 do 14 lat i będzie się składał z 8 spotkań stacjonarnych.

Zajęcia poprowadzi Kamil Getka, który uzyskał certyfikat ukończenia kursu instruktora szachowego Polskiego Związku Szachowego.

Nabór na wolontariat w Domu Kultury "Włochy"
    11-10-2021   Włochy
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy

Dom Kulury Włochy serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w wolontariacie, w Okęckiej Sali Widowiskowej, przy ulicy 1 Sierpnia 36A w wybrane soboty, w godzinach od 11.00 go 14.00. Szukamy osób z różnymi umiejętnościami i talentami, oraz mających różnehzainteresowania.

Posiadasz skończone osiemnaście lat i chcesz wspomóc innych? Piszesz, tańczysz lub śpiewasz? A może szydełkujesz? Jesteś specjalistą w reperowaniu rzeczy? A może jesteś dobry w przedmiotach ścisłych lub humanistycznych? Smartfony i komputery to Twoja domena? Posiadasz odrobinę czasu wolnego i chciałbyś od początku do końca zrealizować projekt dla sąsiadów, osób potrzebujących? Przybądź do lokalnej Świetlicy Międzypokoleniowej i pomóż odnowić więzi publiczne po pandemii! Przećwiczysz kompetencje liderskie, organizacyjne oraz komunikacyjne. Odkryjesz własne silne strony i wuczysz się empatii.

Do założeń wolontariuszy będzie należało:
dzielenie się wiedzą i swoim hobby z innymi
współorganizowanie zebrań i warsztatów dla mieszkańców Włoch w każdym wieku
współorganizowanie wyjątkowych i okazjonalnych wydarzeń w Świetlicy Międzypokoleniowej

Spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy i zespołu projektowego odbędzie się 21 października w czwartek, w godzinach od 11:00 do 14:00 na ulicy 1 Sierpnia 36A, w sali na drugim piętrze.

Natomiast na inaugurację Świetlicy Międzypokoleniowej serdecznie zapraszamy mieszkańców Włoch i wolontariuszy w sobotę 23 października w godzinach od 11:00 do 14:00. W programie między innymi warsztaty genealogiczne!

Warsztaty ruchu autentycznego dla kobiet w Domu Kultury Włochy
    11-10-2021   Włochy
    Źródło: Informacja z Domu Kultury Włochy

W piątek 15 października 2021 roku o godzinie 19:00, oraz w sobotę 22 października 2021 roku o godzinie 20:00, Dom kultury Włochy zaprasza na Warsztat Ruchu Autentycznego pod nazwą "W żywiole jesieni". Warsztaty poprowadzi Monika Najda.

Podczas warsztatu poznamy potrzeby własnego ciała oraz zintegrujemy się z emocjami. Zrozumiemy, czego potrzebujemy podczas jesieni i który żywioł jest nam bliski. Człowiek jest zjednoczony z żywiołami i każdy element dostarcza inną wartość do naszego bytu. Każdy przedstawia inną opowieść. Wprawimy w nasze ciało ruch i umożliwimy sobie odcięcie od myślenia, całkowicie się relaksując. Będziemy zawierac kontakt z jego potrzebami i pomagać sami sobie tej jesieni. Sprawdzimy czy można ogrzać siebie ruchem i obejrzeć, które odcienie jesieni są dla nas namilsze. Zachęcimy was do wspólnej zadumy "miłującej dobroci", gdzie zintegrujemy się wszyscy, życząc sobie samych przyjemnych rzeczy.

Monika Najda jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, gdzie otrzymała tytuł magistra fizjoterapii. Pracuję jako fizjoterapeutka i terapeutka Reiki Usui Shiki Ryoho oraz jest terapeutką języka ruchu i specjalnej pracy z ciałem. Zajmuję się zakresem zdrowia psychosomatycznego, gdzie lęk oraz ciężkie przeżycia życia utrwalają się w naszym ciele powodując napięcia, ból i usztywnienia.

Koszt warsztatów 80 złotych za całość, lub 40 złotych za jeden warsztat.

Koncert z cyklu ,,Muzyczne co nieco" we Włochach
    11-10-2021   Włochy
    Źródło: Informacja z Domu Kultury Włochy

W niedzielę 17 października 2021 roku, o godzinie 18:00, Dom Kultury Włochy zaprasza na koncert Romantic Sergio Bettas i Ylo Violin z cyklu Muzyczne co nieco przez kontynenty.

Będzie to koncert przedstawiający najpiękniejsze przeboje muzyki włoskiej i angielskiej,  w pięknych aranżacjach muzycznych, przy akompaniamencie skrzypiec, fortepianu oraz podkładów muzycznych.

Serdecznie zapraszamy.

17.10.21 (niedziela)
Godzina 18:00
Dom Kultury Włochy
Ulica Bolesława Chrobrego 27
Liczba miejsc ograniczona
Wstęp wolny

W krainie grzeczności - Spektakl dla dzieci we Włochach
    11-10-2021   Włochy
    Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Włochy

17 października 2021 roku, w niedzielę, o godzinie 12:30 w Artystycznym Domu Animacji we Włochach odbędzie się przedstawienie dla dzieci pod tytułem "W krainie grzeczności".

Spektakl opowiada o niegrzecznej Zuzi, która zostaje przeniesiona do Krainy Grzeczności, w której spotyka dobrą wróżkę. Uczy ona Zuzię używania magicznych słów - przepraszam, dziękuję i proszę.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
17.10.2021 (niedziela)
Godzina 12:30
Artystyczny Dom Animacji
Ulica ks. J. Chrościckiego 14
Wstęp 10 złotych

Wystawa "Czytanie natury" Ewy Brzostowskiej-Radziwiłłów w Bibliotece na Wilanowie
    10-10-2021   Wilanów
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wilanów

Do piątku 29 października 2021 roku w Sali Spotkań Biblioteki Publicznej, przy ulicy Kolegiackiej 3, w dzielnicy Wilanów, można oglądać wystawę Ewy Brzostowskiej-Radziwiłłów pod nazwą ""Czytanie natury".

W październiku zapraszamy do zaznajomienia się z doskonałymi akwarelami wykonywanymi na plenerach malarskich. Ewa Brzostowska-Radziwiłłów przeniesie Państwa do pięknych miejsc wypełnionych ciszą, spokojem i zielenią. Pozwoli odetchnąć i odktyć w nich tak szukane przez nas uspokojenie.

Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim w Wilanowskiej Bibliotece Publicznej
    10-10-2021   Wilanów
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wilanów

W czwartek 14 października 2021 roku, o godzinie 18:30, Biblioteka Publiczna na Wilanowie, przy ulicy Kolegiackiej 3 serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim.

w Bibliotece przy ulicy Kolegiackiej 3, porozmawiamy z Jakubem Małeckim autorem powieści obyczajowych i fantastycznych, opowiadań oraz tłumaczem. Laureatem wielu nagród, stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jakub Małecki pisze książki dziejące się szczególnie na granicy rzeczywistości i snu, a zarazem niezwykle życiowe. Podczas spotkania będziemy dyskutować o tym skąd u autora ciekawość niewielkimi elementami rzeczywistości i dyskusyjnymi bohaterami. Czemu stosuje realizm magiczny oraz czy praca tłumacza oddziałuje na jego kierunek prac.

Przeciętni ludzie i ich wyjątkowe historie. Niewielkie miasteczka, duże miasta a w nich życie, które każe zatrzymać się i popatrzeć na świat z zupełnie innej strony. Powieści snute emocjami i tworzone z pozycji doświadczonych i inteligentnych osób. Przeszłość, która wciąż wraca i łączy się z teraźniejszością - takie prace pisze Jakub Małecki.

Spotkanie realizowane jest we współpracy z Instytutem Książki.

14.10.2021 (czwartek)
Godzina 18:30
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów

XI Powsiński Dzień Dyni
    10-10-2021   Wilanów
    Źródło: Informacja z Centrum Kultury Wilanów

W niedzielę 10 października od godziny 08:00 do godziny 14:00 w plenerach Domu Pracy Twórczej w Powsinie, przy ulicy Ptysiowej 3 odbędzie się XI Powsiński Dzień Dyni, na który zaprasza Centrum Kultury Wilanów.

W planie wydarzenia wiele zabaw i niespodzianek dla dzieci oraz dorosłych, w tym spektakl teatralny, o godzinie 11.30, warsztaty i stoiska z rzemiosłem, dyniowe niespodzianki, ciepła zupa dla wszystkich, a o godzinie 13.00 odbędzie się występ Wilanowskiej Orkiestry Dętej pod kierunkiem Łukasza Gallasa.

Obecnym wydarzeniem przyłączamy się do Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci, który corocznie świętujemy 13 października. Wspólnie z ElektroEko zrealizujemy zbiórkę elektronicznych odrzutów, w zamian dając Państwu dynie. Ilość dyń jest ograniczona!

Dodatkowo Parafialny Zespół Caritas realizował będzie zbiórkę używanej odzieży. Apelujemy o dostarczanie czystych koców, pościeli oraz ubrań.

Serdecznie zapraszamy!

10.10.2021 (niedziela)
Od godziny 8:00
Plenery Domu Pracy Twórczej w Powsinie
Ulica Ptysiowej 3
Wstęp wolny!

Dama z Wiertarką – Warsztaty Stolarskie Dla Pań w Wilanowie
    10-10-2021   Wilanów
    Źródło: Informacja z Centrum Kultury Wilanów

W środę 13 października 2021 roku, od godziny 18:15 do godziny 20:15 oraz w czwartek 14 października 2021 roku od godziny 19:00 do godziny 21:00 Centrum Kultury Wilanów zaprasza do swoich oddziałów na warsztaty stolarskie dla Pań pod nazwą "Dama z Wiertarką".

Zapraszamy serdecznie wszystkie Kobiety, uwielbiające majsterkowanie, na stałe, odbywające się raz w miesiącu warsztaty stolarskie. Wykonamy wyjątkowe i funkcjonalne elementy z drewna, a przy tym szkolić będziemy abstrakcyjne myślenie, zmysł techniczny oraz zdolności ręczne.

Warsztaty odbędą się:

 • 13 października w CKW Alto Wilanów przy alei Rzeczypospolitej 14
 • 14 października w CKW na Zawadach, na Placu Vogla

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Bykowska-Giler. Koszt warsztatów wynosi 80 złotych od osoby (płatność w dniach poprzedzających warsztaty do 12 października)

Zapisy na warsztaty przyjmujemy w placówkach Centrum Kultury Wilanów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dyskusyjny Klub Książki w Wesołej
    09-10-2021   Wesoła
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wesoła

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła serdecznie zaprasza na dwa spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Październiku.

12 października 2021 roku, we wtorek będziemy rozmawiać o książce „Piąty wymiar” Martina Vopěnka, a we wtorek 26 października również o godzinie 10:30, porozmawiamy o książce „Trzynasta opowieść” Diane Setterfield.

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywają się na platformie ZOOM.

Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wesoła

Wystawa “Drzewa” w Bibliotece w Wesołej
    09-10-2021   Wesoła
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wesoła

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła serdecznie zaprasza do oglądania wystawy pod nazwą "Drzewa". Wystawę można oglądać przez cały październik.

Jaką funkcję mają drzewa w istnieniu człowieka, kto otrzymuje w nich schronienie? Ile lat mają najstarsze drzewa i ciekawe co mogłyby nam przedstawić, gdyby potrafiły rozmawiać?

Wystawa jest opracowana na bazie książki Piotra Sochy i Wojciecha Grajkowskiego "Drzewa", wydawnictwa Dwie Siostry.

Pokazowy mecz piłki ręcznej w Wesołej
    09-10-2021   Wesoła
    Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Wesoła

10 października 2021 roku w niedzielę, o godzinie 12:00, serdecznie zapraszamy do hali sportowej w Szkole Podstawowej numer 385 przy ulicy Klimatycznej 1 w Dzielnicy Wesoła na pokazowy mecz piłki ręcznej.

Wystąpi żeński zespół piłki ręcznej WKPR Wesoła oraz zespoły młodzieżowe piłki ręcznej Akademii Sportu Wesoła.

Na wszystkich przybyłych mieszkańców Wesołej oczekiwać będą konkursy, atrakcje i nagrody.

10.10.2021 (niedziela)
Godzina 12:00
Szkoła Podstawowa nr 385
Ulica Klimatyczna 1
Liczba miejsc ograniczona!

Zaułki wyobraźni - Wystawa w OKD Wesoła
    09-10-2021   Wesoła
    Źródło: Informacja z Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła

Do piątku, 29 października 2021 roku, w Ośrodku Działań Twórczych "Pogodna", przy ulicy Jana Pawła II w Wesołej, można oglądać wystawę pod tytułem "Zaułki wyobraźni", której autorką jest Katarzyna Cybulska-Felińska.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 9 października 2021 roku, o godzinie 18:00.

Obrazy pokazywane na wystawie są wynikiem trzyletniego eksperymentowania autorki z nową techniką "pouring-u" oraz łączenia go z pozostałymi technikami. Podstawową inspiracją prac jest natura w pełnym tego pojęcia znaczeniu. Nie jest to dokładne jej powielenie czy realistyczny obraz, ale raczej jej refleksy, odzwierciedlenia w fantazji autorki. Czasem są to wyobrażenia bardzo przyjemne, o kolorowej jaskrawej palecie, a czasem bardziej ponure, o niskiej palecie kolorów.

W wybranych obrazach znajdziemy echa aktualnego problemu naszego wpływu na naturę. Autorka jest z zawodu anglistką, lubi literaturę i podróże, a pracą twórczą interesuje się od wielu lat. Do tej chwili wykonywała prace w tradycyjnych metodach, takich jak olej, pastele, ołówek czy tusz. Prace przedstawione na wystawie są namalowanie przeważnie akrylem.

Aby obejrzeć wystawę, należy wcześniej się umówić.

Noc Bibliotek 2021 na Wilanowie
    07-10-2021   Wilanów
    Źródło: Informacja nadesłana

9 października 2021 roku w sobotę odbędzie się kolejna Noc Biliotek, tym razem pod hasłem „Czytanie wzmacnia”.

Żyjemy obecnie w trudnych czasach, które naruszają nasze siły i odporność. Środkiem na ograniczenia, lęk, stres i ciągłe odmiany jest literatura. Dzięki niej możemy się zrelaksować, wyciszyć i znaleźć w innej rzeczywistości oraz widzieć naszą codzienność z zupełnie innej strony. Lektury przekazują informację, poszerzają naszą wiedzę i dają nam radość i uśmiech.

Tym razem startujemy o 12:00 z okołoksiążkowymi wydarzeniami, które odbędą się w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wilanów, przy ulicy Kolegiackiej 3.

W planie wydarzenia:

 • Godzina 12:00 - widzimy się na interaktywnym przedstawieniu Teatru Złoty Dukat „O dobrym wychowaniu”. Włączanie się w etiudę marionetkową mile widziane. (obowiązują zapisy)
 • Godzina 13:00 - to czas dla miłośników zagadek i łamigłówek w wieku 7-9 lat. „Zaczarowany zamek Cuboro” to warsztaty budowania kulodromów, które rozbudzają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i rozwiązywania zadań. (obowiązują zapisy)
 • Godzina 15:00 - 4-5 latki zapraszamy na spotkanie autorskie Pan Poeta Show. Będzie śmiesznie, kolorowo, ciekawie i twórczo. Przygotujcie się na dużo ruchu i dobrą zabawę. (obowiązują zapisy)
 • Godzina 16:00 - rodzinne warsztaty zero waste „Najpiękniejsza biblioteka świata”. Wspólnie stwórzmy makietę najpiękniejszej biblioteki, łącząc wspomnienia z pierwszej wizyty z marzeniami i inspiracjami z prezentacji najbardziej spektakularnych budynków bibliotecznych świata. (obowiązują zapisy)
 • Godzina 17:00 - ciekawych świata i lubiących muzykę zapraszamy na warsztaty Jerzego Szufy i Katarzyny Płocińskiej „Opowieści rytmów, głosów i dźwięków”, podczas których będziemy tworzyć historie inspirowane dźwiękami różnych instrumentów. (obowiązują zapisy)
 • Godzina 19:00 - program słowno-muzyczny „Kolory miłości” w wykonaniu Zuzanny Lipiec i Macieja Gąsiorka to obraz relacji w związku. Oparty na polskiej poezji miłosnej, szmoncesach oraz kultowych szlagierach występ uświetni muzyczna oprawa w wykonaniu Michała Szymkiewicza.

9.10.21 (sobota)
Od godziny 12:00
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów
Ulica Kolegiacka 3
Obowiązują zapisy

Spotkanie z Ałbeną Grabowską w Bibliotece w Wawrze
    06-10-2021   Wawer
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer

W piątek 8 października 2021 roku o godzinie 17:30, w Bibliotece w Falenicy, w dzielnicy Wawer odbędzie się wieczór autorski Ałbeny Grabowskiej, autorki zekranizowanej sagi "Stulecie Winnych" i poczytnej prozy kobiecej.

Serdecznie zapraszamy

8.10.21 (piątek)
Kulturoteka
Godzina 17:30
Ilość miejsc ograniczona
Wejściówki do odbioru w Bibliotece w Falenicy

25 urodziny Biblioteki Wawerskiej
    06-10-2021   Wawer
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer

8 października 2021 roku w piatek i 9 października 2021 roku w sobotę Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Wawra na obchody 25 urodzin działalności Biblioteki.

Urodziny odbędą się w Kulturotece - Bibliotece w Falenicy. Zapraszamy już od 17:30 w piątek i od 13:00 w sobotę.

Obchody 25 rocznicy zbiegają się z ogólnopolską Nocą Bibliotek 2021, dlatego też będzie ‌wiele atrakcji dla każdego odwiedzającego naszą Bibliotekę.

W programie zobaczymy:

 • uroczysta gala i panel dyskusyjny “Biblioteka Ambitna” z udziałem Wawerskich Gwiazd
 • finał gry miejskiej “Falenica 1939” i przyznanie nagrody głównej
 • dzień Gier – planszówki i nie tylko
 • warsztat rozwoju mentalnego dla młodzieży Michała Zawadki
 • “Mam pomysł!…” i co dalej? czyli wzmacniający warsztat z książką dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat
 • przejazd rowerowy Marysin-Falenica z Odjazdowym Bibliotekarzem
 • wystawa nietypowych książek
 • gra miejska “Podróż w czasie”
 • programowanie ozobotów pod hasłem “Tajemnice biblioteki”
 • oraz wiele innych atrakcji

Serdecznie zapraszamy!

Wsparcie dla osób dorosłych z syndromem DDA/DDD w Wawerskim Ośrodku Wsparcia
    06-10-2021   Wawer
    Źródło: Informacja z Ośrodka Pomocy Społecznej Wawer

Fundacja „La Fontaine" wspólnie z dzielnicą Wawer serdecznie zaprasza chętne osoby do zgłoszenia się, do programu dla osób dorosłych z syndromem DDA/DDD.

Spotkania będą odbywały się w Wawerskim Ośrodku Wsparcia, przy ulicy Żegańskiej 2C.

W ramach programy będzie:

 • prowadzona grupy wsparcia dla osób dorosłych z syndromem DDA/DDD - 12 sesji po 2 godziny każda (łącznie 24 godziny spotkań)
 • prowadzony warsztat profilaktyczny dla osób uczestniczących w projekcie. Celem warsztatów będzie nauka radzenia sobie w sytuacjach stresogennych, które powodują ryzyko sięgnięcia po alkohol i inne używki - 4 spotkania po 3 godziny (łącznie 12 godzin)
 • prowadzone indywidualne konsultacje terapeutyczne dla uczestników programu (24 godziny)

Obowiązuja zapisy

< wcześniejsze następne >
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA PRAWNA Radca Prawny Sławomir Momot Adwokat Anna Wypych Knieć
Centrum Medycyny Sportowej
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin