> Wydarzenia

Masz informację o aktualnościach i wydarzeniach niekomercyjnych w Warszawie i okolicach? Napisz do nas na adres reklamawarszawa@gmail.com a my je opublikujemy w naszym Portalu.

Wydarzenia niekomercyjne (kulturalne, charytatywne, wolne od opłat itd.) zamieszczane są bezpłatnie.

Wydarzenia komercyjne (imprezy zamknięte, imprezy okolicznościowe, płatne) mogą zamieszczać tylko firmy, które mają wykupiony w naszych Portalach jeden z wpisów płatnych.

Wolskie safari - gra terenowa na Woli
    22-08-2023   Wola
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola

Gra terenowa Wolskie safari to zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat. Gra inspirowana jest Cyfrowym Archiwum Społecznym Wolskie Regionalia, podczas której uczestnicy rozwiązują zagadki.

Organizatorem gry terenowej jest Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola.

Wyrusz tropem wolskiej przyrody. Podejmij wyzwanie, rozwiąż zagadki i odnajdź rozproszone zwierzęta. Na końcu wyprawy czeka na Ciebie nagroda.

Wstęp wolny.

W cieniu Powstania Warszawskiego - włochowskie historie
    22-08-2023   Włochy
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Włochy zaprasza do zapoznania się z wystawą historyczną pt. W cieniu Powstania Warszawskiego – włochowskie historie.

Inspiracją do jej powstania było odnalezienie na strychu domu przy ulicy Chrościckiego 22 (dawniej Mickiewicza i Mikowa) we Włochach dokumentów pochodzących z okresu II wojny światowej, dotyczących głównie udzielania pomocy paramedycznej i medycznej rannym cywilom i żołnierzom, organizacji punktów pomocy medycznej i zachowania w czasie aresztowania.

Dokumenty zostały odnalezione w domu, który zamieszkiwała m.in. rodzina Sajków: Olga Sajkowa – położna i pielęgniarka, współpracowniczka księdza Juliana Chrościckiego, uczestniczka ruchu oporu, organizatorka punktów medycznych we Włochach i szkoleń dla sanitariuszek, które miały udzielać pomocy rannym powstańcom; mąż pani Olgi – Jan Sajko i ich córka Halina – organizatorka działalności konspiracyjnej we Włochach, uczestniczka walk w czasie Powstania Warszawskiego. O spotkaniach żołnierzy AK w domu państwa Sajków i ukrywaniu się ich na strychu w sytuacji zagrożenia opowiedział nam pan Józef Świacki – członek rodziny pani Sajkowej.

Celem wystawy jest zaprezentowanie odnalezionych dokumentów w kontekście innych dokumentów i wspomnień, relacji zgromadzonych w Multimedialnym Archiwum Miasta Ogrodu Włochy..

Wystawa będzie prezentowana w okresie od 14 sierpnia do 15 września w Czytelni i Wypożyczalni Naukowej nr VI we Włochach.

Za pomoc w jej organizacji dziękujemy:

 • Muzeum Łazienki Królewskie,
 • Muzeum Powstania Warszawskiego
 • Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej
 • oraz p. Tomaszowi Skowrońskiemu autorowi fontu zai_Consul Polish Typewriter, użytego w tytule wystawy.
Spotkanie z Katarzyną Tubylewicz w Wilanowie
    22-08-2023   Wilanów
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wilanów

Biblioteka Publiczna Dzielnicy Wilanów zaprasza na potkanie autorskie z Katarzyną Tubylewicz.

Czym jest samotność w Szwecji? Jak bardzo różnimy się od Skandynawów, którzy lubią i cenią sobie przebywanie bez towarzystwa? Co charakteryzuje mieszkańców Półwyspu Skandynawskiego? O związkach i podejściu do miłości, które obrosło już legendą, kwestii czytelnictwa oraz ciszy będziemy rozmawiać z Katarzyną Tubylewicz.

Z autorką "Sztokholm. Miasto, które tętni ciszą" pomówimy o otwartości Szwedów na kultury, największych zaletach życia w Szwecji oraz najgorszych bolączkach tego narodu. Poruszymy również temat moralności, uczenia się na błędach i bycia wzorem bogatego i nowoczesnego państwa, które wszystko robi po swojemu.

Spotkanie zorganizowane we współpracy z Instytutem Książki.

Giełda podręczników i książek w Wesołej
    21-08-2023   Wesoła
    Źródło: Informacja z Ośrodka Kultury Dzielnicy Wesoła

Ośrodek Działań Twórczych "Zielona" w Dzielnicy Wesoła, przy ulicy Wilanowskiej 3 zaprasza na giełdę podręczników i książek wszelakich.

Giełda odbędzie się 26 sierpnia w godz. 10.00-12.30 na terenie zewnętrznym przy ODT „Zielona”. Udostępniamy nieodpłatnie miejsce na kiermasz podręczników dla szkół ponadpodstawowych i książek wszelakich.

Zapraszamy sprzedających i kupujących na wyprzedaż książek szkolnych i nie tylko.

Wstęp wolny dla Wszystkich!

Piknik Rodzinny z OSiR Wawer
    21-08-2023   Wawer
    Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Wawer

Już 3 września zapraszamy Was na Piknik Rodzinny z OSiR Wawer. Wydarzenie odbędzie się w godz. 12.00-16.00 przy ul. V Poprzecznej 22 Warszawa (plac zabaw).

W trakcie pikniku będą czekać na Was następujące atrakcje:

 • gry i zabawy z nagrodami;
 • animacje na scenie i konkursy;
 • spotkanie z alpakami;
 • pokaz iluzji baniek mydlanych;
 • malowanie twarzy;
 • wata cukrowa;
 • loteria fantowa.

Z nami z pewnością będziecie świetnie się bawić. Wspólnie zakończymy sezon wakacyjny i naładujemy baterie dobrą energią na początek roku szkolnego.

Zapraszamy!

Nasz Hip Hop Festiwal 2023 na Ursynowie
    21-08-2023   Ursynów
    Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Ursynów

Hip Hop łączy a nie dzieli! Zapraszamy na drugą edycję Nasz Hip Hop Festiwal. W tym roku odbędzie się w piątek, 8 września, w Arenie Ursynów (ul. Pileckiego 122). Akcja będzie miała również charakter charytatywny – zbierane będą pieniądze na wsparcie Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

„Nasz Hip Hop Festiwal” startuje o godz. 18.00. Line-up koncertowy jest na razie owiany tajemnicą. Zdradzić możemy jeden zespół –  to legendarny Molesta Evenement! Warto na bieżąco śledzić wydarzenie na Facebooku.

W tym roku festiwal otrzymał status imprezy masowej, czyli w Arenie Ursynów będzie się bawić 1500 osób. Darmowe wejściówki będą do pobrania na portalu biletyna.pl. Pierwsza pula startuje już w sobotę, 19 sierpnia, o godz. 18.00. Wejściówki będzie można także wygrać w konkursach organizowanych na FB przez Urząd Dzielnicy Ursynów.

Podczas koncertów do puszek będą zbierane pieniądze dla Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa. Ursynowskie hospicjum potrzebuje przede wszystkim koncentratorów tlenu, które zapewniają pacjentom bezpieczeństwo i życie w komforcie. Do zebrania jest dokładnie 51 tys. zł. Możecie dołączyć do zbiórki w każdej chwili wesprzeć na stronie zrzutka.pl.

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się 9 września 2022 roku. Raperzy z całej Polski zostawili serce na scenie. Zagrali m.in. Hemp Gru, Polska Wersja, Dixon37, Ero JWP, Nizioł, Dudek czy Małach/Rufuz.

Organizatorem wydarzenia jest Agencja HHS Paweł Grabeus, partnerami są Urząd Dzielnicy Ursynów oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Dobre Książki i Kawa - sierpniowe spotkanie w Ursusie
    17-08-2023   Ursus
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Ursus

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ursus zaprasza na wakacyjne spotkanie DKK Filii Skorosze.

W dniu 23.08.2023 r. o godz. 18:00 odbędzie się wakacyjne spotkanie DKK Filii Skorosze, w ramach którego omawiana będzie książka Natalia de Barbaro „Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności”.

Zapisy: mprzadka@bpursus.waw

Czytamy z Pandą Wandą - zajęcia na Targówku
    17-08-2023   Targówek
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Targówek

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 98, przy ulicy Kondratowicza 23 w dzielnicy Targówek zaprasza na zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci, czyli głośne czytanie fragmentu książki, a następnie przygotowanie pracy plastycznej, której motywem przewodnim będzie poznany tekst literacki. (zajęcia dla uczniów szkół podstawowych – klasy I–III, w ramach akcji Lato w Mieście)

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy: telefon 22 811 18 57, e-mail w98@multibiblioteka.waw.pl

Hit Me With Your Car - wystawa w Śródmieściu
    17-08-2023   Śródmieście
    Źródło: Informacja ze Staromiejskiego Domu Kultury w Dzielnicy Śródmieście

Staromiejski Dom Kultury w Dzielnicy Śródmieście zaprasza na wystawę Zofii Pałuchy i Laury Radzewicz pod nazwą "Hit Me With Your Car".

Rozpędzony i rozgrzany do granic możliwości samochód ciągle przyśpiesza. Wokół unosi się pył, słychać pisk palonych opon. Widok z okna rozmazuje się poprzez osiąganą prędkość. Czuć zapach spalin, a za chwilę może także krwi. Napięcie ciągle wzrasta. Scena niczym z filmu katastroficznego na moment przed spektakularnym wypadkiem i totalną destrukcją, która pojawia się w filmie Laury Radzewicz, staje na wystawie się metaforą współczesności. Wyczekujemy kulminacyjnego momentu. Obrazy przemocy i nieszczęść akumulują się, a apokalipsa ciągle nie nadchodzi. Utknęliśmy w niekończącej się katastrofie, którą oglądamy w zwolnionym tempie. Najczęściej za pośrednictwem ekranu, aplikacji, krótkich filmów czy memów.

Jak zauważa Steven Shaviro w książce “No Speed Limit” intensyfikacja horroru współczesnego kapitalizmu nie powoduje oczekiwanej eksplozji, a co za tym idzie rewolucyjnej zmiany. Patrzenie na te obrazy w filmach i Internecie oferuje raczej płytką satysfakcję i ulgę. Poczucie, że dotarliśmy do dna. Już wiemy, że nie może być gorzej. Jeśli memy to artykulacja zbiorowej nieświadomości, to popularne memy “this is fine”, “tolerance training for eternity in hell” czy te pochodzące z “American Psycho” odzwierciedlają śmieszno-smutnawy, pogodzony z rzeczywistością stosunek do permanentnego stanu kryzysu ekologicznego, politycznego i ekonomicznego.

Na wystawie prezentujemy najnowszą serię obrazów Zofii Pałuchy, w których artystka wykorzystuje zmanipulowane materiały “found footage” pochodzące z Internetu tworzące współczesny “strumień świadomości” oraz film VR i instalacje Laury Radzewicz, opowiadające o kondycji jednostki w czasach automatyzacji, władzy algorytmów i późno kapitalistycznych praktyk. Razem z artystkami przemierzamy przestrzenie wielkich korporacji, interfejsy aplikacji, siłownie, alt-rightowe czaty i sensacyjne nagłówki siejące moralną panikę wokół satanizmu. Oglądamy sceny przemocy wobec kobiet - zmanipulowane obrazy z pacyfikacji protestów i obrazy pornograficzne - które już wiele razy widziałyśmy, a nadal wyglądają jak stopklatki z filmów science fiction. Artystki próbują uchwycić estetykę technoakceleracjonizmu. Badają wizualność Internetu, który miał być demokratycznym i transparentnym narzędziem. Stał się jednak miejscem manipulacji oraz generowania kapitału przez korporacje technologiczne, które zarabiają na wojnach kulturowych, konfliktach społecznych, a także powstawaniu nowoplemiennych grup i promowanych przez nie sposobach radzenia sobie z rzeczywistością, które często ocierają się o praktyki magiczne czy teorie spiskowe.

kuratorka: Michalina Sablik
koordynacja: Kaja Werbanowska
partnerzy: Dom Kultury Praga

Wystawa jest częścią programu obchodów rocznicy odbudowy Rynku Starego Miasta w Śródmieściu.

O większego trudno zucha - spektakl w Rembertowie
    16-08-2023   Rembertów
    Źródło: Informacja z Domu Kultury Wygoda w Rembertowie

Dom Kultury Wygoda w Dzielnicy Rembertów zapraszamy mieszkańców na plenerowy spektakl teatralny dla dzieci.

Muzyczny spektakl z udziałem czterech artystów: Czochera (znanej z programu „Mam Talent” maskotki), dwóch aktorów i jednego brzuchomówcy. Program jest aktywny, zabawny, muzyczny i pozwala publiczności na włączenie się w jego fabułę!
Autorski scenariusz oraz specjalnie napisana do spektaklu muzyka zapewniają odbiorcom świetną zabawę jednocześnie przypominając piękne i czasami zapomniane już nieco wiersze dla dzieci Marii Konopnickiej.

Do spektaklu zostanie dodana część prestidigitatorska z udziałem dzieci – przewidziane są konkursy z drobnymi nagrodami.

Czas trwania całości: ok 60 minut
Wykonanie: Fundacja ART
Miejsce: scena plenerowa Domu Kultury „Wygoda”, ul. Koniecpolska 14 w Rembertowie (w razie niepogody spektakl zostanie przeniesiony do wewnątrz budynku)

Wstęp wolny.

Klub Fantastycznych Spotkań na Pradze Południe - sierpień 2023
    16-08-2023   Praga Południe
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Praga Południe

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Praga Południe zaprasza do Czytelni Naukowej nr V przy ulicy Meissnera 5 na sierpniowe spotkanie "Klubu Fantastycznych Spotkań".

W tym miesiacu zajmiemy się omawianiem książki Andrzeja Pilipiuka "Operacja Dzień Wskrzeszenia".

Retro-Akcja na Ochocie
    16-08-2023   Ochota
    Źródło: Informacja z Ośrodka Kultury Ochoty

Ośrodek Kultury Dzielnicy Ochota zaprasza na wystawę retro komputerów i konsol 30+.

Wystawa, to wieloletni zbiór, pasjonata retro komputerów, który wie co i w jaki sposób pokazać. Prezentowane eksponaty będą dostępne w zasięgu ręki dla wszystkich zwiedzających. Będzie można ich dotknąć, obejrzeć z bliska, będą w dużej części uruchomione z możliwością zagrania i zapoznania się z ich obsługą.

Zaprezentowane zostaną również, najróżniejsze rozszerzenia i akcesoria współpracujące z retro komputerami, oraz w wielu przypadkach, pokazana będzie ich realna konstrukcja wewnętrzna.

Wśród prezentowanych eksponatów, znajdą się między innymi, komputery 8 /16 bit, oraz przeróżne konsole produkcji takich firm jak: Atari, Commodore, Amstrad, Schneider, Sinclar, Philips, Sony, Sega, Nintendo, Pegasus i dużo, dużo, innych.

Przykładowe gry: Mario w wielu odmianach na wielu różnych platformach, Sonic, River Raid, Prince of Persja, GODS,DOOM.

Planowane wydarzenia towarzyszące:

 • 21.08.2023 | 16:00-20:00 - Mario i River Raid, gramy rodzinnie na wielu różnych platformach
 • 23.08.2023 | 16:00-18:00 - Prezentacja i omówienie różnorodnych kart rozszerzeń, niezbędnych do budowy własnego retro komputera. Złożenie i uruchomienie retro komputera od podstaw.
 • 25.08.2023 | 16:00-18:00 - Praktyczny pokaz obsługi uniwersalnego miernika pomiarowego, bezpiecznego posługiwania się urządzeniami warsztatowymi, praktyczna nauka lutowania elementów elektronicznych.
 • Omówienie podstawowych zasad diagnozy i naprawy uszkodzeń komputerów retro w warunkach domowych.
 • 28.08.2023 | 16:00-20:00 - Gramy rodzinnie w Ponga

Wstęp wolny

Wystawę można zwiedzać:
poniedziałki, środy i piątki | 11:00-20:00
wtorki, czwartki | 16:00-20:00

BOOKietowy Klub Książki na Mokotowie - sierpień 2023
    11-08-2023   Mokotów
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Mokotów

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Mokotów zapraszamy na kolejne spotkanie BOOKietowego Klubu Książki, które odbędzie się pod chmurką.

24 sierpnia będziemy rozmawiać o książce „Ten się śmieje, kto ma zęby” Zyty Rudzkiej.

Klub Książki to przede wszystkim doskonały sposób na poznawanie nowych ludzi oraz pielęgnowanie swoich pasji.

 • To spotkania osób, które lubią czytać i rozmawiać o książkach!
 • Uczestnikiem może być KAŻDY!
 • Najważniejsza jest chęć dzielenia się swoimi wrażeniami!

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem: 22 898 30 33 lub mailowo dkkbukietowa@gmail.com

Kiedy — 27 lipca (czwartek), godz. 17:30
Gdzie — Czytelnia Naukowa nr XXI, ul. Bukietowa 4a na Mokotowie.

Urwisy Hrabiego Fredry - spektakl na Bielanach
    11-08-2023   Bielany
    Źródło: Informacja z Bielańskiego Ośrodka Kultury

Ośrodek Kultury Dzielnicy Bielany zaprasza do świata wierszy Aleksandra Fredry i do przeżycia kolejnych przygód z jego bohaterami!

Czy będzie to grzeczny Paweł, psotny Gaweł, niezdecydowany osiołek, dwa buńczuczne koguty czy małpa, która przez ciekawość narobiła szkód – o tym sami zdecydujecie. Tak samo, jak i o dalszych przygodach, które przeżyjemy z tymi dobrze znanymi wszystkim bohaterami.

Zabierzcie więc swoje pomysły i dobry humor i do zobaczenia na spektaklu improwizowanym “Urwisy hrabiego Fredry”, na którym wszystko jest możliwe!

25.08.23 piątek 11:00. Czas trwania spektaklu i warsztatów – ok. 80 minut. Wejściówki dostępne online od 21.08.

Gordonki - zajęcia umuzykalniające na Białołęce
    11-08-2023   Białołęka
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Białołęka

Burmistrz Dzielnicy Białołęka M. St. Warszawy Grzegorz Kuca wraz z Zarządem oraz Związek Dużych Rodzin Trzy Plus zapraszają na bezpłatne zajęcia umuzykalniające „Gordonki”.

Zajęcia będą się odbywały w „Bawialni w Chmurach” przy ul. Marywilskiej 60.

Zapisy: bialoleka@3plus.pl lub tel. 512 612 514

Światowy Dzień Miłośników Książek na Bemowie
    04-08-2023   Bemowo
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Bemowo

9 sierpnia obchodzimy Światowy Dzień Miłośników Książek – święto osób lubiących czytać. To doskonała okazja, by przypomnieć, że w Bibliotekach Publicznych Dzielnicy Bemowo działa bookcrossing, czyli wymiana książek.

Zasady bookcrossingu:
1. Sprawdź swoją domową biblioteczkę.
2. Jeśli masz książki wydane po 2010 roku (starszych nie przyjmujemy!), przynieś je do jednej z naszych placówek i tam zostaw.
3. W zamian wybierz książkę dla siebie. W każdej z naszych filii znajdziesz tego dnia specjalnie przygotowane miejsce na książki do wymiany. Możesz o nie zapytać także naszych bibliotekarzy.

W Czytelni nr XVII przy Powstańców Śląskich 17 akcja wymiany książek będzie trwała do zamknięcia, tj. do godz. 17:00. W pozostałych placówkach – do godz. 19:00.

Ponadto w tym dniu wszystkich młodych miłośników książek zapraszamy do Wypożyczalni nr 143 (ul. Sternicza 98). Wspólnie wykonamy pracę plastyczną, która będzie wyrazem miłości do ukochanych bohaterów książek. Przygotujemy też miejsce, gdzie będziemy wpisywać tytuły ulubionych książek. Na to wydarzenie wstęp jest wolny, w godz.: 12:30 – 19:30.

Z okazji Światowego Dnia Miłośników Książek zachęcamy do czytania każdego dnia i z tej okazji życzymy wszystkim naszym czytelniczkom i czytelnikom samych dobrych i interesujących lektur.

Rekomendujemy także czytanie książek wyróżnionych nagrodami literackimi m.st. Warszawy:
1) Nagrodą Literacką m.st. Warszawy – wskazującą najlepsze polskie książki prozatorskie, tomiki pezji, książki dla dzieci, publikacje na temat Warszawy oraz komiksy i powieści graficzne;
2) Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego – wyróżniającą najwartościowsze książki reporterskie, które podejmują ważne problemy współczesności;
3) Nagrodą Historyczną m.st. Warszawy im. Kazimierza Moczarskiego – wyróżniającą najlepszą książkę historyczną roku dotyczącą historii Polski po 1918 roku do współczesności.

Rodzinne Lato - piknik w Ząbkach
    04-08-2023   Ząbki
    Źródło: Informacja z Urzędu Miasta Ząbki

Zapraszamy na czwarty już piknik rodzinny w ramach zwycięskiego projektu budżetu obywatelskiego dla Miasta Ząbki 2022.

Piknik Rodzinne Lato odbędzie się w sobotę 5 sierpnia na placu zabaw na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkach, przy ul. Słowackiego 21, w godzinach 15:00-19:00.

Zapraszamy na sprawdzone atrakcje:

 • dmuchańce,
 • popcorn,
 • watę cukrową,
 • malowanie buziek,
 • kolorowe warkoczyki,
 • i uwaga, nowość - brokatowe tatuaże!

Do zobaczenia w sobotę 5 sierpnia, zapraszamy serdecznie!

3. Powiatowy Festiwal Pieśni Legionowej w Wołominie
    04-08-2023   Wołomin
    Źródło: Informacja z Miejskiego Domu Kultury w Wołominie

Serdecznie zapraszamy na 3. Międzynarodowy Festiwal Pieśni Legionowej, który odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Wołominie.

Wystąpią laureaci konkursu wokalnego oraz Aleksandra Okrasa (sopran) i Wojciech Bardowski (baryton).

Wstęp wolny! Do zobaczenia!

8. Festiwal Pięknej Książki - Piaseczno, Ludzie, Książki
    03-08-2023   Piaseczno
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Piasecznie

Już 16 września odbędzie się 8. Festiwal Pięknej Książki w Piasecznie!

Biblioteka Publiczna w Piasecznie i Fundacja „ARKA” im. Józefa Wilkonia już po raz ósmy współtworzą Festiwal Pięknej Książki w Piasecznie.

Do udziału w festiwalu zaprosiliśmy wyjątkowych wydawców, autorów, ilustratorów i ludzi związanych z książką. Jak co roku zapraszamy na warsztaty, wystawy, spotkania z autorami oraz wydawcami, a także koncerty.

Pan Li - stand up w Otwocku
    03-08-2023   Otwock
    Źródło: Informacja z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku zaprasza na stand up - Pana Li.

Po raz kolejny zobaczymy go w kultowej postaci iżulionisty, który będzie czytał w myślach, nie przebierał w słowach, robił w jajo kartami i jeszcze szykuje całkiem spore nagrody w konkursie.

Miejsce - sala widowiskowa PMDK, ul. Poniatowskiego 10 - Otwock.

Bilety dostępne online.

< wcześniejsze następne >
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA PRAWNA Radca Prawny Sławomir Momot Adwokat Anna Wypych Knieć
Centrum Medycyny Sportowej
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin