Wizytówka firmy: ZIARNO Przedszkole Rodzinne

Kontakt: ZIARNO Przedszkole Rodzinne
targeo
ul. Modlińska 184B 03-119 Warszawa
tel.kom.530 287 475
Opis firmy i działalności:

W naszym przedszkolu każdy dzień to dobra okazja do rozwijania ciekawości świata naszych wychowanków.

Przede wszystkim stawiamy na atmosferę, która to pełni pierwszorzędną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka. Jesteśmy świadomi tego, że dziecko potrzebuje być prowadzone przez innych, żeby móc doskonalić swoje zdolności. Właściwością wychowania jest wydobywanie lepszego ja z każdego człowieka oraz rozwijanie wszystkich jego możliwości.

Staramy się współpracować w tym elemencie z rodzicami ponieważ prawidłowy rozwój dzieci stanowi najistotniejszy element. Rodzice są pierwszymi i najważniejszymi wychowawcami dzieci. To dzięki ich zaangażowaniu i pracy dzieci są gotowe do rozwijania się pod naszymi skrzydłami. A nad całością czuwa wysoko wykwalifikowana kadra.

Wiemy jak ważne jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat dlatego w naszej kuchni wykorzystujemy świeże produkty od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Większość potraw przygotowujemy przy użyciu pieca konwekcyjno-parowego, czyli bez użycia tłuszczu i soli. Wszystkie dania dla dzieci przygotowywane są na bazie naturalnych produktów.

Produkty, usługi, marki:

Zajęcia dydaktyczne obejmują:

  • zajęcia językowe
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia matematyczne
  • zajęcia polonistyczne
  • zajęcia logopedyczne
  • zajęcia psychomotoryczne
ZIARNO Przedszkole RodzinneZIARNO Przedszkole RodzinneZIARNO Przedszkole RodzinneZIARNO Przedszkole RodzinneZIARNO Przedszkole Rodzinne
Powrót: Białołęka > przedszkola
| 121
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA PRAWNA Radca Prawny Sławomir Momot Adwokat Anna Wypych Knieć
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin