Józefów Portal Informacyjny Józefowa City Media

LEKARZE, PRZYCHODNIE PRYWATNE - JÓZEFÓW

W mieście Józefów działa wiele przychodni prywatnych i lekarzy zajmujących się różnego rodzaju chorobami. Lekarze alergolodzy, chirurdzy, dermatolodzy, diabetolodzy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, homeopaci, interniści,
kardiolodzy, laryngolodzy, lekarze rodzinni, logopedzi, neurolodzy, onkolodzy, ortopedzi, pediatrzy, psychiatrzy, psycholodzy,
rehabilitacja, reumatolodzy, seksuolodzy, urolodzy to tylko część lekarzy świadczących usługi na terenie Józefowa.
Przychodnia prywatna blisko Ciebie? Lekarz pierwszego kontaktu? Diagnostyka medyczna? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć
to czego szukasz w swojej okolicy.
 
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa
tel.22 592 93 05 do 10

Świadczymy kompleksowe usług leczniczo-rehabilitacje. Naszą specjalnością jest Klinika ortopedyczna oraz Centrum rehabilitacji. Od samego początku jesteśmy liderem w leczeniu urazów ortopedycznych. Dzięki doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie pomóc zarówno sportowcom jak i osobom aktywnie uprawiającym sport. Nasi lekarze i rehabilitanci należą do grupy najlepszych w Polsce specjalistów. Oferujemy zabiegi z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii, krioterapii, kinesiotapingu, leczenia łąkotki, naderwania wiązadła i urazów kolana oraz inne zabiegi lekarskie.

 
ul. Gimnazjalna 1
01-364 Warszawa
tel.kom.693 722 448

Jesteśmy nowoczesną placówką medyczną z doskonałym, doświadczonym zespołem lekarzy specjalistów w tym lekarzy okulistów oraz świetnie wyszkolonym zespołem pielęgniarskim. Zapraszamy do nas osoby z Józefowa oraz całej Warszawy.

 
ul. Bystrzycka 60 b
04-916 Warszawa
tel.kom.668 846 292
tel.22 872 14 29
Zajmujemy się gimnastyka rehabilitacyjną, rehabilitacją po urazach i terapią ruchową. Leczymy bóle kręgosłupa oraz wady postawy u dzieci i dorosłych. W naszej przychodni przyjmuje lekarz ortopeda i laryngolog.
CENTRUM DIETETYCZNE Beata Janus
ul. Sikorskiego 135 Józefów
tel.kom.507 845 639
GABINET LOGOPEDYCZNY mgr Izabela Witkowska
ul. Grottgera 27 Józefów
tel.kom.501 011 040
6564  
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin