Józefów Portal Informacyjny Józefowa City Media

PRZEDSZKOLA - JÓZEFÓW

W mieście Józefów istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Józefowa. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
 
ul. Nenufarów 4
04-958 Warszawa
tel.kom.608 152 688

Nasze przedszkole wspomaga dzieci we wszechstronnym rozwoju. Zwracamy uwagę na ich samodzielność, ich talenty oraz indywidualne predyspozycje. Oferujemy pomoc logopedyczną dzieciom. Zapraszamy do nas Dzieci z Józefowa i okolic.

 
ul. Ciepielowska 7
04-967 Warszawa
tel.kom.602 370 104

Nasze przedszkole, istniejące od 2010 r. jest miejscem, w którym panuje przyjazna, rodzinna atmosfera gdzie dzieci czują się jak u siebie w domu. W sposób profesjonalny organizujemy dzieciom czas i kierujemy ich rozwojem.

ul. Drwali 10A
04-840 Warszawa
tel.kom.602 370 104

Nasze przedszkole, istniejące od 2010 r. jest miejscem, w którym panuje przyjazna, rodzinna atmosfera gdzie dzieci czują się jak u siebie w domu. W sposób profesjonalny organizujemy dzieciom czas i kierujemy ich rozwojem.

3927
Przychodzi taki czas, że nasze pociechy są w wieku, w którym integracja z innymi dziećmi wpływa na ich późniejszy rozwój. Nie zawsze jest taka możliwość na co dzień, dlatego warto zastanowić się nad zapisem do przedszkola. W naszej ofercie józefowskich przedszkoli, jest również żłobek. Kiedy po urlopie macierzyńskim, bądź tacierzyńskim musisz wrócić do pracy, możesz powierzyć swoją pociechę profesjonalnym opiekunom i spokojnie zająć się swoimi obowiązkami.

Kilkuletnie dzieci mają bardzo dużo pokładów energii, które najlepiej mogą wykorzystać, wkładając je w zajęcia dodatkowe oraz ruchowe. W przedszkolach na terenie miasta Józefów zapewniają podstawowe czynności i zagadnienia, tj. elementy naszego ojczystego języka, języka obcego, najczęściej języka angielskiego, elementy matematyki, przyrody oraz zajęć artystycznych. To idealnie przygotuje Twoją pociechę na wkroczenie w zerówkę, a później szkołę podstawową.

Przedszkolaki bardzo szybko chłoną wiedzę i nim się obejrzysz Twoje dziecko będzie próbowało komunikować się z Tobą w obcym języku albo opowie Ci o roślince. Oferta z józefowskiego przedszkola to również szereg wielu warsztatów dla małych dzieci. Jeśli wykazują zainteresowania muzyką - możesz zapisać je na warsztaty muzyczne, jeśli są to umiejętności manualne, idealnym rozwiązaniem będą zajęcia plastyczno-ceramiczne.

Żłobki w Józefowie polecane są z odpowiedniego podejścia do maluszków oraz fachowego przygotowania opiekunek. Wielu rodziców boi się oddać swoje kilkumiesięczne dziecko do żłobka, lecz bez potrzeby. Są organizowane spotkania integracyjne, można przyjść z dzieckiem i stopniowo oswajać je z nowym miejscem, próbować na jakąś chwilę pozostawiać swoje dziecko, po czym wracać i pokazywać im, że rodzic po niego wróci. Dzięki temu ostateczne pozostawienie pociechy na cały dzień bez mamy, czy taty nie zakończy się wielkim płaczem. Sztab wykwalifikowanych pracowników w naszych żłobkach to gwarancja braku obawy o bezpieczeństwo swoich dzieci!

Nie zwlekaj, sam wybierz, czy będzie to przedszkole prywatne, czy publiczne. Umów się na rozmowę, sam rozejrzyj się po miejscowych józefowskich przedszkolach i zdecyduj, czy poślesz swoje dziecko na wyprawę nauki samodzielności i zdobywania nowych umiejętności!
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin