Józefów Portal Informacyjny Józefowa City Media

PRZEDSZKOLA - JÓZEFÓW

W mieście Józefów istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Józefowa. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
 
ul. Nenufarów 8 (Miedzeszyn)
04-958 Warszawa
tel.kom.608 152 688

Jesteśmy Niepublicznym Zespołem Przedszkolnym – Językowe Przedszkole Integracyjne, Przedszkole Terapeutyczne, Klub Malucha - z kompletną bazą edukacyjną i terapeutyczną do realizacji wytycznych MEN i orzeczeń komisji.

 
ul. Drwali 10A
04-840 Warszawa
tel.kom.602 370 104

Nasze przedszkole, istniejące od 2010 r. jest miejscem, w którym panuje przyjazna, rodzinna atmosfera gdzie dzieci czują się jak u siebie w domu. W sposób profesjonalny organizujemy dzieciom czas i kierujemy ich rozwojem.

3573  
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin