Józefów Portal Informacyjny Józefowa City Media

USŁUGI BUDOWLANE - JÓZEFÓW

W mieście Józefów działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi budowlane w konkurencyjnych cenach. Kompleksowe remonty domów, mieszkań, biur, sklepów, obiektów użytkowych, wykończenia wnętrz, usługi tynkarskie, usługi posadzkarskie, ocieplenia budynków, malowanie, układanie ścianek działowych i sufitów podwieszanych, układanie glazury
i terakoty, budowa domów jednorodzinnych, układanie kostki brukowej, wyburzenia budynków to tylko ułamek usług,
jakie oferują firmy budowlane zlokalizowane na terenie Józefowa. Planujesz remont mieszkania? Potrzebujesz wykonania
pod klucz? Szukasz ekipy remontowej? Nasz portal pomoże Ci odnaleźć wszystko w swojej okolicy.
ul. Zawodowa 64 04-419 Warszawa
tel.kom.501 701 698
Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Jako firma budowlana możemy pochwalić się licznymi realizacjami. Obecnie mamy wykonanych około 70 domów. W realizacjach preferujemy pewne i sprawdzone technologie. Budowa domów, to nasza specjalność. Przy realizacji domu uczestniczą tylko i wyłącznie wysoko wyspecjalizowani fachowcy z danej branży. Zajmujemy się również usługami budowlanymi, wykańczamy wnętrza, kryjemy dachy, przeprowadzamy remonty mieszkań i biur, kładziemy płyty G-K oraz malujemy.
 
ul. Reymonta 15
05-420 Józefów
tel.kom.502 255 699
Profesjonalnie i kompleksowo wykonujemy wykopy budowlane. Zadowolenie klientów z usług świadczonych przez naszą firmę budowlaną jest dla nas najlepszą rekomendacją. Wykonujemy wykopy szerokoprzestrzenne oraz wąskoprzestrzenne w szalunkach. Zajmujemy się również robotami ziemnymi,niwelacją terenu i wyburzaniem budynków. Wynajmujemy również maszyny budowlane oraz zajmujemy się transportem materiałów budowlanych. Prowadzimy inwestycje budowlane. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą w zakresie robót ziemnych.
ul. Zajęcza 5 05-400 Otwock
tel.kom.502 977 835
Abisynki głębinowe, hydraulika, budowa, renowacja.
EXPROTECH
ul. Armii Krajowej 28 Józefów
tel.kom.501 952 778
INWESTYCJE BUDOWLANE
ul. Kopernika 11 Józefów
tel.kom.661 348 166
4150  
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin