USŁUGI SZKLARSKIE - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi szklarskie w konkurencyjnych cenach. Wymiana szyb okiennych i drzwiowych, klejenie szyb, drzwi szklane, ścianki szklane do kabin prysznicowych, zabudowy i stoły ze szkła, panele, blaty i półki szklane, szyby zespolone, lustra, szlifowanie, fazowanie, piaskowanie wzorów na szkle to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy zlokalizowane na terenie Mokotowa. Szklarz w twojej okolicy? Wybita szyba? Szklenie okien? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
ul. Łabiszyńska 21 03-204 Warszawa
tel.kom.602 699 304
Wykonujemy na zamówienie drzwi i ściany szklane, kabiny prysznicowe, lustra i kompozycje z luster, meble i półki ze szkła oraz zabudowy szklane. Prowadzimy usługi z zakresu cięcia i szlifowania szkła. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie usług szklarskich. Współpracujemy z projektantami wnętrz aby zapewnić najlepszy efekt.
ul. Montwiłłowska 2/24
03-890 Warszawa
tel.kom.511 807 207

Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług szklarskich skierowanych zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Działamy na Mokotowie i w całej Warszawie, jak również na terenie całej Polski.

ul. Krakowiaków 16 02-255 Warszawa
tel.kom.602 685 761
Nasze, ponad 18-letnie doświadczenie w branży szklarskiej gwarantuje solidne wykonanie zamówień oraz kompleksową obsługę klienta. Gwarantujemy wysoką jakość, fachowe wykonanie profesjonalny montaż i krótkie terminy realizacji.
10824
Jeżeli postanowili Państwo wybudować dom na warszawskim Mokotowie lub założyć tam firmę to z pewnością będą Państwo potrzebowali znaleźć szklarza w swojej okolicy. Większości z Państwa szklarz skojarzy się głównie z szybami w oknach i lustrami, ale prawdą jest, że ten zawód skrywa wiele tajemnic. Firma świadcząca usługi szklarskie, przede wszystkim zajmuje się obróbką szkła. Potrzebują Państwo lustra o określonych wymiarach? Stłukła się Państwu szyba w oknie? W takich problematycznych zakupach pomogą Państwu właśnie szklarze. Jednakże usługi szklarskie to nie tylko przycinanie do odpowiednich rozmiarów szkła, lecz także nadawanie mu określonych cech wyglądu. Dzięki piaskowaniu powierzchni szkło może stać się matowe, a poprzez hartowanie niezwykle odporne na uszkodzenia. Szklarz, który wprawiony jest w swoim rękodziele, może świadczyć także usługi malowania szkła. Może to być przydatne, jeśli chcą Państwo w swoim pomieszczeniu dyskretnie oddzielić od siebie strefy pokoju właśnie kolorową, półprzezroczystą ścianą. Zawód szklarza charakteryzuje się przede wszystkim profesjonalizmem i nowoczesnymi maszynami. Do cięcia najwyższej jakości szkła, rzemieślnik używa wielu narzędzi, by nadać materiałowi precyzyjny wymiar, a także, aby jego krawędzie były dokładnie wyszlifowane. W dzisiejszych czasach firmom zajmującym się usługami szklarskimi można zlecić także zbudowanie okazałych szklanych konstrukcji takich jak biurka czy balustrady. Jeżeli chcą się Państwo czuć bezpieczniej w swoim domu to proponujemy rozważnie zamówienia szyb antywłamaniowych lub kuloodpornych. Natomiast jeśli posiadają Państwo antyczne lustro i pragną je Państwo odnowić to warto zamówić jego renowacje w zakładzie szklarskim. Mieszkając w dzielnicy Mokotów, warto znaleźć w swojej okolicy firmę świadczącą usługi szklarskie. W razie potrzeby będą mogli Państwo zlecić szklarzowi zrobienie lustra, kabiny prysznicowej lub poradzić się go w sprawie stworzenia grawerunku na szklanej powierzchni.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin