Piaseczno Portal Informacyjny Piaseczna City Media

Wizytówka firmy: SUPER LINE Przesłony Okienne

Kontakt: SUPER LINE Przesłony Okienne
targeo
ul. Cały obszar 05-500 Piaseczno
tel.22 446 75 26tel.kom.600 954 922
Opis firmy i działalności:

Zajmujemy się profesjonalną obsługą Klientów w zakresie przesłon okiennych i tarasowych. Na rynku istniejemy od 19 lat i z roku na rok staramy się poszerzać naszą ofertę tak aby sprostać gustom naszych Klientów.

Współpracujemy z najlepszymi producentami przesłon takimi jak: Shadow-System, Deco-Sun, DRAGON, czy WAREMA. Są to przedsiębiorstwa, które dzięki długoletniemu doświadczeniu stały się niezaprzeczalnymi liderami w branży dekoracji okiennych nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

Dzięki atrakcyjnym wzorom, szerokiej palecie barw i różnorodności opcji, wnętrze ozdobione takimi produktami, może być wedle gustu: zabawne lub eleganckie, nowocześnie odblaskowe lub klasycznie chłodne.

Produkty, usługi, marki:

Zapewniamy kompleksową obsługę Klientów:

  • Dostosowujemy ofertę do Państwa potrzeb
  • Sporządzamy projekty osłon do okien o nietypowych kształtach i rozmiarach
  • Służymy doradztwem technicznym
  • Gwarantujemy montaż oraz serwisowanie
  • Przygotowujemy oferty cenowe

NASZE NIEODŁĄCZNE CECHY TO:

  • Stałość i atrakcyjność cenowa oferty
  • Terminowość dostaw
  • Obecność w naszej kolekcji artykułów, które produkowane są pod kątem obiektów użyteczności publicznej
  • Udzielana przez nas gwarancja na oferowane produkty
  • Serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny.

Wszystkie, oferowane przez nas produkty są dostępne w atrakcyjnych wzorach, w każdym niemal kolorze i z możliwością różnych opcji sterowania. Do montażu wykorzystujemy narzędzia i komponenty montażowe tylko najlepszych i certyfikowanych producentów takich jak HILTI, BOSCH, czy MILWAUKEE.

Dysponujemy także profesjonalnie przygotowanym samochodem serwisowym wyposażonym we wszystkie niezbędne części do przeprowadzenia montażu czy serwisu.

Dzięki bezpośredniej współpracy z firmą SOMFY (światowy lider w dziedzinie automatyki) produkty oferowane przez nas mogą być sterowane również elektrycznie.

Chcemy podkreślić, że zaliczamy się do tych firm na polskim rynku, które bardzo prężnie działają, szanują Klienta i chętnie z nim współpracują wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom i życzeniom

Dajemy Państwu możliwość wyboru spośród najszerszej oferty w Kraju i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by nie zawieść Waszego zaufania.

SUPER LINE Przesłony OkienneSUPER LINE Przesłony OkienneSUPER LINE Przesłony OkienneSUPER LINE Przesłony OkienneSUPER LINE Przesłony OkienneSUPER LINE Przesłony OkienneSUPER LINE Przesłony Okienne
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin