Wizytówka firmy: BIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Najtańszy Zakład Pogrzebowy

Kontakt: BIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Najtańszy Zakład Pogrzebowy
targeo
ul. Grójecka 19/25 02-021 Warszawa
tel.kom.501 198 737 (24h)
Opis firmy i działalności:

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe "JAKUBISIAK" Dariusz i Mariusz Jakubisiak to 25 lat zdobywania wiedzy i specjalistycznego doświadczenia. Jesteśmy niezależną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, własnym zapleczu i z profesjonalnym zespołem. Bez ustanku dążymy do utrzymania naszej konsekwencji w działaniu i wiarygodności, a dzięki stałemu rozwojowi i rzetelności z powodzeniem możemy świadczyć nasze usługi wszystkim z Państwa.

Współpraca z osobami prywatnymi jak również z instytucjami państwowymi nauczyła nas, jak wiele jest różnych dróg i oczekiwań przy realizacji tej samej usługi. Potrafimy pomóc i rozumiemy jak ciężka jest śmierć kogoś bliskiego. Dokładamy wszelkich starań by wyręczyć pogrążonych w żałobie we wszystkich formalnościach. Służymy radą i oparciem. Nie traktujemy ludzi jak kolejnego klienta na liście. Zależy nam aby wszelkie świadczone przez nas usługi, czy to w biurze, chłodni, krematorium czy na cmentarzu - zostały poprowadzone i wypełnione profesjonalnie z pełnym poszanowaniem godności i według wybranych obyczajów czy obrzędów. Naszym znakiem rozpoznawczym jest uczciwość i jakość.

Produkty, usługi, marki:

W zakresie usług świadczonych przez naszą firmę oferujemy:

  • Organizacja pogrzebów we wszystkich obrzędach (religijnym, świeckim i in.)
  • Całodobowy przewóz zmarłych na terenie całego kraju
  • Załatwianie formalności związanych z pogrzebem ( w szpitalach, urzędach, zarządach cmentarzy, kościołach i ZUS-ie.)
  • Organizacja kremacji

A także:

  • Zamieszczanie nekrologów w prasie lokalnej i krajowej
  • Przewóz osób autokarem lub mikrobusem
  • Oprawa muzyczna (organista, trąbka, skrzypce)
  • Całoroczna opieka nad grobami
  • Oprawa multimedialna pogrzebu
BIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Najtańszy Zakład PogrzebowyBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Najtańszy Zakład PogrzebowyBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Najtańszy Zakład PogrzebowyBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Najtańszy Zakład PogrzebowyBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Najtańszy Zakład PogrzebowyBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Najtańszy Zakład PogrzebowyBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Najtańszy Zakład PogrzebowyBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Najtańszy Zakład Pogrzebowy
Powrót: Włochy > usługi pogrzebowe
| 652
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin