> Wydarzenia

Masz informację o aktualnościach i wydarzeniach niekomercyjnych w Warszawie i okolicach? Napisz do nas na adres reklamawarszawa@gmail.com a my je opublikujemy w naszym Portalu.

Wydarzenia niekomercyjne (kulturalne, charytatywne, wolne od opłat itd.) zamieszczane są bezpłatnie.

Wydarzenia komercyjne (imprezy zamknięte, imprezy okolicznościowe, płatne) mogą zamieszczać tylko firmy, które mają wykupiony w naszych Portalach jeden z wpisów płatnych.

O matko z córką - Monodram w Domu Kultury Włochy
    26-01-2022   Włochy
    Źródło: Informacja z Domu Kultury we Włochach

W niedzielę 30 stycznia 2022 roku, o godzinie 18:00 w Domu Kultury Włochy, przy ulicy Bolesława Chrobrego 27 odbędzie się Monodram Angeliki Olszewskiej pod nazwą "O matko z córką".

"O matko z córką" to niepowtarzalny monodram, stworzony przez młodą aktorkę i mamę. W Monodramie wiąże się eksplozja znajdowania przyjemności macierzyństwa, przeciwstawiona siłą wymagań, którą nakłada otoczenie. Nowa okoliczność chce, żeby zwalczać wszędobylskie stereotypy i zdefiniować na nowo pojęcie "bycia matką".

Czy aby stać się matką, wystarczy urodzić dziecko? Czy może stajemy się nią dopiero wtedy, kiedy dziecko wypowie słowo "mama"? A może dopiero pod koniec życia możemy stwierdzić, czy zasługujemy na określenie "mama"?

Reżyserem Monodramu jest Mateusz Olszewski, za scenografię odpowiada Joanna Walisiak-Jankowska, a występuje Angelika Olszewska.

30.01.22 (niedziela)
Godzina 18:00
Dom Kultury Włochy
Ul.Bolesława Chrobrego 27
Wstęp jest bezpłatny

Filmowe Ferie w Bibliotece na Wilanowie
    26-01-2022   Wilanów
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w dzielnicy Wilanów

Przez całe ferie od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:00, w Sali Spotkań Biblioteki Publicznej, przy ulicy Kolegiackiej 3 w dzielnicy Wilanów będą odbywać się filmowe popołudnia dla dzieci i młodzieży.

Podczas ferii rezerwujcie popołudnia dla Biblioteki, gdzie czekają na was niesamowite spektakle filmowe. Zobaczymy na ekranie niezwykłe zwierzęta, niewiarygodne stwory, archaiczne stworzenia oraz historycznych i nowoczesnych bohaterów. Odbędziecie niesamowite wyprawy, w czasie których dowiecie się, czym jest wierność, przygoda i szczera przyjaźń.

Podczas chwil spędzonych w Bibliotece będzie ciekawie, melodyjnie i magicznie! Już dzisiaj rezerwujcie swój czas na ferie z Biblioteką w Wilanowie.

V Edycja Sąsiedzkich Planszówek w Wesołej
    25-01-2022   Wesoła
    Źródło: Informacja z Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła

W sobotę 12 lutego 2022 roku w godzinach od 15:00 do 21:00, Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna", przy ulicy Jana Pawła II 25 i Miejsce Aktywności Lokalnej przy Ośrodku Kultury Dzielnicy Wesoła serdecznie zaprasza na kolejną edycję lubianego cyklu "Sąsiedzkie Planszówki". Będzie to już piąta edycja.

Jest to spotkanie przeznaczone dla każdego, dla dorosłych, młodzieży i dzieci od lat siedmiu.

Wszyscy odnajdą coś dla siebie. Zarówno osoby zaznajomione z planszówkami, jak i te dopiero zaczynające z nimi swoją przygodę. Spotkanie z grami planszowymi to również doskonała możliwość do zapoznania się z sąsiadami, dla których również może być to forma miło spędzanego wolnego czasu. A jeśli masz swoje ulubiony gry, przynieś je ze sobą, na pewno znajdą się osoby, które w nią zagrają.

Od godziny 15:00 do godziny 17:00 na najmłodszych graczy będzie oczekiwał Mateusz, nasz wolontariusz, który zajmie się dziećmi, a rodzice będą mieli dwie godziny na trudniejsze gry w gronie osób dorosłych.

Młodzież natomiast przyjmiemy w sali obok na jednoczesne spotkanie z planszówkami naszego młodzieżowego zespołu wolontariuszy "Kulturka". Tutaj również będzie okazja do wspólnej integracji.
Na wydarzenie obowiązują zapisy.

12.02.2022 (sobota)
Godzina 15:00
Ośrodek Działań Twórczych
Jana Pawła II 25

Biblioteczna Scena WOŚP w Wawrze
    25-01-2022   Wawer
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Wawrze

W niedzielę 30 stycznia 2022 roku, do godziny 13:00 do godziny 17:45, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy zaprasza na Biblioteczną Scenę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się w Kulturotece w Falenicy.

Biblioteki z Wawra razem z organizatorem sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wawrze, czyli Szkołą Podstawową numer 109 imieniem Batalionów Chłopskich dołączają do tegorocznego grania WOŚP!

Wspólnie z Hufcem ZHP Warszawa Wawer oraz Wawerskim Wolontariatem Bibliotecznym, będziemy wspomagać przedsięwzięcia zmierzające do poprawy stanu polskiej okulistyki.

Dlatego serdecznie zapraszamy do wspólnego spotkania, integrowania, zabawy oraz wsparcia potrzebujących.

Podczas tego dnia zobaczymy:

 • Koncerty zespołów Werwa Wawra, BandQuadroSteron oraz Bloco Central
 • Światełko do nieba - będzie to pokaz animacji świetlnych i fireshow na otwartej scenie
 • Spotkanie z ekspertem okulistyki z Centrum Zdrowia Dziecka
 • Fotohistoria
 • Wystawa książek z dużą czcionką oraz pozycji z rozszerzoną rzeczywistością
 • Warsztaty z pierwszej pomocy na przykładzie fantomów
 • Warsztaty iluzji dla dzieci - na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem - animatorzy@bibliotekawawer.pl
 • Warsztaty z produkcji waty cukrowej.

30.01.22 (niedziela)
Godzina 13:00
Kulturoteka
Ulica Walcownicza 4/6

Rysunek i Malarstwo - Wystawa na Ursynowie
    24-01-2022   Ursynów
    Źródło: Informacja z Domu Kultury SMB Imielin

Do 13 lutego 2022 roku zapraszamy do Domu Kultury Imielin, przy ulicy Dereniowej 6, w dzielnicy Ursynów na wystawę Małgorzaty Zwierzchowskiej pod tytułem "Rysunek i Malarstwo".

Małgorzata Zwierzchowska jest uczennicą klasy maturalnej V Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Józefa Poniatowskiego. W wolnym czasie oprócz rysowania i malowania lubi zajmować się różnego rodzaju robótkami ręcznymi, czytaniem książek, pielęgnowaniem roślin i opieką nad jej dwiema świnkami morskimi.

Od 2018 roku uczestniczy w zajęciach, w pracowni plastycznej klubu A4 SMB Imielin na Ursynowie. W latach 2018-2021 jej prace prezentowane były na kilku wystawach zbiorowych w Galerii Ucznia Domu Kultury Imielin.

Jest laureatką wielu konkursów plastycznych. W przyszłości zamierza zdawać do Akademii Sztuk Pięknych, na kierunek Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki.

Serdecznie zapraszamy.

Narysuj Mnie - konkurs w Bibliotece w Ursusie
    24-01-2022   Ursus
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej im. W.J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy

Do 28 stycznia 2022 roku można składać prace w konkursie plastycznym pod tytułem "Narysuj mnie". Jest to konkurs, który organizuje Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ursus wspólnie z Best Film. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci od lat sześciu, do lat dwunastu.

Konkurs jest związany z kinową premierą filmu "Wiki i jej sekret", która odbędzie się w lutym. Polega on na namalowaniu małego wilka, w dowolnej technice i dowolnym wykonaniu, a następnie przesłanie go na maila promocja@bpursus.waw.pl.

Regulamin dostępny na stronie Biblioteki w Ursusie.

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału.

Tajemnice zimowego lasu - warsztaty na Targówku
    21-01-2022   Targówek
    Źródło: Informacja z Centrum Kultury i Aktywności na Targówku

W sobotę 22 stycznia 2022 roku, w godzinach od 10:00 do 12:00 w Lesie Bródnowskim odbędą się warsztaty plenerowe dla dzieci, które są realizowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego pod nazwą "Dzika przyroda – leśne warsztaty dla dzieci z Targówka".

Na warsztaty zaprasza Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek oraz Urząd Dzielnicy Targówek - Wydział Ochrony Środowiska.

Spotykamy się na przystanku Malborska 02 o godzinie 10:00.

Podczas zajęć zostaniemy badaczami i poszukiwaczami. Poznamy zagadki zimowego lasu. Razem doświadczymy wspaniałej przygody, zagłębiając się w magiczny świat natury.

Odkryjemy, jak działa śpiący las. Postaramy się odnaleźć zimowe, leśne skarby, takie jak szyszki w korze drzew oraz łuski szyszkowe. Uruchomimy każdy zmysł, odkrywając asystujące zimie zapachy, kolory i dźwięki.

Oczekuje na nas wiele wyzwań, mnóstwo dobrej zabawy i dużo atrakcji.

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 577 888 748.

22.01.22 (piątek)
Godzina 10:00
Przystanek Malborska 02
Liczba miejsc ograniczona

Spotkanie autorskie z Aleksandrem Hallem w Śródmieściu
    21-01-2022   Śródmieście
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Śródmieściu

We wtorek 25 stycznia 2022 roku, o godzinie 18:00 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży numer 97, w Centrum Informacji imieniem Jana Nowaka-Jeziorańskiego, przy ulicy Czerniakowskiej 178a w dzielnicy Śródmieście odbędzie się spotkanie autorskie z Aleksandrem Hallem.

Spotkanie będzie połączone z promocją najnowszej książki autora pod tytułem "Anatomia władzy i nowa prawica".

Na spotkanie zaprasza Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

Spotkanie poprowadzi Pan Marek Gadzała.

25.01.22 (wtorek)
Godzina 18:00
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 97
Ulica Czerniakowska 178a

Laurka dla Babci i Dziadka - Warsztaty dla Dzieci w Rembertowie
    20-01-2022   Rembertów
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Rembertowie

W piątek 21 stycznia 2022 roku, w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Rembertów, przy ulicy Gawędziarzy 8, o godzinie 17:00 odbędą się zajęcia literacko-plastyczne pod nazwą "Laurka dla Babci i Dziadka".

Podczas warsztatów literacko-plastycznych posłuchamy różnych historii o babci i dziadku, a następnie na ich podstawie samodzielnie wykonamy kartki dla babci i dziadka z okazji ich święta. Dzięki warsztatom nasi dziadkowie będą mogli się cieszyć oryginalnym prezentem.

Dzień Babci i Dziadka jest doskonałą szansą na pokazanie dziecku wartości więzi rodzinnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

21.01.22 (piątek)
Godzina 17:00
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Rembertów
Gawędziarzy 8
Wstęp wolny

Spotkanie autorskie z Janem Rychnerem na Pradze Południe
    20-01-2022   Praga Południe
    Źródło: Informacja z Centrum Promocji Kultury na Pradze-Południe

W czwartek 20 stycznia 2022 roku, o godzinie 18:00 w Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, przy ulicy Podskarbińskiej 2, odbędzie się spotkanie autorskie z Janem Rychnerem, który jest autorem kryminału grochowskiego "Mord".

Książka "Mord" opowiada o miłości, zazdrości i krwawej zemście i dzieje się w kręgu praskiego półświatka.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Kolęda Nocka - Musical-Oratorium na Ochocie
    19-01-2022   Ochota
    Źródło: Informacja z Młodzieżowego Domu Kultury Ochota

W środę 26 stycznia 2022 roku o godzinie 18:00, Młodzieżowy Dom Kultury Ochota, przy ulicy Rokosowskiej 10 serdecznie zaprasza do obejrzenia Musicalu-Oratorium Ernesta Brylla i Wojciecha Trzcińskiego pod tytułem "Kolęda Nocka" w wykonaniu Wokalnej Grupy Reprezentacyjnej i Zespółu Wokalnego Przednutka.

Zespół instrumentalny wystąpi w składzie:

 • Piotr Bogutyn - gitara
 • Sebastian Frankiewicz - perkusja
 • Michał Wąsik - bas
 • Marek Tarnowski - instrumenty klawiszowe

Za przygotowanie wokalne odpowiada Joanna Karpińska i Marek Tarnowski. Adaptacja i Reżyseria - Anna Szwed.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

26.01.22 (środa)
Godzina 18:00
MDK Ochota
Ulica Rokosowska 10

Konkurs plastyczny dla dzieci na Mokotowie
    19-01-2022   Mokotów
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Mokotów

Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy zaprasza do udziału w konkursie dla dzieci pod nazwą "Moja Ulubiona Postać z Kubusia Puchatka".

Konkurs plastyczny dla dzieci jest organizowany przez Wypożyczalnie dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci numer 140, przy ulicy Mozarta 1 na Mokotowie z okazji dnia Kubusia Puchatka.

Własne prace można składać do piątku 28 stycznia 2022 roku, od poniedziałku 31 stycznia 2022 roku będzie można zobaczyć wystawę prac uczestników, a w piątek 4 lutego 2022 roku zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

Nagroda za I miejsce to książka ufundowana przez wydawnictwo "Nasza Księgarnia" pod tytułem "Kubuś Puchatek. Chatka Puchatka".

Arcydzieła Muzyki Kameralnej - Koncert na Bielanach
    18-01-2022   Bielany
    Źródło: Informacja z Bielańskiego Ośrodka Kultury

W niedzielę 23 stycznia 2022 roku, o godzinie 18:00 Bielański Ośrodek Kultury, przy ulicy Carla Goldoniego 1, serdecznie zaprasza na Koncert Arcydzieła Muzyki Kameralnej w wykonaniu Kwartetu Camerata oraz Roberta Morawskiego, który zagra na fortepianie.

Wejściówki są do odebrania w Ośrodku Kultury Bielany.

Wystąpią:

 • Włodzimierz Promiński – I skrzypce
 • Andrzej Kordykiewicz – II skrzypce
 • Rafał Kwiatkowski – wiolonczela
 • Robert Morawski - fortepian
 • Piotr Reichert – altówka
Senior - Starszy Sprawniejszy 2022 - Zapisy do Programu
    18-01-2022   Białołęka
    Źródło: Informacja z Białołęckiego Ośrodka Sportu

Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca razem z zarządem oraz Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Tomasz Kuczborski zapraszają do udziału w nowej edycji programu dla seniorów pod nazwą "Senior – Starszy Sprawniejszy 2022".

Zapisywać się można od poniedziałku 24 stycznia 2022 roku do niedzieli 30 stycznia 2022 roku w recepcjach Białołęckiego Ośrodka Sportowego przy ulicy Światowida 56 lub przy ulicy Strumykowej 21.

W programie "Senior - Starszy Sprawniejszy 2022" mogą uczestniczyć osoby starsze, emeryci i renciści po pięćdziesiątym piątym roku życia. Zajęcia obejmują ćwiczenia rekreacyjno-sportowe pod kierunkiem wyszkolonych instruktorów na pływalni i hali sportowej.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach:

 • Na basenie - ćwiczenia i regeneracja w wodzie - przy ulicy Światowida 56
 • W hali sportowej - ćwiczenia i regeneracja w hali sportowej przy ulicy Strumykowej 21

Zajęcia będą trwały od środy 2 lutego 2022 roku aż do soboty 17 grudnia 2022 roku.

Bilet na zajęcia kosztuje 5 złotych.

Obowiązuje limit uczestników.

Cztery Pory Roku - Zajęcia Literacko-Plastyczne na Bemowie
    17-01-2022   Bemowo
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Bemowo

We wtorek 18 stycznia 2022 roku, od godziny 17:00, w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży numer 29, przy ulicy Konarskiego 6 w dzielnicy Bemowo odbędą się zajęcia dla dzieci w ramach nowego cyklu kreatywnego zajęć literacko-plastycznych.

Zajęcia pod nazwą "4 pory roku - Zimowe opowieści" są kierowane do dzieci od czwartego do siódmego roku życia. Wydarzenie poprowadzi wolontariuszka biblioteki, znana i lubiana przez dzieci Babcia Danusia.

Podczas zajęć uczestnicy najpierw wysłuchają historii o danej porze roku, a później stworzą pracę plastyczną, która będzie z nią związana.

Ilość miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy pod numerem telefonu - 22 665 95 88.

Bezpłatne Badanie Mammografii dla Kobiet w Ząbkach
    17-01-2022   Ząbki
    Źródło: Informacja z Urzędu Miasta Ząbki

19 stycznia 2022 roku w środę, przy przystanku autobusowym PKP numer 01, przy ulicy Batorego 1 w Ząbkach będzie można bezpłatnie zrobić badanie w mobilnej pracowni mammograficznej.

Badanie mogą zrobić kobiety pomiędzy 50 a 69 rokiem życie, które w ostatnich dwudziestu czterech miesiącach nie miały wykonywanej mammografii lub są w grupie ryzyka i w poprzednim roku dostały pisemne zalecenie do wykonania powtórnej mammografii po upływie dwunastu miesięcy. Warunkiem jest także posiadanie aktualnego ubezpieczenia. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego.

Kobiety, które nie kwalifikują się do badania dzięki programowi profilaktycznemu, mogą również wykonać mammografię odpłatnie.

Obowiązuje rezerwacja.

Dla Babci i Dziadziusia od Wnuczki i Wnusia - Warsztaty w Wołominie
    14-01-2022   Wołomin
    Źródło: Informacja z Miejskiego Domu Kultury w Wołominie

W sobotę 22 stycznia 2022 roku, o godzinie 16:00 w Miejskim Domu Kultury przy ulicy Mariańskiej 7 w Wołominie odbędą się warsztaty artystyczne pod nazwą "Dla Babci i Dziadziusia od Wnuczki i Wnusia".

Będą to niepowtarzalne warsztaty, które poprowadzi Aneta Duchnowska i na których uczestnicy będą mieli okazję wykonać oryginalne upominki dla Babci i Dziadka, bawiąc się przy tym wyśmienicie! Przyjdź na warsztaty i sprezentuj Babci i Dziadkowi samodzielnie zrobioną niespodziankę!

Na warsztaty mogą przyjść wszystkie osoby, niezależnie od wieku.

Ilość miejsc jest ograniczona.

22.01.22 (sobota)
Godzina 16:00
Miejski Dom Kultury
Mariańska 7
Bilety w cenie 20 złotych

Polemiczny Klub Literacki w Piasecznie - Anton Czechow
    14-01-2022   Piaseczno
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Piasecznie

W poniedziałek 24 stycznia 2022 roku, o godzinie 17:00 w Bibliotece Głównej, w oddziale dla dorosłych, przy ulicy Jana Pawła II 55 w Piasecznie odbędzie się pierwsze spotkanie nowego cyklu "Polemiczny Klub Literacki".

Polemiczny Klub Literacki jest pomysłem czytelników i wszystkie spotkanie Klubu będą dedykowane rozmowom na temat książek jednego autora lub autorki.

Podczas pierwszego spotkania podyskutujemy o pracach Antona Czechowa.

Co sądzisz na temat Czechowa? Lubisz go czytać? A może jego powieści nie przemawiają do Ciebie? Niezależnie jaką masz opinię o tym autorze, przyjdź na spotkanie i opowiedz o swoich odczuciach innym osobom.

24.01.22 (poniedziałek)
Godzina 17:00
Biblioteka Główna w Piasecznie
Ulica Jana Pawła II 55

III Powiatowe Targi Ślubne w Otwocku
    13-01-2022   Otwock
    Źródło: Informacja z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku

W niedzielę 16 stycznia 2022 roku w godzinach od 11:00 do 17:00, w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury, przy ulicy Poniatowskiego 10, odbędą się po raz trzeci Powiatowe Targi Ślubne, których gospodarzem będzie Miasto Otwock.

Targi odbędą się w klimacie "Włoskiego Amore" i poprowadzone będą poprzez gwiazdę włoskiej sceny muzycznej - Marka Połynko.

Program Targów:

 • Godzina 11:00 - Powitanie, przebieg targów i zalecenia sanitarne
 • Od godziny 11:00 do godziny 17:00 - muzyka włoska, piosenki romantyczne - miłość w stylu włoskiego "Amore"
 • Godzina 11:30 - Prelekcja - pozyskiwanie klientów podczas pandemii
 • Godzina 12:00 - Wesele "Pana Tadeusza" - Polonez w wykonaniu grupy Amarylis, pod kierownictwem Moniki Wardeckiej
 • Godzina 13:00 - "Ojej co się dzieje!!" - niespodzianka taneczna pod kierownictwem Magdaleny Olczak
 • Godzina 13:15 - Pokaz mody dziecięcej - okolicznościowej pod tytułem "Mała Księżniczka".
 • Godzina 15:45 - Prezentacje wystawców, animacje weselne
 • Godzina 15:00 - Pokaz sukien i garniturów ślubnych oraz strojów wieczorowych - choreografia Lech Laskowski, przygotowanie fitness Żaneta Kronatowska
 • Godzina 16:00 - Pierwszy Taniec - lekcja pierwszego tańca - Lech Laskowski, prezentacja atrakcji Euforia Drink Bar
 • Godzina 16:30 - Koncert zespołu Vabank - muzyczne propozycje ślubne
 • Godzina 17:00 - Uroczyste zakończenie targów ślubnych

Gorąco zachęcamy do przyjścia wszystkich mieszkańców Otwocka i okolic.

Magiczny Płatek Śniegu - Teatr Dur Mol
    13-01-2022   Marki
    Źródło: Informacja z Mareckiego Ośrodka Kultury

W niedziele 16 stycznia 2022 roku, o godzinie 15:00 w Mareckim Ośrodku Kultury imieniem Tadeusza Lużyńskiego, przy ulicy Fabrycznej 2 w Markach odbędzie się spektakl dla dzieci pod nazwą "Magiczny Płatek Śniegu".

Bohaterką przedstawienia Teatru Dul Moll jest mała żyrafa, która ma bardzo małą szyję i wyrusza szukać niezwykłego płatka śniegu, który podobno spełnia wszystkie życzenia.

Nasza mała bohaterka ma wielkie marzenie, chce mieć tak długą szyję, jak inne żyrafy. W przygodzie pomogą jej przyjaciele - bałwanek, sowa oraz kot.

16.01.22 (niedziela)
Godzina 15:00
Marecki Ośrodek Kultury
Ulica Fabryczna 2
Bilety w cenie 5 złotych, obowiązuje rezerwacja.

następne >
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA PRAWNA Radca Prawny Sławomir Momot Adwokat Anna Wypych Knieć
Centrum Medycyny Sportowej
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin