KRAWIECTWO - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg firm zajmujących się usługami krawieckimi w konkurencyjnych cenach. Szycie na miarę, przerabianie i naprawa odzieży, skracanie, wydłużanie, zwężanie, poszerzanie, szycie na zamówienie to tylko część oferty firm krawieckich zlokalizowanych na terenie Ursynowa. Szukasz dobrego krawca? Chcesz zrobić poprawki krawieckie lub uszyć na zamówienie? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
KRAWIECTWO Teresa Tracka
ul. Wiolinowa 8, lok. 31A Warszawa
tel.kom.511 862 228
11035
Na warszawskim Ursynowie znajdziesz wiele punktów krawieckich. Szukasz jednego z nich w swojej okolicy? Na Naszym Portalu masz wszystkie informacje, odnośnie lokalizacji. Zapoznaj się już teraz, i skorzystaj z ich usług.

W sklepach odzieżowych nie zawsze możemy znaleźć to, co nas interesuje. Mimo dużego asortymentu, często nie chcemy kupować ciuchów, które może mieć każdy z nas. Indywidualizm powoduje, że poszukujemy dobrego krawca. Czy na terenie Ursynowa znajdziemy jednego z nich? Oczywiście, że tak! Jest ich tutaj całkiem sporo. Nasz Portal udostępnia wszystkie ich lokalizacje.

Krawiectwo po latach cieszy się ponownie coraz większym zainteresowaniem. Choć sklepy są przepełnione różnorodnym towarem, to jednak krawiec sprawi, że nasze ubrania będą wyjątkowe i niepowtarzalne. W dzielnicy Ursynów zakres usług jest bardzo szeroki. Możemy skorzystać z naprawy i przerabiania odzieży, skracanie, poszerzanie, zwężanie, szycie nowej odzieży, szycie na wymiar. To wszystko w dobrych i przystępnych cenach. Krawcowa posiada wiele rodzajów materiałów. Na miejscu oprócz tego służy swoją radą i pomocą w doborze odpowiedniego fasonu ubrań.
Wychodzisz niedługo za mąż i nie możesz znaleźć idealnej sukni ślubnej? Pomimo, że w salonach jest ich bardzo duży wybór, często chcemy, aby nasza suknia była wyjątkowa i niepowtarzalna. W tym celu poszukujemy dobrej krawcowej, która oferuje szycie na miarę. Coraz więcej panien młodych korzysta z tych usług. Możemy wybrać odpowiedni materiał na suknię, powiedzieć o swoich oczekiwaniach dotyczących wyglądu, stylu. Po próbnej przymiarce pracownik może wprowadzić poprawki krawieckie. To wszystko po to, aby w tym wyjątkowym dniu suknia idealnie leżała i wspaniale się prezentowała. U ursynowskiego krawca ustalisz wszystkie szczegóły dotyczące kreacji i będziesz mieć pewność, że twoja suknia będzie tą idealną i wymarzoną.

Wejdź koniecznie na Nasz Portal i sprawdź, gdzie w rejonach ursynowskich znajdziesz dobre krawiectwo. Zapoznaj się z ich lokalizacjami i ofertą. Już nie szukaj w sklepach ubrań, które będą wyjątkowe i niepowtarzalne, tylko sam je stwórz z dobrym krawcem!
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin