DREWNO, PARKIET, PANELE - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i montażem wysokiej jakości drewna, parkietu i paneli w konkurencyjnych cenach. Drewno naturalne, panele podłogowe, mozaika parkietowa, deski parkietowe, deski dla budownictwa, klepki, tarcica, sklejka, boazeria świerkowa, listwy wykończeniowe, więźba dachowa to tylko ułamek asortymentu, jaki oferują producenci i dystrybutorzy zlokalizowani na terenie Ursynowa. Drewno krajowe lub egzotyczne? Drewno kominkowe? Skład drzewny? W naszym Portalu znajdziesz to wszystko w swojej okolicy.
 
ul. Kłobucka 23B
02-699 Warszawa
tel.22 755 53 85
tel.kom.515 222 210
Oferujemy Państwu najszerszą gamę parkietów, na którą składa się ponad 80 gatunków egzotycznego i europejskiego drewna. Ponadto mamy w ofercie najwyższej jakości produkty chemiczne przeznaczone do układania oraz pielęgnacji parkietu. Dysponujemy najnowszym, bezpyłowym sprzętem stolarskim i parkieciarskim co daje gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie wykonując liczne prace zarówno dla osób prywatnych jak i firm oraz obiektów publicznych zlokalizowanych na terenie Ursynowa i innych części Warszawy.
 
ul. Baboszewska 1 (Wejście od ul. J.Bytnara)
02-647 Warszawa
tel.kom.502 054 730

Naszą pasją jest drewno. Oferujemy deski podłogowe, parkiety, listwy i inne wyroby z drewna litego. Mamy chemię parkieciarską i środki do pielęgnacji podłóg. Zapraszamy Klientów z Ursynowa, Mokotowa i całej Warszawy.

3576
Jeśli przychodzi taki moment, że zastanawiamy się nad wyborem rodzaju podłogi, to albo robimy remont, albo urządzamy i wykończamy nowe mieszkanie. Podłoga... miejsce w domu, na którym przebywamy najczęściej, bawią się na niej nasze dzieci, biegają zwierzaki, jaki rodzaj podłogi wybrać? Czy lepszą formą będzie podłoga oparta na drewnianym parkiecie? Czy lepsze będą panele laminowane? To wszystko doradzą pracownicy sklepów z drewnem, parkietem i panelami zlokalizowanymi na Ursynowie.

Zacznijmy od podstawowego zagadnienia, czym jest parkiet? Jest to posadzka dekoracyjna wytwarzana najczęściej z drewnianych klepek, tworząca często po ułożeniu jakiś kształt. Jest to najpopularniejsza forma wykończania podłóg w budynkach. Parkiety występują najczęściej w dwóch grubościach 16 mm i 22 mm, szerokość wynosi od 5 do 7 centymetrów a długość klepek parkietu od 30 do 50 cm. Najbardziej popularnymi rodzajami drewna do parkietów jest dąb, jesion, czereśnia, grab, buk i klon. Z parkietów są tworzone również mozaiki parkietowe.

A co to są panele podłogowe? Panele podłogowe są wytwarzane na bazie płyty HDF, zewnętrzna warstwa paneli podłogowych pokryta jest cienkim laminatem imitującym wygląd desek, kamieni, płytek i innych materiałów, stąd nazwa panele laminowane. Niezależnie czy wybiorą Państwo drewno, parkiet czy panele warto zrobić zakupy w sklepach na terenie Ursynowa, a to z tego powodu, że kupimy tu również pozostałe materiały podłogowe, jak deski podłogowe - inaczej zwane tarcicą, deszczułki posadzkowe, płyty mozaiki parkietowej, panele ścienne, jak i kostkę drewnianą.

A jaka jest cena parkietu w dzielnicy Ursynów? Ile kosztują panele w sklepach na Ursynowie? Jaki jest koszt drewna podłogowego na Ursynowie? A jaka jest cena desek podłogowych? Na Ursynowie każdy sklep ma swój własny cennik, zależny od rodzaju materiału, kształtu, wielkości, jak również od montażu i dostawy. Najlepiej samemu obdzwonić firmy z Ursynowa i zapytać o cenę, czasami można trafić wyprzedaż danej partii. Wykaz firm i sklepów zajmujących się produkcją, sprzedażą i montażem drewna, podłóg, paneli i parkietów na terenie dzielnicy Ursynów zamieszczamy w naszym Portalu.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin