Piaseczno Portal Informacyjny Piaseczna City Media

LEKARZE, PRZYCHODNIE PRYWATNE - PIASECZNO

W mieście Piaseczno działa wiele przychodni prywatnych i lekarzy zajmujących się różnego rodzaju chorobami. Lekarze alergolodzy, chirurdzy, dermatolodzy, diabetolodzy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, homeopaci, interniści,
kardiolodzy, laryngolodzy, lekarze rodzinni, logopedzi, neurolodzy, onkolodzy, ortopedzi, pediatrzy, psychiatrzy, psycholodzy,
rehabilitacja, reumatolodzy, seksuolodzy, urolodzy to tylko część lekarzy świadczących usługi na terenie Piaseczna.
Przychodnia prywatna blisko Ciebie? Lekarz pierwszego kontaktu? Diagnostyka medyczna? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć
to czego szukasz w swojej okolicy.
 
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa
tel.22 592 93 05 do 10
Lekarze specjaliści pracujący w Centrum Medycyny Sportowej klasyfikowani są do grupy najwartościowszych w Polsce ekspertów od urazów kolan. Specjalizacją naszej przychodni jest Centrum rehabilitacji i Przychodnia ortopedyczna, dlatego też oferujemy kompleksowe usługi medyczne oraz rehabilitacyjne dla osób uprawiających sport amatorsko oraz sportowców profesjonanych. Serdecznie zapraszamy do naszej przychodni mieszkańców Piaseczna, szczególnie jeśli szukasz pomocy w urazach kolanów, leczenia łąkotki i wiązadeł czy potrzebujesz pomocy w szybkiej rehabilitacji.
 
ul. Ogrodowa 20c
05-500 Piaseczno - Józefosław
tel.22 737 50 50
Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu naszych lekarzy specjalistów opiekę nad swoim zdrowiem powierzyło nam już kilka tysięcy pacjentów. Współpracujemy z najlepszymi lekarzami i jesteśmy w stanie przeprowadzić diagnozę z prawie każdego zakresu medycyny. W naszej przychodni lekarskiej podejście do pacjenta jest podstawą naszej współpracy. Lekarze pracujący u nas podchodzą do każdej osoby z życzliwością o troskliwością, przekazując swoją wiedzę i doświadczenie. Serdecznie zapraszamy do naszej przychodni mieszkańców Piaseczna oraz okolic.
 
ul. Puławska 49
05-500 Piaseczno
tel.22 737 50 50
Lekarze specjaliści, którzy współpracują z naszą przychodnią, mają praktyki w najlepszych specjalistycznych klinikach i szpitalach. Dzięki ich wiedzy oraz bardzo dużemu doświadczeniu do tej pory z Centrum Medycznym CMP podjęło współpracę powyżej 350 klientów firmowych, oraz wiele tysięcy pacjentów indywidualnych. W naszej przychodni lekarze od wielu lat podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta. Swoje usługi kierujemy dla klientów z Piaseczna oraz okolicznych miast. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
 
ul. Pawia 7
05-500 Piaseczno
tel.22 737 50 50
Od kilku lat CMP świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi medyczne w Piasecznie i okolicach. Doświadczenie lekarzy specjalistów pracujących w przychodni miało wpływ na wielu klientów, którzy od początku naszego istnienia do dzisiaj korzystają z naszych usług. Naszym atutem jest również profesjonalny sprzęt medyczny, dzięki któremu mamy możliwość przeprowadzenia szybkich badań i określenia diagnozy. Współpracujemy z lekarzami z najlepszych klinik i szpitali, a dodatkowo współpracuje z nami bardzo dobrze wyszkolony personel pomocniczy.
ul. Fabryczna 1
05-500 Piaseczno
tel.22 756 21 11

SZPZLO w Piasecznie ma swoje korzenie w latach 70, a jako samodzielna jednostka funkcjonuje od roku 2000. Głównym celem jest zapewnienie pacjentom usług medycznych obejmujących kompleksową diagnostykę, leczenie oraz profilaktykę.

ul. Mickiewicza Adama 39
05-500 Piaseczno
tel.22 735 41 00

Jako część Grupy EMC Szpitale, Szpital imieniem św. Anny w Piasecznie aktywnie angażuje się w działania na rzecz lokalnej społeczności Piaseczna, promując profilaktykę zdrowotną oraz zdrowy styl życia wśród mieszkańców miasta.

4295
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin