USŁUGI SZKLARSKIE - TARGÓWEK

W dzielnicy Targówek działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi szklarskie w konkurencyjnych cenach. Wymiana szyb okiennych i drzwiowych, klejenie szyb, drzwi szklane, ścianki szklane do kabin prysznicowych, zabudowy i stoły ze szkła, panele, blaty i półki szklane, szyby zespolone, lustra, szlifowanie, fazowanie, piaskowanie wzorów na szkle to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy zlokalizowane na terenie Targówka. Szklarz w twojej okolicy? Wybita szyba? Szklenie okien? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
 
ul. Łabiszyńska 21
03-204 Warszawa
tel.kom.602 699 304
Oferujemy Klientom z Dzielnicy Targówek wykonanie na zamówienie drzwi i ścian ze szkła, kabin prysznicowych, luster i lustrzanych kompozycji oraz szklanych mebli i półek, a także zabudowy szklanej. Szlifujemy i tniemy szkło. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z projektantami wnętrz gwarantują doskonały efekt wszystkich naszych prac.
 
ul. Montwiłłowska 2/24
03-890 Warszawa
tel.kom.511 807 207
Od wielu lat świadczymy usługi szklarskie dla klientów z Targówka oraz całej Warszawy i okolic. W naszej ofercie znajdą Państwo wymiane szyb, lustra na wymiar, stoły i blaty szklane oraz inne nietypowe zamówienia ze szkła.
7182
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin