USŁUGI SZKLARSKIE - BIAŁOŁĘKA

W dzielnicy Białołęka działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi szklarskie w konkurencyjnych cenach. Wymiana szyb okiennych i drzwiowych, klejenie szyb, drzwi szklane, ścianki szklane do kabin prysznicowych, zabudowy i stoły ze szkła, panele, blaty i półki szklane, szyby zespolone, lustra, szlifowanie, fazowanie, piaskowanie wzorów na szkle to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy zlokalizowane na terenie Białołęki. Szklarz w twojej okolicy? Wybita szyba? Szklenie okien? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
ul. Łabiszyńska 21 03-204 Warszawa
tel.kom.602 699 304
Wykonujemy na zamówienie drzwi i ściany szklane, kabiny prysznicowe, lustra i kompozycje z luster, meble i półki ze szkła oraz zabudowy szklane. Prowadzimy usługi z zakresu cięcia i szlifowania szkła. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie usług szklarskich. Współpracujemy z projektantami wnętrz aby zapewnić najlepszy efekt.
ul. Erazma z Zakroczymia 10 03-185 Warszawa
tel.kom.661 179 811
Oferujemy pełen zakres usług szklarskich. Zajmujemy się szkleniem okien i witryn sklepowych, montażem szyb i luster oraz zabudowaniami szklanymi. W naszej ofercie posiadamy również szkło pokojowe i kuchenne. Wykonujemy także oprawy obrazów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Bardzo prosimy dzwonić do godziny 22.00. Zapraszamy!
 
Montwiłłowska 2/24
03-890 Warszawa
tel.kom.511 807 207
Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług szklarskich skierowanych zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Działamy w Warszawie jednak swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski. Zapraszamy.
 
ul. Lidzka 12/1
03-523 Warszawa
tel.kom.505 340 772
Nasza firma, jako jedna z nielicznych w Warszawie proponowała kompleksową usługę montażu drzwi szklanych, kabin prysznicowych a także luster z oświetleniem i stołów szklanych. Zapraszamy do nas Klientów Z Białołęki.
ul. Wiklinowa 7C 03-167 Warszawa
tel.kom.883 808 179
Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi szklarskie dla mieszkańców Białołęki, całej Warszawy i okolicznych miast. Wykonujemy na zamówienie szkła kuchenne, łazienkowe i pokojowe oraz nietypowe zabudowy szklane.
21005
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin