ŚWIECE, ZNICZE - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów istnieje szereg firm zajmujących się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości świec i zniczy w konkurencyjnych cenach. Świece wytwarzane ręcznie, świece ozdobne, urodzinowe, zapachowe, świece kręcone, stożki, lampiony, liturgiczne, znicze szklane, znicze plastikowe, wyroby parafinowe to tylko ułamek asortymentu, jaki oferują producenci i dystrybutorzy zlokalizowani na terenie Mokotowa. Sprzedaż świec? Produkcja zniczy? Parafina? Nie musisz już szukać daleko.
AMIR Sp. z o.o. Producent Świec i Zniczy
ul. Pory 78
Warszawa
tel.22 300 12 30
GALLA Świece i Znicze
ul. Modzelewskiego Zygmunta 96
Warszawa
tel.kom.607 921 648
PartyLite Polska Świece i Znicze
ul. Wołoska 7
Warszawa
tel.22 337 41 30
2109
Na terenie dzielnicy Mokotów działa wiele specjalistycznych sklepów, które zajmują się sprzedażą detaliczną oraz hurtową świec zapachowych, świec zwykłych oraz zniczy. Znajdziemy tutaj bardzo duży asortyment świec o mocnych zapachach oraz pozostałe produkty zapachowe do domu i wystroju wnętrz związane ze świecami. Dzięki pięknym zapachom świec kupionych w sklepach możemy ponownie przeżyć ulubione wspomnienia.

Firmy zajmujące się sprzedażą świec i zniczów na Mokotowie dostarczają najbardziej lubiane zapachów do domu i biura. Zapachowe świece mogą być również idealnym prezentem dla najbliższych. Świece wykonane są z naturalnych składników i wręcz stworzone do sprawienia radości oraz zrelaksowania się po ciężkim dniu. Każdy zapach świec jest bardzo realistyczny, fachowo wyważony i z wewnętrzną głębią, którą odczuwasz, gdy rozkoszujesz się ich aromatem.

Będąc w sklepie ze świecami i zniczami w rejonie Mokotowa, będziesz mógł wybrać swój ulubiony zapach pośród świec sezonowych lub rzemieślniczych świec inspirowanych naturą. Będziesz mógł wybrać dowolny kształt świecy oraz klasyczne oryginalne i nowoczesne kształty kubków, oraz słoików do przechowywania świec. Więc niezależnie jakich świec zapachowych szukasz, wstąp do któregoś ze sklepów i wybierz świece, które wytwarzane są tylko z najwyższej jakości wosku parafinowego i naturalnych mieszanek wosku sojowego. Jakby było mało, to możesz również spersonalizować świece własnym zdjęciem i tekstem, aby stworzyć idealny prezent wykonany specjalnie dla bliskiej osoby.

Firmy zajmujące się sprzedażą świec i zniczy na terenie dzielnicy Mokotów mają w swoim asortymencie:

  • Znicze - bardzo duży wybór zniczy, w tym znicze artystyczne, okolicznościowe, ekskluzywne, patriotyczne i całoroczne.

  • Wkłady - bardzo duży wybór wkładów do zniczy, w tym wkłady uniwersalne, olejowe, parafinowe i woskowe.

  • Świece - bardzo duży wybór świec, w tym świece zapachowe, woskowe i LED.


Ile kosztują świece LED w sklepach na terenie dzielnicy Mokotów?
Koszt świecy LED zaczyna się od około 20 złotych za plastikową świecę LED, poprzez około 23 złote za świecę z tańczącym płomieniem, aż do około 29 złotych za świece LED z nadrukami.

Jaka jest cena zniczy artystycznych w sklepie na Mokotowie?
Ceny zniczy artystycznych zaczynają się od około 10 złotych za szklany znicz w kształcie bałwanka, poprzez około 20 złotych za znicz w kształcie kapliczki, aż do około 280 złotych za znicz złoty w kształcie karafki.

Jakie są koszty wkładów do zniczy w sklepach w rejonie Mokotowa?
Koszt wkładów do zniczy zaczyna się od około 5 złotych za wkład olejowy, poprzez około 7 złotych za wkład woskowy, do około 70 złotych za wkład LED.

Podany powyżej cennik świec i zniczy w sklepach na terenie dzielnicy Mokotów jest szacunkowy i w rzeczywistości ceny mogą się różnić.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin