SALONY OPTYCZNE - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów istnieje wiele salonów optycznych oferujących szeroką gamę oprawek i okularów w konkurencyjnych cenach. Okulary damskie i męskie, oprawki okularowe, szkła korekcyjne, soczewki kontaktowe i płyny do soczewek, akcesoria optyczne, okulary przeciwsłoneczne, korekcyjne, sportowe, badanie ostrości wzroku to tylko ułamek ofert salonów optycznych zlokalizowanych na terenie Ursynowa. Salon optyczny blisko Ciebie? Okulary dla dziecka? Optyk? Nie musisz już szukać daleko.
ul. Romockiego 3 02-786 Warszawa
tel.22 641 81 28tel.kom.603 998 996
Salon optyczny oferuje okulary korekcyjne wszystkich firm, soczewki kontaktowe i płyny do pielęgnacji soczewek oraz soczewki okularowe organiczne, mineralne, przeźroczyste, barwione, fotochromy, jednoogniskowe, dwuogniskowe i progresywne. Przeprowadzamy na miejscu badania okulistyczne i leczymy wady wzroku. Zajmujemy się również leczeniem wad wzroku u dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu mieszkańców Ursynowa oraz całej Warszawy.
ul. Lanciego 10e 02-792 Warszawa
tel.22 859 71 08
Nowe spojrzenie to salon optyczny na terenie dzielnicy Warszawa Ursynów. W naszym salonie optycznym gwarantujemy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także indywidualną pomoc przy ich wyborze. Oferujemy oprawy okularowe, soczewki okularowe i kontaktowe oraz okulary przeciwsłoneczne i dla najmłodszych oprawy korekcyjne.
ul. Malczewskiego 47A II piętroPrzychodnia SZPZLO-Mokotów02-513 Warszawa
tel.22 423 72 40
Salon optyczny oferuje duży wybór firmowych szkieł okularowych, bogaty asortyment opraw okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych renomowanych firm. Zakupicie Państwo u nas soczewki kontaktowe i wszelkie akcesoria.
6857
Obecnie spędzamy bardzo dużo czasu przy ekranach komputerów. Praca zdalna, nauka to wszystko sprawia, że nasze oczy są coraz bardziej przemęczone i narażone na problemy z prawidłowym widzeniem. Możemy pomóc oczom zakładając odpowiednie okulary antyrefleksyjne do komputera, dzięki którym mniej będziemy ociążali nasz wzrok.

W Salonach optycznych na Ursynowie dostaniemy nie tylko okulary do pracy, ale także okulary jednoogniskowe, które mają za zadanie korygowanie bliskowzroczności i dalekwzroczności, jak również okulary progresywne (inna nazwa to wieloogniskowe, dzięki którym widzimy dużo ostrzej i wyraźniej. W każdym salonie optycznym z rejonu Ursynowa mogą Państwo zakupić również soczewki kontaktowe i oprawki okularowe znanych marek z całego świata.

Ale to nie wszystko, salony optyczne działające w dzielnicy Ursynów nie tylko mają w ofercie okulary, oprawki do okularów i soczewki kontaktowe, prowadzą także usługi w zakresie diagnozy i badania wzroku, w zakresie doboru odpowiednich oprawek, chociaż to akurat kwestia indywidualna i mody. Optyk doradzi również w zakresie wyboru szkieł do oprawek, jak i wyboru soczewek kontaktowych. Odwiedzając salony optyczne na warszawskim Ursynowie na pewno zostaną Państwo wyposażeni w idealne okulary.

A jaki cennik usług mają salony optyczne zlokalizowane na Ursynowie? Jaki jest koszt okularów antyfleksyjnych do komputera w salonie optycznym? Ile kosztują okulary jednogniskowe i progresywne w jednym z ursynowskich salonów optycznych? Jaka jest cena badania wzroku i doboru właściwych okularów i soczewek kontaktowych? Wreszcie jaka jest cena markowych oprawek okularowych?

Każdy salon optyczny na Ursynowie ma inne ceny, warto sprawdzić na ich stronie internetowej a nawet zadzwonić i się zapytać o cenę. Bardzo często można również znaleźć atrakcyjne rabaty na okulary i oprawki. W naszym Portalu przedstawiamy wykaz salonów optycznych zlokalizowanych na terenie dzielnicy Ursynów.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin