ŻALUZJE, ROLETY, MARKIZY - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów działa szereg firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i montażem wysokiej jakości żaluzji, markiz i rolet z rozmaitych materiałów w konkurencyjnych cenach. Żaluzje drewniane, bambusowe, aluminiowe, rolety materiałowe, verticale, moskitiery, markizy balkonowe to tylko ułamek asortymentu, jaki oferują producenci i dystrybutorzy zlokalizowani na terenie Mokotowa. Żaluzje pionowe? Rolety zewnętrzne? Markizy tarasowe? Nie musisz już szukać daleko.
al. K.E.N 54 02-797 Warszawa
tel.22 406 84 00
Krakżal to profesjonalizm i doświadczenie w aranżacji i dekoracji okien. Istniejemy od 27 lat i ciągle poszerzamy swój asortyment. Oferujemy Państwu całą gamę osłon oraz dekoracji okiennych: żaluzje, rolety materiałowe, plisy, wertikale, żaluzje panelowe, rolety rzymskie, moskitiery, karnisze, a także rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, markizy i bramy garażowe. Oferujemy doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania i fachowy montaż osłon okiennych. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, hotele, pensjonaty czy restauracje.
 
ul. Surowieckiego 8
02-785 Warszawa
tel.22 644 09 64
tel.22 644 51 35
Od ponad 20 lat działamy w branży osłon przeciwsłonecznych. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością stosowanych komponentów oraz dbałością o każdy szczegół. Oferujemy produkcje, montaż i naprawę różnych typów żaluzji, rolet, verticali, moskitier itp. W naszej ofercie posiadamy plisy, rolety rzymskie, maty bambusowe, markizy, żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne, refleksole. Towar, który Państwo zakupicie u nas przetrwa lata i spełni wszelkie oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do zakupów u nas Klientów z Mokotowa!
 
ul. Cały obszar
05-500 Piaseczno
tel.22 446 75 26
tel.kom.600 954 922
Zajmujemy się profesjonalną obsługą w zakresie przesłon okiennych. Oferujemy bardzo duży wybór żaluzji i rolet okiennych. Posiadamy żaluzje aluminiowe, drewniane, bambusowe i plisowane a także wertikale, moskitiery, markizy oraz plisy. Współpracujemy z firmami Shadow-System, Deco-Sun, DRAGON, WAREMA. Wszystkie, oferowane przez nas produkty są dostępne w atrakcyjnych wzorach, w każdym niemal kolorze i z możliwością różnych opcji sterowania. Serdecznie zapraszamy Klientów z Mokotowa i okolic.
 
ul. Bartycka 26 paw.29B
00-716 Warszawa
tel.kom.500 221 704
Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż oraz montaż wszelkiego rodzaju wewnętrznych, jak i zewnętrznych osłon okiennych takich jak rolety, plisy, żaluzje, maty bambusowe, moskitiery oraz karnisze.
ul. Bartycka 26 paw.51
00-716 Warszawa
tel.22 840 55 43

Zajmujemy się doradztwem, sprzedażą i montażem szerokiej gamy nowoczesnych przesłon okiennych i drzwiowych - markiz, rolet, żaluzji i plis. Serdecznie zapraszamy Klientów z Mokotowa oraz pozostałych dzielnic Warszawy.

 
ul. Puławska 246
02-684 Warszawa
tel.kom.504 910 744

Oferujemy nowoczesne rolety, plisy i żaluzje wykonywane na zamówienie pod wymiary i zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wykonujemy również montaż. Serdecznie zapraszamy do naszego biura na warszawskim Mokotowie.

 
ul. Fieldorfa 9
03-984 Warszawa
tel.kom.733 277 128
Świadczymy w Warszawie i okolicach profesjonalne usługi osłon okiennych: rolety materiałowe, dzień-noc, zewnętrzne, a także żaluzje drewniane, plisy, rolety rzymskie i moskitiery.
5506
Jeśli właśnie kupiłeś dom z ogrodem na obrzeżach Warszawy lub małe mieszkanie na Mokotowie, postanowiłeś przełamać schematy w aranżacji swojego wnętrza, chcemy zaoferować Ci doświadczone firmy specjalizujące się w produkcji i sprzedaży osłon przeciwsłonecznych.

Podążając za dynamicznie zmieniającymi się gustami klientów, zebraliśmy warszawskich specjalistów z dzielnicy Mokotów w dziedzinie rolet, żaluzji i markiz. Baza zawiera oferty usług na najwyższym poziomie, gdzie producenci gwarantują szeroką gamę produktów do zaciemniania okien i balkonów, staranność wykonawczą, estetykę, a także komfort obsługi i bezpieczeństwo. Od lat firmy te realizują nawet najbardziej wymagające zlecenia a ich produkty skierowane są nie tylko dla dużych podmiotów gospodarczych, ale przede wszystkich skupiają się na indywidualnym kliencie. Jeśli interesuje Państwa minimalistyczny design lub nietuzinkowe połączenie naturalnego drewna z elegancją i prostotą stali nierdzewnej, koniecznie musicie zapoznać się z ofertami rolet poniższych firm. Mamy tutaj również warszawskich producentów markiz, żaluzji, moskitier, okien czy bram garażowych.

Ponadto firmy te zapewniają kompleksową obsługę w dokonaniu bezpłatnych pomiarów, fachowym doradztwie czy usługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Dla tych z Państwa, którzy nie mieszkają w okolicach Mokotowa, lecz wybrana oferta firmy przypadła do gustu, można zapytać o prezentację bezpośrednio u Państwa w domu. Warto dodać, że możliwość obejrzenia materiałów i próbek we własnym zaciszu domowym pozwala na przeanalizowanie i podjęcie lepszych decyzji. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że nie każdy z Was zwraca uwagę, tylko i wyłącznie na elementy wizualne, ale również interesują go funkcje ochronne.

Dlatego też przedstawiamy Państwu firmy, które posiadają wiele jakościowych rolety przeciwwłamaniowe do domu i mieszkań. Poniżej w spisie alfabetycznym prezentujemy także mokotowskie firmy, które mają w swojej ofercie elektryczne rolety antywłamaniowe o skali bezpieczeństwa RC1 i RC2.

Ile kosztują żaluzje na Mokotowie?
Cena żaluzji zależy od rodzaju, z jakich są wykonane, ceny zaczynają się od około 160 złotych za metr kwadratowy żaluzji drewnianych i bambusowych, aż do około 1300 złotych za żaluzje skórzane.

Jaka jest cena rolet w firmach z Dzielnicy Mokotów?
Ceny rolet są zależne od rodzaju i materiału, z jakiego są zrobione, ceny zaczynają się od około 90 złotych za metr kwadratowy rolet w kasecie, poprzez około 130 złotych za metr kwadratowy rolet dzień-noc i około 170 złotych za metr kwadratowy rolet rzymskich, aż do około 1200 złotych za rolety antywłamaniowe.

Ile trzeba zapłacić na markizy w sklepach z rejonu Mokotowa?
Cena markiz zależy od rodzaju i materiału wykonania, ceny zaczynają się od około 700 złotych za sztukę na okno standardowe, poprzez około 1200 złotych za markizy balkonowe, aż do około 2500 złotych za markizy tarasowe.

Jaka jest cena moskitierów w firmach na Mokotowie?
Koszt moskitier zaczyna się od około 90 złotych za moskitiery stałe ramowe.

Przedstawione powyższe ceny żaluzji, rolet i markiz na Mokotowie, są cenami przykładowymi, ponieważ faktyczna cena zależy od wielu czynników, jak materiał, z jakich są zrobione, rozmiar i koszt montażu. Dlatego najlepiej sprawdzić ceny w kilku sklepach i wybrać najkorzystniejsze. Wykaz producentów i sprzedawców rolet, markiz i żaluzji w Dzielnicy Mokotów prezentujemy w naszym Portalu.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin