BIURA PODRÓŻY - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów działa szereg biur podróży zajmujących się organizacją wypoczynku. Wycieczki objazdowe, wczasy rodzinne, oferty last minute, oferty all inclusive, wczasy letnie i zimowe, kolonie dla dzieci i młodzieży, wczasy i wycieczki krajowe oraz zagraniczne, bilety lotnicze, rezerwacja hoteli to tylko ułamek oferty biur podróży zlokalizowanych na terenie Mokotowa. Wczasy egzotyczne? Turystyka zagraniczna? Organizacja urlopu? Nie musisz już szukać daleko.
4 LUCK Biuro Podróży
ul. Rakowiecka 41 lok.30 Warszawa
tel.22 646 30 22
SMILE HOLIDAY Sp. z o.o.
al. Niepodległości 92/98 Warszawa
tel.22 848 14 08
TRAVEL EXPERIENCE
ul. Limanowskiego 11/C0 Warszawa
tel.22 425 60 97
5638
Chcą Państwo wyjechać do innego kraju na wakacje? Nie mają Państwo czasu samemu organizować wycieczki? Chcą Państwo wyjechać na wakacje w towarzystwie innych ludzi? W takich przypadkach polecamy Państwu skorzystać z usług biura podróży. Ofertę najlepszych biur podróży na warszawskim Mokotowie, znajdą Państwo na naszej stronie.

Na co powinni zwrócić Państwo uwagę, aby wybrać bezpieczne biuro podróży z Mokotowa?
Jeżeli biuro działa legalnie, to będzie widniało w Centralnym Rejestrze Zezwoleń Turystycznych na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki. Każde biuro podróży powinno być ubezpieczone i dać Państwu gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niedojścia do skutku wycieczki. Dobrze by sprawdzili Państwo w Serwisie Ochrony Konsumenta czy biuro podróży nie jest przypadkiem zadłużone - pomoże to uniknąć oszustw. Również opinie o biurze krążące w internecie pozwolą Państwu uniknąć rozczarowań.

Jaką wycieczkę wybrać?
Na początku powinni się Państwo zastanowić, gdzie chcą jechać i ile pieniędzy chcą przeznaczyć na podróż. Oferta First Minute to kupowanie wyjazdu z dużym wyprzedzeniem, a Last Minute to wyjazd na ostatnią chwilę. Również przed podpisaniem umowy warto zaznajomić się z ofertą hotelu. Oznaczenie BB oznacza łóżko i śniadanie. HB to łóżko, śniadanie i obiadokolacja. FB to łóżko, śniadanie, obiad i kolacja. All Inclusive to oferta FB i napoje bezalkoholowe.

Jeżeli jadą Państwo na wakacje z małymi dziećmi, warto sprawdzić, czy hotel przyjmuje takie rodziny. Wiele par woli jechać do hoteli, w którym najmłodsze osoby będą nastolatkami. Przed wyjazdem warto także zadbać o posiadanie pieniędzy w potrzebnej walucie i wykonanie potrzebnych szczepień. W dzielnicy Mokotów znajdą Państwo bardzo dużo biur podróży oferujących wycieczki w atrakcyjnych cenach.

Jaki jest koszt urlopu w Dominikanie w Biurach Podróży na Mokotowie?
Ceny za wyjazd na Dominikanę zaczynają się od około 4000 złotych w górę za 8 dni pobytu.

Jaka jest cena wyjazdu do Egiptu z Biurem Podróży w Dzielnicy Mokotów?
Koszt wyjazdu do Egiptu zaczyna się od około 1300 złotych za pobyt 8-dniowy.

Ile kosztuje wycieczka do Turcji w Biurze Podróży na terenie Mokotowa?
Cena wycieczek do Turcji zaczyna się od około 1000 złotych za 7 dni.

Ile kosztuje wyjazd na Wyspy Kanaryjskie z Biurem Podróży na Mokotowie?
Koszty wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie zaczynają się od 1300 złotych w górę za 7 dni.

Jaki jest koszt wyjazdu na Cypr w mokotowskim Biurze Podróży?
Koszt wyjazdu na Cypr zaczyna się od około 1200 złotych za pobyt 7-dniowy.

Jaka jest cena urlopu w Bułgarii organizowanego przez Biuro Podróży z Mokotowa?
Ceny za urlop w Bułgarii zaczynają się od około 800 złotych za 7 dni pobytu.

Podane koszty wyjazdów w Biurach Podróży na Ursynowie są przykładowe i w rzeczywistości mogą się różnić, ponieważ ceny wyjazdów są uzależnione od wielu rzeczy - pory roku, w której chcemy wyjechać, gdzie chcemy wyjechać, na jaki czas i wielu innych rzeczy. Polecamy porównać ceny w kilku biurach podróży i wybrać najbardziej atrakcyjną dla nas ofertę.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin