LEKARZE, PRZYCHODNIE PRYWATNE - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów działa wiele przychodni prywatnych i lekarzy zajmujących się różnego rodzaju chorobami. Lekarze alergolodzy, chirurdzy, dermatolodzy, diabetolodzy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, homeopaci, interniści, kardiolodzy, laryngolodzy, lekarze rodzinni, logopedzi, neurolodzy, onkolodzy, ortopedzi, pediatrzy, psychiatrzy, psycholodzy, rehabilitacja, reumatolodzy, seksuolodzy, urolodzy to tylko część lekarzy świadczących usługi na terenie Mokotowa. Przychodnia prywatna blisko Ciebie? Lekarz pierwszego kontaktu? Diagnostyka medyczna? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
 
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa
tel.22 592 93 05 do 10
Świadczymy kompleksowe usług leczniczo-rehabilitacje. Naszą specjalnością jest Klinika ortopedyczna oraz Centrum rehabilitacji. Od samego początku jesteśmy liderem w leczeniu urazów ortopedycznych. Dzięki doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie pomóc zarówno sportowcom jak i osobom aktywnie uprawiającym sport. Nasi lekarze i rehabilitanci należą do grupy najlepszych w Polsce specjalistów. Oferujemy zabiegi z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii, krioterapii, kinesiotapingu, leczenia łąkotki, naderwania wiązadła i urazów kolana oraz inne zabiegi lekarskie.
 
ul. Bronikowskiego 55
02-796 Warszawa
tel.kom.603 804 702
tel.22 405 63 75

Każdego dnia dbamy o Twoje zdrowie. Troszczymy się o Ciebie i Twoją rodzinę. Z nami odzyskasz kontrolę nad swoim umysłem i ciałem. Pomożemy Tobie, gdy walczysz z gorączką i potrzebujesz porozmawiać. Wraz z naszymi specjalistami osiągniesz harmonię między ciałem a duchem. Z powodzeniem od ponad 11 lat prowadzimy POZ, ginekologie oraz Dzienny Oddział Leczenia Nerwic. Staranny dobór personelu, wysokie standardy pracy oraz estetyczne wnętrze placówki, zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

ul. Łowicka 53 m.302-502 Warszawa
tel.kom.504 170 484
Jestem lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej. Oferuję całodobowe lekarskie wizyty domowe dla dzieci i dorosłych. Wykonuję również EKG w domu pacjenta. Wykonuję drobne zabiegi medyczne w domu chorego. Opiekuję się osobami przewlekle chorymi. Przyjmuję również pacjentów w prywatnym gabinecie. Zapraszam!
 
ul. Gimnazjalna 1
01-364 Warszawa
tel.kom.693 722 448

Jesteśmy nowoczesną placówką medyczną z doskonałym, doświadczonym zespołem lekarzy specjalistów w tym lekarzy okulistów oraz świetnie wyszkolonym zespołem pielęgniarskim. Zapraszamy do nas osoby z Mokotowa oraz całej Warszawy.

 
ul. Grzybowska 16/22
00-132 Warszawa
tel.22 620 80 35
Zapewniamy naszym pacjentom szeroki zakres porad specjalistów, z którego korzystają często całe rodziny i pokolenia. Oferujemy naszą pomoc medyczną pacjentom Mokotowa i pozostałych częsci Warszawy.
21594
Od zawsze ludzkie ciało ulegało różnym rodzajom chorób lub skaleczeń. W starożytności chorzy udawali się do tamtejszych znachorów, odpowiedników dzisiejszych lekarzy. Dziś, aby wyleczyć się z problemu zdrowotnego, udajemy się do lekarza i jednej z przychodni prywatnych. Znajdą tam Państwo szeroką gamę specjalistów.

Mają Państwo problemy ze skórą? W przychodni na Mokotowie pracują doświadczeni dermatolodzy. Problemy z pęcherzem? Polecamy urologa. Kołatanie serca jest nie do zniesienia? Proszę wybrać jednego z mokotowskich kardiologów. Grypa żołądkowa? Zapraszamy na wizytę do lekarza rodzinnego. Problemy z wymową? Logopedzi pomogą w problemie. Złe samopoczucie jest tak duże, że nie są w stanie Państwo dotrzeć na wizytę? W ofercie lekarzy znajdują się również wizyty domowe.

To lekarze, a właściwie zaledwie część specjalistów, jakich zastaną Państwo w przychodniach zlokalizowanych na Mokotowie. W gabinetach zachowana jest niezwykła czystość i sterylność. Obsługa i podejście lekarzy powinno zadowolić każdego pacjenta. Przekonani jesteśmy, że odszukają Państwo eksperta w każdej dziedzinie medycyny, jaka jest wam obecnie potrzebna.

Przychodnie na Mokotowie to jedne z najlepszych placówek w Warszawie, warte każdej wydanej złotówki. W naszym Portalu przedstawiamy wyselekcjonowanych lekarzy i przychodnie prywatne, mające swoją lokalizację na Mokotowie. Korzystając z Portalu, zaoszczędzą Państwo czas na poszukiwanie odpowiedniego lekarza specjalisty.

Jaka jest cena wizyty u lekarza alergologa dziecięcego w Dzielnicy Mokotów?
Ceny za prywatną wizytę u alergologa dla dzieci są uzależnione od rodzaju porady i badania, ceny zaczynają się od około 170 złotych i więcej.

Ile kosztuje wizyta u lekarza ginekologa w przychodni prywatnej na Mokotowie?
Ceny za wizytę u ginekologa zależą od rodzaju badania, ceny zaczynają się od około 150 złotych za zwykłą konsultację ginekologiczną, poprzez około 300 złotych i więcej za konsultację z niepłodnością, do około 480 złotych i więcej za kompleksowe badanie z USG i cytologią.

Jaka jest cena wizyty w przychodni prywatnej u lekarza kardiologa na terenie Mokotowa?
Ceny wizyty u kardiologów zależą od rodzaju badania, cena zaczyna się od około 70 złotych za wykonanie EKG, poprzez około 160 złotych za wykonanie echa serca, aż do około 250 złotych i więcej za konsultację z echem serca.

Jaki jest koszt wizyty lekarskiej w przychodni u mokotowskiego onkologa?
Cena z wizytę u onkologa jest uzależniona od rodzaju badania, cena zaczyna się od około 130 złotych za ultrasonografie (USG), poprzez około 170 złotych za konsultację, aż do około 250 złotych za konsultację z dermatoskopią.

Jaka jest cena wizyty u gastrologa dziecięcego w przychodnie prywatnej na Mokotowie?
Cena za wizytę u lekarza gastrologa dla dzieci jest uzależniona od rodzaju badaniu, ceny zaczynają się od około 180 złotych w górę za konsultację.

Ile kosztuje wizyta lekarska u internisty w przychodniach prywatnych na terenie Mokotowa?
Cena wizyty u lekarza internisty jest uzależniona od rodzaju badania, ceny zaczynają się od około 80 złotych za EKG z opisem, aż do około 120 złotych i więcej za konsultację internistyczną.

Podany powyżej cennik usług lekarzy w przychodniach prywatnych w Dzielnicy Mokotów jest przykładowy i szacunkowy, ponieważ ceny są ustalane indywidualnie przez daną przychodnię i zależą od danego lekarza, czasu wizyty i konsultacji, rodzaju badania i dodatkowych rzeczy. Dlatego my proponujemy sprawdzić ceny w kilku miejscach i wybrać tę ofertę, która okaże się dla nas najlepsza.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin