USŁUGI ŚLUSARSKIE - ŻOLIBORZ

W dzielnicy Żoliborz działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi ślusarskie w konkurencyjnych cenach. Awaryjne otwieranie drzwi, mieszkań, samochodów, sejfów, kas pancernych, montaż zamków, naprawy powłamaniowe, montaż, serwis i wymiana zamków antywłamaniowych i zamków szyfrowych, wkładki patentowe, okucia antywłamaniowe, otwieranie uszkodzonych zamków to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy ślusarskie zlokalizowane na terenie Żoliborza. Ślusarz na telefon? Całodobowe pogotowie zamkowe? Problem z zamkiem w drzwiach? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
ul. Słomińskiego Zygmunta 7
00-195 Warszawa
tel.kom.602 181 707

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w naprawie drzwi, okien oraz zamków do skrzynek pocztowych. Pracujemy dla klientów indywidualnych, ale także dla firm i obiektów użyteczności publicznej oraz osiedli mieszkaniowych. Otwieramy awaryjnie zamki, dokonujemy naprawy różnych usterek technicznych. Usługi świadczymy dla mieszkańców dzielnicy Żoliborz oraz całej Warszawy i okolicznych miast. Jesteśmy niezawodni w swoim fachu. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

GERDA Zakład Usługowy
ul. Włościańska 35A lok.40E
Warszawa
tel.kom.602 234 520
RAB Pogotowie Zamkowe
ul. Przasnyska 16B/64
Warszawa
tel.kom.792 220 673
ŚLUSARZ
ul. Potocka 19
Warszawa
tel.kom.697 207 807
2711
Był sobie ślusarz mieszkający na Żoliborzu, który miał małe, ale prężnie działające usługi ślusarskie. Jego firma specjalizowała się w naprawie i wymianie zamków oraz montażu drzwi antywłamaniowych. Ślusarz był bardzo dobry w swoim fachu i cieszył się dobrą opinią wśród mieszkańców Żoliborza. Któregoś dnia, do jego usług ślusarskich zgłosiła się starsza pani, która miała problem z zamkiem w swoim mieszkaniu. Ślusarz natychmiast pojechał do niej, aby rozwiązać problem. Po kilku minutach okazało się, że zamek był zepsuty i trzeba było go wymienić na nowy. Ślusarz wykonał swoją pracę szybko i sprawnie, a starsza pani była bardzo zadowolona z jego usług.

Kilka dni później, ta sama pani zadzwoniła do ślusarza, informując go, że jej sąsiad również ma problem z zamkiem w swoim mieszkaniu. Ślusarz natychmiast pojechał tam i rozwiązał problem. Sąsiad był bardzo wdzięczny i polecił ślusarza swoim znajomym. Dzięki temu, ślusarz zdobył kilku nowych klientów i jego usługi ślusarskie stały się jeszcze bardziej popularne na Żoliborzu. On sam był bardzo zadowolony z tego, że mógł pomóc swoim sąsiadom i cieszył się, że jego praca jest tak potrzebna w jego społeczności.

Ślusarz postanowił, że chce jeszcze bardziej rozwinąć swoje usługi ślusarskie i zaczął szukać nowych sposobów na rozszerzenie swojej działalności. Postanowił rozszerzyć swoją ofertę o usługi związane z montażem systemów alarmowych i monitoringu. Wiedział, że tego typu usługi są coraz bardziej popularne na Żoliborzu i chciał być w stanie zaoferować swoim klientom pełen zakres usług związanych z bezpieczeństwem ich mieszkań.

Aby móc wykonywać tego typu usługi, ślusarz postanowił przejść specjalistyczne szkolenie i zdobyć odpowiednie certyfikaty. Po kilku miesiącach pracy i nauki, był już w stanie oferować swoim klientom pełen zakres usług związanych z bezpieczeństwem ich mieszkań. Jego usługi ślusarsko-alarmowe zyskały dużą popularność wśród mieszkańców Żoliborza i okolicznych dzielnic. Ludzie zaczęli polecać go swoim znajomym i rodzinie, a jego firma rozwijała się w bardzo dobrym tempie.

Jednak ślusarz nigdy nie zapomniał, skąd się wywodził i zawsze starał się pomagać swoim sąsiadom i lokalnej społeczności. Często brał udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych i organizował bezpłatne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa dla mieszkańców swojej dzielnicy. Jego firma stała się nie tylko znana z profesjonalizmu i jakości usług, ale również z troski o swoich klientów i lokalną społeczność. Ślusarz był dumny z tego, co osiągnął i cieszył się, że mógł pomóc swoim sąsiadom, dzięki swoim usługom.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin