SALONY OPTYCZNE - ŻOLIBORZ

W dzielnicy Żoliborz istnieje wiele salonów optycznych oferujących szeroką gamę oprawek i okularów w konkurencyjnych cenach. Okulary damskie i męskie, oprawki okularowe, szkła korekcyjne, soczewki kontaktowe i płyny do soczewek, akcesoria optyczne, okulary przeciwsłoneczne, korekcyjne, sportowe, badanie ostrości wzroku to tylko ułamek ofert salonów optycznych zlokalizowanych na terenie Żoliborza. Salon optyczny blisko Ciebie? Okulary dla dziecka? Optyk? Nie musisz już szukać daleko.
 
ul. Żeromskiego 33 Przychodnia Lekarska CePeLek
01-882 Warszawa
tel.kom.604 078 930
tel.22 423 59 49
W naszym salonie posiadamy bardzo duży wybór modeli opraw okularowych producentów krajowych i zagranicznych. Wiele lat istnienia w braży optycznej, gwarantuje profesjonalną obsługę każdego Klienta, dzięki czemu w miłej atmosferze mogą Państwo wybrać najlepsze okulary dla siebie i bliskich osób, okulary te zawsze wyposażamy w najlepsze na rynku światowym soczewki. Oferujemy wszystkie rodzaje soczewek, oprawki okularowe oraz okulary. Współpracujemy z takimi producentami szkieł jak - Jzo, Essilor, Hoya. Serdecznie zapraszamy do naszego zakładu optycznego Klientów z Żoliborza.
ul. Conrada Josepha 8 lok.U2
01-922 Warszawa
tel.kom.609 910 253

Jesteśmy salonem optycznym, który działa już od 1998 roku. Mamy w ofercie okulary i oprawki dla osób w każdym wieku i w bardzo dużym wyborze. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu Klientów z Żoliborza i okolic.

2688
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin