PRZEDSZKOLA - BIELANY

W dzielnicy Bielany istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Bielan. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
 
ul. Barcicka 10
01-839 Warszawa
tel.kom.606 143 423
W naszym przedszkolu prowadzimy zajęcia edukacyjne znaną i cenioną na świecie metodą pedagogiczną Marii Montessori. Nauczamy w dwóch językach - polskim i angielskim. Wspierając rozwój dziecka dajemy mu szanse samodzielnego, skoncentrowanego działania zgodnego z jego aktualnymi potrzebami. Posiadamy wykwalifikowanych nauczycieli - 15 lat doświadczenia w pracy z dziećmi w przedszkolach i szkołach Montessori w kraju i za granicą, mających wykształcenie wyższe pedagogiczne, dyplomy magisterskie i międzynarodowe certyfikaty.
 
ul. Balaton 8A
01-981 Warszawa
tel.kom.690 809 099
tel.kom.575 001 112

Przedszkolaki w Motylkowej Akademii tworzą siedem grup dziecięcych. Każda z tych grup posiada własną salę edukacyjną i zabawową, to właśnie tam dzieci poprzez zabawę chłoną wiedzę. W naszym przedszkolu dzieci mają również do swojej dyspozycji plac zabaw oraz salę rekreacyjną. Serdecznie zapraszamy dzieci z dzielnicy Bielany i okolic.

ul. Conrada 7 01-922 Warszawa
tel.22 423 34 34
Akademia Małych Smoków to wyjątkowe przedszkole w Warszawie, przyjazne dla każdego malucha. Zatrudniamy jedynie najlepiej wykwalifikowanych do pracy z dziećmi nauczycieli oraz wychowawców. Zapraszamy do nas!
 
ul. Przybyszewskiego 69
01-824 Warszawa
tel.kom.22 834 65 12

W naszym przedszkolu, wykwalifikowana kadra dba o potrzeby i rozwój dzieci. Tworzymy bezpieczną, rodzinną atmosferę przy jednoczesnym kształtowaniu samodzielności, odpowiedzialności i współpracy. Posiadamy szeroką ofertę zajęć.

ul. Wrzeciono 12 lok.401-961 Warszawa
tel.kom.501 076 360
Przedszkole Bajeczka usytuowane jest w dogodnym punkcie Warszawy na Bielanach. Położenie w pobliżu ul. Przy Agorze zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i transportem miejskim - metro, tramwaje, autobusy.
 
ul. Dywizjonu 303 125 i 141A
01-470 Warszawa
tel.kom.517 728 925

Jesteśmy placówką stworzoną przez ludzi kochających dzieci. Zapraszamy do naszego przedszkola mieszkańców Bielan i całej Warszawy, gdzie celem jest pokazanie różnych stron świata, poprzez poznanie innych języków i zwyczajów.

 
ul. Odkryta 61
03-140 Warszawa
tel.kom.660 528 376
Jesteśmy placówką przedszkolną o charakterze terapeutycznym. Zajmujemy się różnorodnymi zajęciami terapeutycznymi obejmującymi zakres znany jako WWRD, czyli Wczesne Wspomaganie Rozwoju. Zapraszamy do nas dzieci z Bielan.
ul. Encyklopedyczna 17 01-990 Warszawa
tel.kom.600 485 005
Nasze Przedszkole to kameralna przestrzeń z naturalnym placem zabaw położonym wśród pięknych drzew, należących do Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego „Dęby Młocińskie”. Serdecznie zapraszamy do nas!
 
ul. Pomorska 31a
03-101 Warszawa
tel.kom.604 700 880

Nasze przedszkole wyspecjalizowane jest w pracy z dziećmi, które mają spektrum autyzmu oraz niepełnosprawności sprzężone. Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci od 2,5 roku życia do 8 lat. Zapraszamy dzieci z Bielan.

 
ul. Żubrowa 12
01-987 Warszawa
tel.kom.507 097 739
Nasze przedszkole to bezpieczne, twórcze miejsce, w którym Dzieci rozwijają się poprzez zabawę, beztrosko spędzając swoje dzieciństwo. Zasadą wyznawaną przez pracowników naszego Przedszkola jest szacunek dla dziecka.
 
ul. Elbląska 43
01-737 Warszawa
tel.22 633 81 33

Przedszkolaki są co miesiąc zapraszane przez Panie do udziału w zajęciach przeznaczonych dla ciekawskich.

 
ul. Farysa 57
01-971 Warszawa
tel.kom.608 520 636

W naszym przedszkolu otaczamy dzieci fachową opieką terapeutyczną. Dla nas najważniejsze jest dziecko – rozwój jego kompetencji społecznych, komunikacyjnych i samodzielności.

 
ul. Maszewska 20/U2
01-925 Warszawa
tel.kom.534 676 222

Jesteśmy kameralną placówką z własnym placem zabaw. Nasze grupy nie przekraczają 10 dzieci, a adaptacja przebiega razem z rodzicem. Pracując z dziećmi nie ograniczamy się tylko do stosowania jednej metody.

MAŁY ODKRYWCA Niepubliczne Przedszkole
ul. Dąbrowskiej 15 Warszawa
tel.kom.510 410 510
ZIELONY ZAKĄTEK Przedszkole nr 318
ul. Kochanowskiego Jana 9A
Warszawa
tel.22 663 92 81
ŻŁOBEK GUMISIOWO
ul. Andersena 5 Warszawa
tel.kom.668 103 404
8908
Bardzo ważnym etapem w życiu prawdopodobnie każdej rodziny jest wysłanie dziecka po raz pierwszy do żłobka lub przedszkola w dzielnicy Bielany, a dokładniej to, że zostawiamy je na kilka godzin w miejscu, gdzie najprawdopodobniej pierwszy raz. Chociaż bardzo często okazuje się, że nasze nerwy były zupełnie zbędne, a naszemu dziecku tak się spodobało przedszkole i żłobek, że nie chce wracać do domu.

A jak wybrać odpowiednie przedszkole? Na pewno dobre przedszkole to takie, gdzie dziecko ma dużo czasu na zabawę i z chęcią przyswaja wiadomości w nauce. Dlatego też warto zwrócić uwagę na kadrę nauczycielską i Panie przedszkolanki, porozmawiać z nimi i zobaczyć, jaki mają kontakt z dziećmi. Wysoki poziom nauczania wiąże się z doskonale zorganizowaną kadrą opiekunów, dla których zajęcia w przedszkolu na Bielanach, to nie tylko praca, ale i pasja.

Wśród przedszkoli zlokalizowanych na terenie dzielnicy Bielany znajdują się również takie, które nie są nastawione tylko na tradycyjne zajęcia i schematy pedagogiczne, ale również wdrażają innowacyjne i nowoczesne projekty wychowawcze, bardzo popularne w innych częściach świata. Takie podejście wpływa bardzo pozytywnie na dzieci, dzięki czemu bardziej chłoną wiedzę i rozwijają swoje indywidualne pasje.

W żłobkach i przedszkolach na Bielanach dzieci mogą uczęszczać na dodatkowe zajęcia, wśród których znajdziemy różnego rodzaju zajęcia taneczne, śpiew, zajęcia sportowe, zajęcia artystyczne i wiele, wiele innych. Wybierając przedszkole dla swojego dziecka, zapoznaj się dokładnie z jego ofertą, sprawdź, jakie są zajęcia dodatkowe, jakie są zajęcia wliczone w czesne, jak dziecko może realizować swoje pasje. Zwróć też uwagę, jak wygląda wyżywienie no i bardzo ważne, czy przedszkole jest blisko Twojego domu na Bielanach. Zweryfikuj zatem charakter wybranych przez ciebie żłobków i przedszkoli, zapoznaj się z programem nauczania i bądź pewny, że dokonałeś właściwego wyboru.

Na terenie Bielan mamy wiele żłobków i przedszkoli, każde z nich oferuje ciekawe zajęcia i stara się wyróżnić swoją ofertą, dlatego też w tej zakładce prezentujemy w wizytówkach, kompletne informacje na temat oferty i historii przedszkoli, są tutaj przedszkola z dzielnicy Bielany, jak i z innych rejonów Warszawy, ale zapraszające naszych mieszkańców. Warto wybrać przedszkole i żłobek, które nie znajduje się daleko od naszego mieszkania lub pracy, dzięki temu nie będziemy musieli wstawać wcześniej, żeby zdążyć odprowadzić dzieci, denerwować się w korkach i nie być pewnym czy nie spóźnimy się do pracy.

Ważnym wyborem jest również decyzja czy dziecko idzie do przedszkola publicznego, czy jednak wybierzemy przedszkole prywatne. Także sam wybór jego profilu, czy nasze pociechy będą chodzić do przedszkoli o profilach sportowych, czy może nastawionych na edukację językową, w których posługujemy się dwoma, a nawet trzema językami.

Wiele z przedszkoli na Bielanach wychodzi naprzeciw pracującym rodzicom w wakacje letnie lub ferie zimowe i przyjmują dzieci w tym okresie. Dlatego też w naszym zestawieniu przedszkoli, zaznaczamy w ofercie, jeśli ktoś ma taką możliwość, niezależnie czy to będzie cały okres wakacyjny, czy tylko kilka dni w lipcu lub sierpniu. Znajdź odpowiednie przedszkole na Bielanach razem z naszym Portalem.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin