Wizytówka firmy: AKADEMIA UŚMIECHU DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK

Kontakt: AKADEMIA UŚMIECHU DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK
targeo
ul. Przybyszewskiego 69 01-824 Warszawa
tel.22 834 65 12
Opis firmy i działalności:

"Akademia Uśmiechu” to dwujęzyczne przedszkole i żłobek prowadzone przez zespół zaangażowanych pedagogów, dla których praca z dziećmi jest pasją. Dużą wagę przywiązujemy do prowadzenia kreatywnych zajęć, które przygotowują dzieci do nauki w szkołach podstawowych i – co najważniejsze – do sprawnego radzenia sobie we współczesnym świecie.

Kształtujemy samodzielność i odpowiedzialność, dbamy o rozwój logicznego myślenia i wrażliwości na piękno, a wszystko to w bezpiecznej i rodzinnej atmosferze. Nasi absolwenci to dzieci świadome swojej wartości, posiadające rozległą wiedzę na temat świata, posiadające doskonałe podstawy do dalszej przygody z językiem angielskim.

Stawiamy na rozwój kulturalny naszych podopiecznych. Minimum raz w miesiącu odwiedza nas grupa teatralna lub muzyczna. Chętnie bierzemy udział w wycieczkach do teatrów, muzeów i filharmonii.

Ważna jest dla nas aktywność fizyczna. Współpracujemy z LEGIA Soccer Schools oraz z „Przedszkoliadą” dzięki czemu nasi podopieczni mogą brać udział w szeregu pozaszkolnych atrakcji.

Bardzo ważna jest dla nas współpraca z Rodzicami, dlatego kilka razy w roku organizujemy rodzinne spotkania, a także warsztaty ze specjalistami.

Powrót: Bielany > przedszkola
| 436
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA ADWOKACKO-RADCOWSKA MOMOT Adwokat Sylwia Wiśniewska-Momot, Radca Prawny Sławomir Momot
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin