PRZEDSZKOLA - BEMOWO

W dzielnicy Bemowo istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Bemowa. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
ul. Sternicza 97
01-350 Warszawa
tel.kom.500 521 160

Niepubliczne przedszkole "Akacjowa Chatka" pojawiło się na mapie Bemowa - Jelonek w 2012 roku. Jest to miejsce, w którym stwarzane są warunki do rozwijania indywidualnych talentów dzieci oraz ich kontaktu z rówieśnikami.

 
ul. Dywizjonu 303 125 i 141A
01-470 Warszawa
tel.kom.517 728 925

Nasze przedszkole to placówka stworzona przez ludzi, którzy kochają dzieci. Naszym celem jest pokazanie różnych stron świata, poprzez poznanie innych języków, kultur, narodowości i zwyczajów. Zapraszamy do naszego przedszkola.

 
ul. Batalionów Chłopskich 87
01-374 Warszawa
tel.504 535 311

Nasze przedszkole powstało z miłości do dzieci i pasji tworzenia dla nich bezpicznego, rozwijającego ich umiejetności miejsca, do którego z uśmiechem i radością będą przychodzić. To właśnie dzieci są dla nas najważniejsze.

ul. Obrońców Tobruku 23/110/111
01-494 Warszawa
tel.kom.504 166 992

Nasze przedszkole znajduje się na Osiedlu Leśnym, otoczona malowniczymi terenami zielonymi i w pobliżu historycznego Fortu Bema na Bemowie. Oferujemy opiekę oraz wczesną edukację dzieci, od wieku niemowlęcego aż do nauki w szkole.

 
ul. Strąkowa 26
01-367 Warszawa
tel.kom.502 458 426

Przedszkole Norlandia jest placówką zlokalizowaną na warszawskim Bemowie. W najlepszy możliwy sposób dbamy o edukcję dziecięcą, spełniając wszelkie potrzeby i wymagania. Wychowujemy dzieci w miłości do natury i ekologii.

 
ul. Morcinka 14b
01-496 Warszawa
tel.kom.501 076 360

Przedszkole integracyjno-językowe Bajka jest zlokalizowane na warszawskim Bemowie. W naszym przedszkolu wszystkim dzieciom gwarantujemy komfortowe warunki do edukacji i zabawy, a do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie.

PRZEDSZKOLE nr 435
ul. Gen. Pełczyńskiego Tadeusza 24
Warszawa
tel.kom.723 244 861
PRZEDSZKOLE nr 98
ul. Legendy 12
Warszawa
tel.22 665 72 41
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE nr 337
ul. Reżyserska 19
Warszawa
tel.22 664 39 27
5288
Wiele rodzin szuka dla swoich dzieci przedszkoli, które są otwarte także w wakacje i ferie zimowe. Okres ten na ogół jest ciężkim okresem dla pracujących rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Dlatego też staramy się informować na naszej stronie w prezentacjach przedszkoli na terenie dzielnicy Bemowo, ktore z nich pozostają otwarte w tym okresie i dają możliwość zapisów dziecka na cały okres lub wybrane dni podczas wakacji. Odkrywaj przedszkola z Bemowa razem z naszym Portalem.

Dość dużym przeżyciem w życiu właściwie każdej rodziny jest pierwsze pójście dziecka do przedszkola lub żłobka i rozłąka z rodzicami na kilka godzin. Proszę pamiętać, że taka sytuacja, nie musi być również dużym przeżyciem dla dziecka. Dzieci szybko nawiązują znajomości i może być tak, że nie będzie chciało wychodzić z przedszkola.

W przedszkolach na terenie Bemowa dzieci mogą zapisać się na szereg zajęć dodatkowych, które w zależności od przedszkola są dodatkowo płatne lub wliczone w czesne. Korzystając z tych zajęć, dzieci mogą w przedszkolu na Bemowie uczyć się śpiewu i tańca, uczestniczyć w zajęciach dekoracyjnych czy stawiać swoje pierwsze kroki w zajęciach sportowych. Sprawdź więc dokładnie profil wyszukanych przez ciebie żłobków i przedszkoli, a także przejrzyj ich program edukacyjny. Zwróć również uwagę czy przedszkole ma swojej ofercie innowacyjne warsztaty, całodniowe wyżywienie i najważniejsze, czy znajduje się blisko waszego mieszkania na Bemowie lub waszej pracy.

Wymarzone przedszkole cechuje wysoki poziom edukacji oraz fantastyczna zabawa, pod okiem dobrych dydaktyków, dlatego warto pamiętać i mieć na uwadze indywidualne zadowolenie i wygodę dziecka. Pamiętajcie również, że dużo przedszkoli na Bemowie nastawionych jest nie tylko na powszechne realizowanie planu naukowego, lecz ponadto wprowadzają bogate programy autorskie, które kierują na interdyscyplinarny postęp każdego malucha.

Wśród ofert bemowskich przedszkoli i żłobków znajdziemy wiele ciekawych programów, dlatego też w tej zakładce przedstawiamy przedszkola, które istnieją w dzielnicy Bemowo oraz takie, które oferują swoje usługi mieszkańcom naszej dzielnicy. Dlatego tak, ponieważ często pracujemy w innych dzielnicach, więc może znajdziemy przedszkole lub żłobek, które będzie nam odpowiadało idealnie i znajdzie się blisko naszej pracy.

Przy wyborze przedszkola warto zastanowić się, jak wcześnie będziemy musieli wstać, żeby odśnieżyć podjazd w zimie, ubrać dzieci, odwieźć je do przedszkola, wiedząc, że z rana są duże korki w Warszawie i jeszcze zdążyć do pracy.

Przy właściwym przygotowaniu wszystkiego i wyselekcjonowaniu najlepszego dla nas przedszkola, zwłaszcza koło naszego mieszkania, ewentualnie pracy na warszawskim Bemowie, ten okres naszego życia może się stać bardzo przyjemny dla nas i naszych dzieci. Pewnie także zastanawiacie się, jakie przedszkole wybrać, czy ma uczęszczać do przedszkola miejskiego, albo niepublicznego, o profilu sportowym czy może nastawionym na edukację językową. U nas prezentujemy przedszkola idealne dla mieszkańców Bemowa.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin