KANTORY - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg kantorów zajmujących się wymianą walut po atrakcyjnych kursach. Euro, dolar amerykański, dolar kanadyjski, dolar australijski, funt brytyjski, frank szwajcarski, korona czeska, forint węgierski, korona duńska, korona szwedzka, korona norweska to tylko ułamek walut, jakie oferują kantory zlokalizowane na terenie Ursynowa. Szukasz kantoru wymiany walut? Chcesz znaleźć najkorzystniejszy skup lub sprzedaż walut? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
Bądź pierwszy i dodaj swoją firmę do tej branży
2116
Planując urlop za granicą, warto zaopatrzyć się w gotówkę danego kraju. Jeśli wybieramy się na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych, niezbędne będą nam Dolary USD, w większości krajów strefy Unii Europejskiej będziemy mogli zapłacić Euro, wybierając się do Anglii niezbędne, będą nam Funty Szterlingi, w Szwajcarii zapłacimy Frankami Szwajcarskimi, w Kanadzie i Australii również dolarami, z tym że odpowiednio Dolarem Kanadyjskim i Dolarem Australijskim, w Japonii obowiązującą walutą jest Jen Japoński, odwiedzając Chiny, musimy się zaopatrzyć w Chiński Renminbi - potoczną nazwą tej waluty jest Juan.

W dzielnicy Ursynów funkcjonuje wiele kantorów, które zajmują się wymianą walut w atrakcyjnych cenach. To tutaj warto wymienić złotówki na inną walutę lub zamienić obcą walutę na złotówki po powrocie do kraju. Czym jest kantor wymiany walut? Kantor wymiany walut to firma usługowa, zajmująca się wymianą walut różnych krajów. Działalność kantorów jest regulowana prawem dewizowym i zgodnie z nim działalność kantorowa polega na kupnie, sprzedaży i pośrednictwie wartości dewizowych. Nowe prawo dewizowe regulujące i legalizujące prywatny obrót walutami obcymi w kantorach walutowych wprowadzono 15 marca 1989 roku.

Dlatego też kantory muszą posiadać zgodę Ministerstwa Finansów i muszą być wpisane do rejestru działalności kantorowej, ciekawe są również wymagania, ponieważ każdy kantor musi być wyposażony w tablicę informacyjną dotyczącą kursów kupna i sprzedaży obcych walut, dodatkowo muszą być wyposażone w sejfy i posiadać imienne pieczątki sprzedawców. Takie właśnie kantory wymiany walut obcych zlokalizowane są na Ursynowie.

W jakiej cenie jest waluta Euro w kantorach w dzielnicy Ursynów?
Ceny walut nie są stałe i bardzo często zmieniają swoje wartości, a średnia cena wynosi około 4,59 złotych.

Ile kosztuje Dolar Amerykański w kantorach wymiany walut na Ursynowie?
Ceny Dolara nie są stałe i często się zmieniają, a średnia cena wynosi około 3,89 złotych.

Jaki jest koszt Franka Szwajcarskiego w ursynowskim kantorze?
Cena Franka Szwajcarskiego jest zmienna, a średnia cena wynosi około 4,14 złotych.

Jaka jest cena Funta Brytyjskiego w kantorze zlokalizowanym w rejonie Ursynowa?
Cena Funta Brytyjskiego jest zmienna, a średnia cena wynosi około 5,39 złotych.

Ile kosztuje Chiński Renminbi w kantorach z Ursynowa?
Cena Chińskiego Jena jest zmienna, a średnia cena wynosi około 0,59 złotych.

Powyższe ceny, są cenami przykładowymi, ponieważ ceny walut są globalne, przez to zmieniają się bardzo często pod wpływem różnych sytuacji, dlatego najlepiej sprawdzić ofertę kilku kantorów wymiany walut i porównać je ze sobą, wybierając najlepszą. Wykaz kantorów wymiany walut w dzielnicy Ursynów zamieszczamy w naszym Portalu.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin