PRZEDSZKOLA - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Mokotowa. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
ul. Puławska 114
02-620 Warszawa
tel.kom.784 303 035
tel.22 844 96 34

Nasze przedszkole zlokalizowane jest na terenie Mokotowa. Świadomie wprowadzamy dzieci w świat pożądanych zachowań, stosując dostosowane do potrzeb systemy motywacyjne. Staramy się również zapewnić warunki do pełnego rozwoju osobowego każdego dziecka. Dokładamy wszelkich starań aby zajęcia w naszym przedszkolu były dla dzieci jak najbardziej interesujące i atrakcyjne. Ważnym dla nas celem w wychowywaniu jest kształtowanie świata dzieci w oparciu o wartości takie jak: dobro, prawda, miłość, przebaczenie oraz szacunek wobec innych.

ul. Zielona 42 02-913 Warszawa
tel.kom.609 627 077tel.kom.609 314 186
Baby City – the bilingual Preschool and Nursery for children from 7 months till 6 years old. Jesteśmy przedszkolem dwujęzycznym realizującym program dydaktyczny nastawiony na wsparcie indywidualnych zdolności i zainteresowań. Wśród nas są dzieci z innych kultur i tradycji, dzieci imigrantów i uchodźców, reemigrantów oraz dyplomatów. Przedszkole i żłobek Baby City jest organizatorem corocznego Festiwalu Teatralnego „Księżyc w misce”. Nasze dzieci uczestniczą na bieżąco w wydarzeniach kulturalnych Warszawy, festiwalach, wystawach i pokazach. Zapraszamy!
 
ul. Badowska 19
00-752 Warszawa
tel.kom.692 099 134

Jesteśmy niepublicznym przedszkolem, które istnieje od 1999 r. Idea i filozofia przedsięwzięcia to nowoczesne, oferujące wysoki poziom nauczania, przedsięwzięcia edukacyjne dla dzieci z wielu kultur i krajów. Casa dei Bambini to miejsce, w którym my - nauczyciele i przewodnicy - z pasją i oddaniem podążamy za dziećmi w ich indywidualnych potrzebach - w praktyce realizując myśl Dr Marii Montessori - podążaj za dzieckiem. Nasz program wzbogacony jest o różnorodne zajęcia dodatkowe, uwzględnione w opłacie za przedszkole. Zapraszamy dzieci z Mokotowa i całej Warszawy.

ul. Belwederska 6A
00-762 Warszawa
tel.kom.882 576 345

Nasz Klub Maluszka to 310 m2 powierzchni otoczonej zielenią w samym sercu Mokotowa, jedynie 15 minut od centrum miasta. W pobliżu Klubiku znajduje się Park Łazienki Królewskie, Park Morskie Oko i Park Sielecki. Opieką obejmujemy maluszki od 1. do 3. roku życia. Zapewniamy im zdrowy rozwój psychomotoryczny w domowej, bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Klubik funkcjonuje przy Międzynarodowym Przedszkolu Misia Paddingtona i kieruje się filozofią IB. Dbamy o to, by rozwijać w dzieciach postawy takie jak: ciekawość, pewność siebie, odwaga, wrażliwość.

 
ul. Modzelewskiego 26/U3
02-679 Warszawa
tel.22 299 19 13
tel.kom.733 656 279

Chmurkowe przedszkole zlokalizowane jest na terenie Dzielnicy Mokotów. Jest bezpiecznym miejscem dla każdego dziecka, ponieważ zawsze je otaczamy opieką, wsparciem i ciepłem by mogły radośnie odkrywać, jak wspaniały i czasami zaskakujący jest otaczający nas świat. Wnętrze naszego przedszkola są starannie urządzone a wyposażenie jest najwyższej jakości i starannie dobrane, tak by wszechstronnie wspierać rozwój naszych podopiecznych. Tworząc nasze przedszkole, zbudowaliśmy miejsce, w którym chcielibyśmy, aby rozwijały się nasze dzieci.

 
ul. Górska 7
00-740 Warszawa
tel.22 841 15 72
Przedszkole realizuje jeden z najlepszych na świecie programów edukacyjno-wychowawczych - Primary Years Programme of the IBO. Jesteśmy przedszkolem dwujęzycznym. Oznacza to, że mniej więcej połowa komunikacji dziecka z nauczycielem odbywa się w języku polskim, połowa – w języku angielskim. Zapewniamy świetne warunki lokalowe i atrakcyjne zajęcia prowadzone zgodnie z PYP. Bardzo ważny jest udział rodziców w procesie edukacyjnym, są oni zachęcani do udziału w przygotowaniu zadań wstępnych. Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola.
 
ul. Akermańska 3
02-760 Warszawa
tel.kom.515 174 833
Bałabajka została stworzona z myślą o dziecku i jego potrzebach. Opiekę nad dziećmi sprawują kreatywni i młodzi nauczyciele, których cechuje pasja i zamiłowanie do pedagogiki przedszkolnej. Zapraszamy dzieci z Mokotowa.
ul. Orężna 45 02-937 Warszawa
tel.kom.602 887 061
W naszych przedszkolach staramy się wychowywać dzieci przyzwyczajając je do zdrowego trybu życia. Dbamy o odpowiedni relaks i staramy się aby nasi podopieczni spędzali możliwie jak najwięcej czasu na dworze.
 
ul. Postępu 4
02-676 Warszawa
tel.kom.730 012 254

Happy Kids Academy to dwujęzyczne przedszkole prywatne zlokalizowane w Warszawie, na Mokotowie. Naszą misją jest rozwój inteligencji emocjonalnej u dzieci. Pracujemy w oparciu o autorski program rozwoju umiejętności emocjonalnych.

 
ul. Obrzeżna 3 lok.U14
02-691 Warszawa
tel.kom.515 858 447

Nasze przedszkole Małe Śmieszki zlokalizowane jest na warszawskim Mokotowie i realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego łącząc ją z innowacyjnymi metodami wspierającymi wszechstronny rozwój dziecka.

ul. Przejazd 2 02-654 Warszawa
tel.kom.603 919 096
W przedszkolu, główną misją jest ugruntowanie u Dzieci zachowań zgodnych z zasadami etykiety, rozbudzanie akceptacji na wszystko, co wielokulturowe i wspieranie Rodziców w wychowaniu Człowieka otwartego na świat.
ul. Wołodyjowskiego 36A
02-724 Warszawa
tel.kom.501 779 811

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko każdego dnia wstawało uśmiechnięte i z chęcią szło do przedszkola, zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą programową stworzoną przez prywatne przedszkole Niezapominajka na Mokotowie.

ul. Bernardyńska 16A lok. U702-904 Warszawa
tel.22 415 85 00
Przedszkole językowe - dwujęzyczne mieści się w otulinie Jeziorka Czerniakowskiego na Warszawskim Mokotowie. Przyjmujemy dzieci od 2,5 do 6 lat. W naszym prywatnym przedszkolu wszystkie zajęcia mają charakter warsztatowy.
 
ul. Hynka 4A
02-149 Warszawa
tel./fax.22 868 22 23

Niepubliczne przedszkole Promyk jest przedszkolem katolickim, powstałym ponad 10 lat temu na terenie dawnej szkoły katechetycznej. W naszym przedszkolu prowadzimy także niepubliczny żłobek. Serdecznie zapraszamy osoby z Mokotowa.

ul. Kłobucka 23C 02-699 Warszawa
tel.kom.660 445 800
Nasze Przedszkole to wyjątkowe miejsce, w którym Dziecko w bezpiecznej i rodzinnej atmosferze spędzi wesoło czas, bawiąc się i jednocześnie zdobywając wiedzę oraz umiejętności niezbędne w przyszłej edukacji. Zapraszamy do nas!
 
ul. Sueska 2
02-761 Warszawa
tel.kom.510 104 297
Przedszkole niepubliczne, o profilu artystyczno-językowym. Naszym podopiecznym zapewniamy troskliwą opiekę i cierpliwość. Program wychowawczo-dydaktyczny wzbogacamy o dodatkowe atrakcje, których celem jest rozwój dziecka.
KATOLICKIE NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE Anioła Stróża
ul. Smoluchowskiego Mariana 1 Warszawa
tel.22 843 40 12
NPP MALINOWA MANDARYNKA
ul. Malczewskiego 54 Warszawa
tel.kom.724 423 042
TĘCZOWY OGRÓD Dwujęzyczne Przedszkole
ul. Miłobędzka 14 Warszawa
tel./fax.22 646 08 52
TĘCZOWY OGRÓD Dwujęzyczne Przedszkole - Oddział II
ul. Racławicka 124 Warszawa
tel.22 898 16 15
TĘCZOWY OGRÓD Dwujęzyczne Przedszkole - Oddział III
ul. Racławicka 120 Warszawa
tel.22 825 81 26
15740
Ważnym wydarzeniem w życiu praktycznie każdej rodziny jest pierwsze pójście dziecka do żłobka lub przedszkola i rozstanie się rodzicami na wiele godzin. Pamiętajcie, że nie musi to od razu oznaczać ogromnych rewolucji i dezorganizacji maleńkiego świata dziecka.

Przy odpowiednim przygotowaniu, a także wybraniu właściwego przedszkola, szczególnie blisko domu lub pracy na warszawskim Mokotowie, ten niezwykle ważny etap może się stać dużo łatwiejszy dla Was i Waszych dzieci. W pierwszej kolejności dla rodziców również może wydać się przerażające, by zdecydować czy posyłają swoje pociechy do przedszkola publicznego, czy prywatnego, o profilu sportowym czy może nastawionym na edukację językową.

Ofert warszawskich żłobków i przedszkoli jest ogromny wybór, dlatego w tej zakładce zawęziliśmy poszukiwania tylko do placówek zlokalizowanych w dzielnicy Mokotów. Teraz należy postawić na odległość pomiędzy Waszym miejscem zamieszkania a żłobkiem lub przedszkolem. Zastanawiacie się pewnie, o której będziecie musieli wstawać, aby zdążyć, odśnieżyć podjazd, ubrać dzieci, odwieźć je do placówki i jeszcze wyrobić się do pracy, wiedząc, że z rana są ogromne korki w Warszawie.

Dobre przedszkole równa się często dobra zabawa i wysoka edukacja pod opieką kompetentnych wychowawców, dlatego w tym wszystkim miejcie na uwadze własne dobro i wygodę. Pamiętajcie, że wiele przedszkoli nastawionych jest nie tylko na standardowe realizowanie programu dydaktycznego, ale również sumiennie prowadzi rozmaite programy autorskie, które wpływają pozytywnie na różnokierunkowy rozwój każdego malucha.

Dzieci mogą korzystać z szeregu zajęć dodatkowych. Uczyć się tańca i śpiewu, uczestniczyć w zajęciach plastycznych czy stawiać swoje pierwsze kroki w karierze sportowej. Sprawdź zatem profil wybranych przez ciebie żłobków lub przedszkoli i przejrzyj ich program. Zwróć uwagę czy znalazłeś w ofercie kreatywne warsztaty, całodzienne wyżywienie i najważniejsze, odległość od domu.

Zainteresowanych pragniemy poinformować, że z racji trwania wakacji, które na ogół są trudnym okresem na rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, zestawiliśmy placówki, które na ten czas pozostają otwarte i dają możliwość zapisu Twojego dziecka na dowolny okres lub wybrane dni podczas wakacji. Odkrywaj przedszkola z Mokotowa razem z naszym Portalem.

Ile kosztuje czesne miesięczne w przedszkolach na Mokotowie?
Ceny pobytu dziecka w przedszkolu zależą od rodzaju przedszkola, ilości zajęć dodatkowych, wyżywienia i lokalizacji, ceny zaczynają się od około 800 złotych miesięcznie, nawet do około 2000 złotych za miesiąc.

Ile kosztuje wpisowe do przedszkola na Mokotowie?
W zależności od przedszkola są takie, które nie pobierają wpisowego i są takie, w których koszt wpisowego zaczyna się od około 700 złotych do około 1800 złotych.

Jaka jest stawka żywieniowa w przedszkolach w Dzielnicy Mokotów?
W zależności od przedszkola, w jednych jest to wliczone w czesne w innych płatne dodatkowo, ceny zaczynają się od około 8 złotych, aż do około 30 złotych.

Jaka jest cena zajęć dodatkowych w mokotowskich przedszkolach?
Ceny są zależne od danego przedszkola, niektóre mają część zajęć wliczone w czesne, w innych trzeba płacić za nie, za zajęcia dodatkowe w przedszkolach na Mokotowie zapłacimy od około 60 złotych w górę za zajęcia muzyczne i taneczne, za zajęcia sportowe, jak karate czy judo zapłacimy od 80 złotych w górę, zajęcia przyrodnicze to koszt około 100 złotych miesięcznie, zajęcia kulturalne to cena około 350 złotych, zajęcia informatyczne zaczynają się od 130 złotych, cena za zajęcia sensoryczne kosztują około 90 złotych, a zajęcia językowe to koszt od 80 złotych w górę w zależności od języka.

Jaka jest cena czesnego w żłobku zlokalizowanym w dzielnicy Mokotów?
Koszt czesnego w żłobkach jest uzależniony od wielu czynników, ceny zaczynają się od około 700 złotych miesięcznie, aż do nawet 1700 złotych miesięcznie.

Ceny usług przedszkolnych podane powyżej są jedynie cenami przykładowymi, ponieważ każde z przedszkoli działające w Dzielnicy Mokotów ma swój własny cennik uzależniony od wielu pozycji - lokalizacji przedszkola, dodatkowych zajęć, kadry wychowawczej, posiłków i lokalizacji przedszkola. Proponujemy zorientować się w kilku przedszkolach, jak wyglądają opłaty miesięczne i warunki przyjęcia dziecka, a następnie wybrać ofertę przedszkola najbardziej atrakcyjną.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin