KANCELARIE - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg kancelarii zajmujących się obsługą prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, doradzą one w sprawach prawa rodzinnego, spadkowego czy cywilnego. Przygotowanie projektów umów, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, spory z pracodawcami, doradztwo prawne, sprawy sądowe to tylko część usług jakie oferują kancelarie zlokalizowane na terenie Ursynowa. Szukasz Adwokata? Notariusza? Radcy prawnego? Pomocy w zakresie prawa pracy, prawa podatkowego lub prawa administracyjnego? W naszym Portalu znajdziesz wszystko.
ul. Narbutta 11 lok.2a02-536 Warszawa
tel.kom.602 303 767tel.22 646 53 14
Kancelaria od 1990 roku oferuje usługi prawne w pełnym zakresie wraz z zastępstwem sądowym, dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Jako jedna z nielicznych kancelarii na rynku posiadamy rzeczywiste doświadczenie w dziedzinie prawa budowlanego i chętnie przyjmujemy do prowadzenia sprawy związane z tą tematyka.
ul. Zamiany 8 LU 202
02-786 Warszawa
tel.kom.509 959 444
tel.22 810 00 61

Kancelaria oferuje kompleksowa obsluge prawna od udzielania jednorazowych porad prawnych po reprezentacje przed urzedami, sadami a takze na drodze polubownej, w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i administracyjnego. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta, doświadczeniu, dyskrecji i delikatności zdobyliśmy wielu stałych Klientów.

 
ul. Grójecka 56/58 lok. 31
02-320 Warszawa
tel.22 822 17 32
W naszej Kancelarii świadczymy kompleksowe usługi prawne dla osób fizycznych ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych, rozwodowych, mieszkaniowych, spadkowych i majątkowych oraz windykacji należności. Serdecznie zapraszamy osoby z Ursynowa oraz całej Warszawy.
ul. Wąwozowa 25 lok.3002-796 Warszawa
tel.kom.692 003 771
Kancelaria świadczy usługi od 6 lat. Posiadamy wszechstronne doświadczenie zawodowe, zaś specjalizujemy się w prawie cywilnym, głównie z zakresu prawa własności, zasiedzenia, podziału majątku, ochrony praw pacjenta.
ul. Obrońców 26 lok.4
03-927 Warszawa
tel.kom.790 778 888

Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorców, a także fundacji i stowarzyszeń. Serdecznie zapraszamy Klientów z Ursynowa oraz całej Warszawy i okolic.

 
ul. Puławska 405 (parter)
02-801 Warszawa
tel.kom.601 921 443

Kancelaria zajmuje się prawem procesowym - cywilnym oraz karnym. Prowadzimy między innymi procesy Frankowiczów, czyli kredytobiorców posiadających kredyty hipoteczne indeksowane lub denominowane do waluty frank szwajcarski.

ul. Hlonda 2c/67 02-972 Warszawa
tel.kom.603 785 081
Pomoc jaką oferujemy Państwu przy rozwiązywaniu spraw prawnych jest zawsze udzielana przy zachowaniu najwyższych standardów zawodowych a więzi jakie łączą nas z naszymi Klientami, oparte są na zaufaniu i poufności.
ul. Kabacki Dukt 7 lok.4202-798 Warszawa
tel./fax.22 321 64 40
Przygotowanie merytoryczne oraz doświadczenie prawników naszej Kancelarii są gwarancją najwyższej jakości oferowanych przez nas usług prawnych. Już ponad dwie dekady doradzamy przedsiębiorcom polskim i zagranicznym.
 
ul. Ogrodowa 37 lok.42
00-873 Warszawa
tel.kom.502 686 978

Moja kancelaria, która istnieje od 2010 roku obsługuje w sposób profesjonalny i kompleksowy zarówno osoby fizyczne, przedsiębiorców jak i podmioty gospodarcze. Zapraszam do nas Klientów z Ursynowa oraz całej Warszawy i okolic.

ul. Puszczyka 5/23 02-785 Warszawa
tel.kom.503 007 635
W Kancelarii łączymy bogate doświadczenie z dynamiką, elastycznością oraz indywidualnym podejściem do każdej ze spraw. Zapobiegamy powstawaniu problemów, a te już powstałe rozwiązujemy rzetelnie, szybko i skutecznie.
 
ul. Stryjeńskich 13D lok.11
02-791 Warszawa
tel.kom.668 283 006
Oferuję profesjonalną obsługę osób prawnych i fizycznych w języku polskim, niemieckim i angielskim. Specjalizuję się w prawie gospodarczym, cywilnym, handlowym, pracy, autorskim, spadkowym i rodzinnym. Spory sądowe. Doradztwo.
 
ul. Rzymowskiego 30 lok.314
02-697 Warszawa
tel.kom.606 652 519

Wybierając naszą Kancelarię mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa i rzetelności. Zajmujemy się prawem rodzinnym, spadkowym, cywilnym, handlowym oraz pracy i nieruchomości. Naszą specjalizacją jest windykacja należności.

 
ul. Trakt Lubelski 190
04-766 Warszawa

Od 1991 roku pomagamy w obsłudze prawnej osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym z Ursynowa i pozostałych Dzielnic Warszawy. Nasz Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

12079
W życiu każdego człowieka mogą zdarzyć się sytuacje trudne. Skomplikowana sprawa rodzinna, spór z pracodawcą, zostanie oszukanym lub niesprawiedliwie potraktowanym... W podobnych przypadkach warto szukać pomocy u
prawnika. Może on poradzić nie tylko, jakie kroki prawne należy podjąć, ale także opowie o możliwościach rozwiązania konfliktu bez wchodzenia na drogę sądową.

Na szczęście odwiedzanie warszawskich kancelarii prawnych nie zawsze musi wiązać się ze smutnymi wydarzeniami. Prawnik może udzielić także porady w kwestiach takich jak rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, uzyskanie
dofinansowania lub pomocy finansowej.

Jeśli interesuje Państwa kancelaria adwokacka na terenie Ursynowa, nie mogli Państwo trafić lepiej! Na naszym portalu można z łatwością porównywać oferty poszczególnych placówek i wybrać tę najlepiej dopasowaną do własnych potrzeb, w najkorzystniejszej cenie! Warto pamiętać, że niektórym osobom, z pewnych względów, przysługuje darmowa porada prawna. Mogą z niej skorzystać między innymi osoby przed 26 i po 65 roku życia albo posiadające Kartę Dużej Rodziny.

Pełną listę warunków uprawniających do darmowej porady prawnej można znaleźć na stronach internetowych, a także w odpowiednich placówkach na terenie dzielnicy Ursynów, gdzie takich informacji może udzielić na przykład radca
prawny.

Nawet jeśli nie dotyczy Państwa ta darmowa porada, wizyta u ursynowskiego prawnika to nadal koszt na tyle niewygórowany, że prawie każdy może sobie na niego pozwolić. Jeśli nie – to nadal nie powód do zmartwień. W przypadku postępowania sądowego adwokat może zostać przydzielony z urzędu. Niestety, często okazuje się to na tyle problematyczne, że (o ile jest to możliwe) lepiej będzie samodzielnie znaleźć prawnika na Ursynowie.

Na naszym portalu zaprezentowane zostały rozmaite kancelarie, o zróżnicowanych specjalizacjach, więc każdy znajdzie tu placówkę odpowiednią do potrzeb swojej sprawy. Wiele ursynowskich kancelarii podaje na swoich stronach, jakiego typu problemami prawnymi zajmują się najczęściej ich adwokaci, więc z łatwością można to sprawdzić.
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin