POMOC DROGOWA - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów istnieje szereg firm oferujących pełną obsługę pomocy drogowej w nagłych wypadkach. Holowanie pojazdu, awaryjna naprawa pojazdu, wyciąganie pojazdów z rowów, dowóz paliwa, transport uszkodzonego samochodu lawetą to tylko ułamek oferty firm zajmujących się pomocą drogową na terenie Ursynowa. Auto-pomoc? Całodobowa pomoc drogowa? Nie musisz już szukać daleko.
 
ul. Dereniowa 4/38
02-776 Warszawa
tel.kom.502 211 071
Oferujemy kompleksową pomoc drogową. Zajmujemy się holowaniem samochodów osobowych i dostawczych na terenie Ursynowa i całej Warszawy, a także całego kraju oraz za granicą, transportem wózków widłowych i maszyn budowlanych.
4386
Zepsuł Ci się samochód i potrzebujesz pomocy drogowej? W naszym Portalu prezentujemy wykaz firm zajmujących się pomocą drogową na terenie Dzielnicy Ursynów. Czasami podczas jazdy zatrzyma nam się samochód i nie wiemy, co się stało. W takim przypadku nie ma co wpadać w panikę i martwić się na zapas, tylko trzeba zadzwonić po pomoc drogową, która odholuje samochód do najbliższego warsztatu samochodowego. Bardzo dużym atutem firm z Ursynowa, które zajmują się holowaniem samochodowym, jest pomoc całodobowa oraz 7 dni w tygodniu, również w święta.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kierowcy byli w stanie dokonywać drobnych napraw samochodów podczas awarii na drodze, teraz w czasach, kiedy systemy samochodowe są bardzo skomplikowane i bez odpowiedniej aparatury diagnostycznej nie ma szans znalezienia źródła awarii samochodu. Dlatego tak popularne stały się usługi pomocy drogowej i holowania samochodów.

Awaryjna pomoc drogowa z Ursynowa może pomóc szczególnie w zakresie - wymiany przebitej opony, szybkiego uruchomienia pojazdu, kiedy jest problem z akumulatorem, holowania samochodów pod dom lub do warsztatu, dostawy benzyny i oleju samochodowego oraz wyciągania samochodu z pobocza, rowu, terenów błotnistych i śniegu. Tak duży wachlarz usług jest realizowany dzięki fachowej i wyszkolonej obsłudze.

Jeszcze jedną zaletą wśród firm działających w obszarze pomocy drogowej na Ursynowie jest odwiezienie samochodu powypadkowego na lawecie w każde miejsce w Warszawie.

Ile kosztuje pomoc drogowa na Ursynowie?
Ceny usług pomocy drogowej zależą od rodzaju usterki samochodowej, poświęconego czasu na naprawę i odległości do miejsca zatrzymania się samochodu. Ceny zaczynają się od około 90 złotych za uruchomienie samochodu w garażu podziemnym na Ursynowie, poprzez około 140 złotych za wyciągnięcie samochodu pobocza lub śniegu, aż do 300 złotych za opróżnienie baku ze złego typu benzyny.

Jaka jest cena za holowanie samochodu przez Auto-Pomoc z Ursynowa?
Cena holowania samochodu zależy od jego wielkości, ceny zaczynają się od około 100 złotych za samochód osobowy i około 190 złotych za samochód dostawczy.

Ile trzeba zapłacić za holowanie motocyklu na terenie Dzielnicy Ursynów?
Cena usługi holowania motocyklu zaczyna się od około 120 złotych w górę.

Jaki jest koszt uruchomienia samochodu ciężarowego przez pomoc drogową z Ursynowa?
Ceny uruchomienia samochodów ciężarowych zaczynają się od około 180 złotych w górę.

Powyższe ceny są tylko cenami przykładowymi, ponieważ realny koszt firmy zajmujące się pomocą drogową na Ursynowie wyliczają na podstawie wielu czynników - przejechanej ilości kilometrów do Klienta, rodzaju awarii, pory dnia i wielu innych rzeczy. Dlatego warto przed zamówieniem usługi porównać cenny w kilku firmach i wybrać najbardziej atrakcyjną dla nas opcje.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin