PRZEDSZKOLA - WESOŁA

W dzielnicy Wesoła istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Wesołej. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
 
ul. Orla 10
05-075 Warszawa
tel.kom.530 446 063

Właścicielkami przedszkola są dwie mamy, których marzeniem jest stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie. Chcemy, żeby nasze przedszkole dawało dzieciom radość oraz mnóstwo doświadczeń.

 
ul. Gościniec 14/16 Stara Miłosna
00-704 Warszawa
tel.22 611 88 88
Jesteśmy placówką, której misją jest otwarcie na potrzeby dzieci i rodziców. Ogromną wagę przywiązujemy do promocji zdrowego stylu życia i zdrowych nawyków. Dzieci mają zapewnioną pełną opiekę i możliwość wszechstronnego rozwoju.
 
ul. Magnolii 6
05-077 Warszawa
tel.kom.518 785 136

Robuś to niepubliczne przedszkole zlokalizowane w dzielnicy Wesoła w Warszawie. Kadrę naszego przedszkola tworzą wykwalifikowani pedagodzy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z pasją podchodzący do pracy.

ul. Jeździecka 21F lok.13
05-077 Warszawa
tel.kom.509 980 390

Przedszkole i żłobek Kubuś zlokalizowane są warszawskiej dzielnicy Wesoła na osiedlu Stara Miłosna. Przedszkole i żłobek prowadzi własną kuchnię. Posiłki przyrządzane są z uwzględnieniem zdrowego żywienia dzieci oraz diet.

2054
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin