DOMY KULTURY - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów istnieje wiele Domów Kultury prowadzących działalność w zakresie promocji regionu. Domy Kultury pełnią rolę centrum kulturalno-oświatowego i znajdują się w nich sale teatralno-kinowe, czytelnie, świetlice dziecięce i młodzieżowe. Bardzo często odbywają się w nich warsztaty kulturalne, przedstawienia czy organizowane są wystawy. Szukasz Domu Kultury zlokalizowanego na terenie Ursynowa? Nie musisz już szukać daleko.
Bądź pierwszy i dodaj swoją firmę do tej branży
1838
Domy Kultury prowadzą wielokierunkową działalność w kierunku społeczno-kulturalnym. Zazwyczaj znajdują się w osobnym budynku, w którym znajdują się sale kinowe, widowiskowe oraz przystosowane do prowadzenia zajęć i warsztatów kulturalnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W każdej dzielnicy Warszawy są Domy Kultury, również na terenie Dzielnicy Ursynów istnieje kilka i służą za centrum kulturalno-oświatowe mieszkańcom Ursynowa.

W domach kultury na Ursynowie każdy, kto chce rozwijać siebie w kierunku artystycznym, może zapisać się na zajęcia malowania, modelowania, tańca, ceramiki, rękodzieła, gry na instrumentach oraz wielu, wielu innych zajęciach. Domy Kultury to nie tylko warsztaty, to też wspólne koncerty, zabawy, wystawy i gry. Domu Kultury łączą mieszkańców Ursynowa, łącząc pokolenia i pomagając im w realizacji swoich zainteresowań.

Domy kultury działające na terenie Dzielnicy Ursynów oferują:

  • Konkursy - przeróżne konkursy związane z literaturą, muzyką, malarstwem, literaturą i tematyką filmową.

  • Wystawy - przeróżne wystawy z zakresu fotografii, malarstwa i ceramiki

  • Zajęcia - bardzo duży wybór zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wśród nich zajęcia sztuk walki, tańca, gry na gitarze, rękodzieła artystycznego, jogi oraz innych.

 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin