LECZNICE DLA ZWIERZĄT - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg klinik weterynaryjnych zajmujących się diagnostyką i leczeniem zwierząt. Leczenie behawioralne zwierząt, profilaktyka chorób zakaźnych, szczepienia, odrobaczenia, chirurgia, szpital dla zwierząt to tylko ułamek usług weterynarzy zlokalizowanych na terenie Ursynowa. Szukasz lecznicy dla zwierząt ? Twój pupil wymaga specjalistycznej opieki? Chcesz zrobić badania profilaktyczne? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
 
ul. Bacha 10/12
02-743 Warszawa
tel.kom.501 328 716

Sonia jest lecznicą weterynaryjną zlokalizowaną w samym centrum zielonego Służewia Nad Dolinką na warszawskim Mokotowie, przy samym Ursynowie. Oferujemy kompleksową diagnostykę Rtg, Usg, badania krwi. Przystępne ceny.

2678
Każdy z nas kocha zwierzęta, psy i koty to nasi najwierniejsi przyjaciele i najpopularniejsze zwierzęta domowe, dzięki nim wszystko staje się przyjemniejsze i piękniejsze. Nie tylko psami i kotami się zajmujemy, poświęcamy swój czas również koniom, chomikom, fretkom, świnkom morskim czy królikom domowym. Czasami jednak przychodzi taki czas, że musimy zabrać naszego pupila do jednej z lecznic dla zwierząt na Ursynowie.

W lecznicach dla zwierząt znajdujących się na terenie Ursynowa, lekarze weterynarii dokładają wszelkich starań, aby zapewnić zwierzętom wyjątkową opiekę weterynaryjną, wykorzystując najnowocześniejsze dostępne techniki i rozwiązania. W wielu lecznicach usługi są prowadzone całodobowo, dzięki czemu można przyjechać ze swoim zwierzakiem nawet w nocy.

Gabinety weterynaryjne w Dzielnicy Ursynów oferują kompleksowe usługi dla zwierząt, obejmujące zapobieganie, kontrolę, diagnostykę i leczenie chorób i urazów zwierząt, a także podstawową opiekę nad zwierzętami od konsultacji internistycznych, poprzez chirurgię ogólną, aż po kompleksowe badania diagnostyczna psów, kotów i innych zwierząt.
Regularne badania kontrolne i opieka profilaktyczna mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia zdrowia zwierzętom przez wiele lat.

Głównym opiekunem w lecznicach dla zwierząt znajdujących się w Dzielnicy Ursynów, jest lekarz weterynarii (potocznie zwany weterynarzem). Lekarze weterynarii diagnozują, leczą i pomagają w utrzymaniu bezpieczeństwa i zdrowia zwierząt. Weterynarze dbają również o zdrowie psychiczne, utrzymując zwierzęta w zdrowiu i długowieczności. Z etycznego punktu widzenia lekarz weterynarii jest zobowiązany do dbania o dobrostan zwierząt. Leczenie zwierząt może być wykonywane tylko przez zarejestrowanych weterynarzy.

Według badań i znalezisk historycznych pierwsze zabiegi weterynaryjne były wykonywane już około 3400 lat przed naszą erą. Innym dowodem naukowym w starożytnym leczeniu zwierząt był Egipski papirus z Kahun, na którym jest zapisany proces leczenia weterynaryjnego zwierząt.

Lekarze weterynarii mogą się specjalizować w następujących sektorach:

  • Weterynarz zwierząt egzotycznych - jego specjalnością jest leczenie gadów i ptaków egzotycznych (jaszczurki, węże, papugi)

  • Praktyka małych zwierząt - specjalizuje się w psach i kotach oraz innych zwierzętach domowych, takich jak króliki, chomiki, świnki morskie, fretki

  • Praktyka dużych zwierzęt - specjalizuje się w zwierzętach hodowlanych, takich jak konie, krowy, świnie i większe gady.


Jaki jest koszt wizyty w lecznicy dla zwierząt na Ursynowie?
Koszt wizyty jest uzależniony do lecznicy i rodzaju porady, ceny zaczynają się od około 50 złotych w górę.

Ile kosztuje badanie RTG psa w gabinetach weterynaryjnych na terenie Ursynowa?
Cena rentgena jest uzależniona od części ciała psa, które ma być prześwietlone, ceny zaczynają się od około 120 złotych, aż do około 170 złotych.

Jaki jest koszt odrobaczenia psa u weterynarza w Dzielnicy Ursynów?
Ceny odrobaczenia psów zaczynają się od około 30 złotych, aż do około 80 złotych.

Jaki jest koszt szczepień psów w lecznicy dla zwierząt na Ursynowie?
Cena szczepienia psa jest zależna od rodzaju szczepienia i danej lecznicy, ceny zaczynają się od około 40 złotych w górę w przypadku szczepienia przeciw wściekliźnie, do około 70 złotych i więcej przy szczepieniach przeciwwirusowych.

Jaka jest cena kastracji psów i kotów w ursynowskim gabinecie weterynaryjnym?
Ceny kastracji psów zaczynają się od około 400 złotych w górę, natomiast cena kastracji kotów zaczyna się od około 200 złotych i więcej.

Jaka jest cena konsultacji psa u ortopedy w lecznicy dla zwierząt na Ursynowie?
Ceny konsultacji ortopedycznych u psów zaczynają się od około 130 złotych.

Powyższe ceny usług weterynaryjnych w lecznicach dla zwierząt na terenie Ursynowa są przykładowe i w rzeczywistości mogą się dużo różnić, ponieważ ceny zależą od konkretnej placówki, rodzaju porady i konsultacji, czasu wizyty i rodzaju zabiegu. Dlatego polecamy zebranie kilku propozycji cenowych i wybranie najlepszej.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin