Piaseczno Portal Informacyjny Piaseczna City Media

ŻALUZJE, ROLETY, MARKIZY - PIASECZNO

W mieście Piaseczno działa szereg firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i montażem wysokiej jakości żaluzji, markiz i rolet z rozmaitych materiałów w konkurencyjnych cenach. Żaluzje drewniane, bambusowe, aluminiowe, rolety materiałowe, verticale, moskitiery, markizy balkonowe to tylko ułamek asortymentu, jaki oferują producenci i dystrybutorzy zlokalizowani na terenie Piaseczna. Żaluzje pionowe? Rolety zewnętrzne? Markizy tarasowe? Nie musisz już szukać daleko.
 
ul. Warszawska 27
05-520 Konstancin-Jeziorna
tel.22 213 37 37
tel.kom.602 256 780
Posiadamy dużą wiedzę na temat dekoracji okien oraz systemów osłonowych. Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji w naszych salonach ekspozycyjnych. Oferujemy Państwu żaluzje aluminiowe i drewniane, rolety rzymskie i liftowane, markizy, verticale, plisy, karnisze, firany i zasłony. W naszej ofercie posiadamy również szeroką paletę tkanin dekoracyjnych począwszy od materiałów transparentnych po całkowicie zaciemniające, gładkie i wzorzyste. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dbamy o wysoką jakość usług oraz terminowość zleceń.
 
ul. Cały obszar
05-500 Piaseczno
tel.22 446 75 26
tel.kom.600 954 922
Zajmujemy się profesjonalną obsługą w zakresie przesłon okiennych. Oferujemy bardzo duży wybór żaluzji i rolet okiennych. Posiadamy żaluzje aluminiowe, drewniane, bambusowe i plisowane a także wertikale, moskitiery, markizy oraz plisy. Współpracujemy z firmami Shadow-System, Deco-Sun, DRAGON, WAREMA. Wszystkie, oferowane przez nas produkty są dostępne w atrakcyjnych wzorach, w każdym niemal kolorze i z możliwością różnych opcji sterowania. Serdecznie zapraszamy Klientów z Piaseczna i okolic.
ul. Bartycka 26 paw.51
00-716 Warszawa
tel.22 840 55 43

Zajmujemy się doradztwem, sprzedażą i montażem szerokiej gamy nowoczesnych przesłon okiennych i drzwiowych - markiz, rolet, żaluzji i plis. Serdecznie zapraszamy Klientów z Piaseczna oraz całej gminy Piaseczno.

1935
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin