DREWNO, PARKIET, PANELE - ŻOLIBORZ

W dzielnicy Żoliborz działa szereg firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i montażem wysokiej jakości drewna, parkietu i paneli w konkurencyjnych cenach. Drewno naturalne, panele podłogowe, mozaika parkietowa, deski parkietowe, deski dla budownictwa, klepki, tarcica, sklejka, boazeria świerkowa, listwy wykończeniowe, więźba dachowa to tylko ułamek asortymentu, jaki oferują producenci i dystrybutorzy zlokalizowani na terenie Żoliborza. Drewno krajowe lub egzotyczne? Drewno kominkowe? Skład drzewny? W naszym Portalu znajdziesz to wszystko w swojej okolicy.
BRATEX Hurtownia Drewna
ul. Powązkowska 28
Warszawa
tel.22 636 73 03
CLASSIC PARKIET Materiały Podłogowe
ul. Rydygiera Ludwika 13
Warszawa
tel.kom.881 221 410
INTERNITY HOME Panele i Parkiety
ul. Duchnicka 3
Warszawa
tel.22 550 56 50
2324
Odwieczny dylemat, jakie materiały wybrać na podłogę, czy postawić na parkiet, czy może lepiej będzie położyć panele? Co wybrać, żebyśmy byli zadowoleni? Myślę, że każdy z nas w momencie remontu mieszkania i zmiany podłogi zastanawia się w ten sposób. Najlepszym wyjściem jest porozmawiać ze specjalistami zajmującymi się drewnem, panelami i parkietami, a tych spotkamy w każdym sklepie oferującym te produkty mieszkańcom dzielnicy Żoliborz.

Przyjmuje się, że więcej osób skłania się ku parkietom, a duży wpływ ma na to cena, ponieważ są one dużo tańsze od parkietu z litego drewna. Panele mają również dużo mniejsze wymagania odnośni powierzchni, na której ma być kładzione i nie musi wcale być idealnie płaska. Panele układa się bardzo szybko i jest to raczej prosta rzecz, ponieważ nawet klej nie jest do tego potrzebny i nie trzeba ich wykańczać, żadnymi elementami. Panele dzielą się na drewniane, które są sklejonymi ze sobą drewnianymi deskami oraz laminowane, które składają się z płyt HDF oraz są także z płyt wiórowych. W tych panelach na górze jest przyklejony laminat, który odwzorowuje wzór drewna. Minusem paneli jest to, że w przypadku uszkodzenia powłoki nie będziemy mogli naprawić tego za pomocą cyklinowania. W sklepach na terenie Żoliborza możemy zobaczyć i dotknąć każdy rodzaj Paneli, mając taką możliwość dużo łatwiej dokonać wyboru.

Parkiety natomiast są dużo droższe, są o wiele bardziej wytrzymałe i uważane są za bardziej klasowe. Prawidłowo położony na podłodze parkiet drewniany będzie bardzo długo nam służył, nie będzie skrzypiał czy trzeszczał, a jeśli uszkodzimy powierzchnię, zarysowując ją, będziemy mogli za pomocą cykliniarki przywrócić jej wygląd. Parkiet jednak jest bardzo uczulony na światło słoneczne i pod jego wpływem może zmieniać swój odcień. W sklepach na terenie Żoliborza możemy obejrzeć przeróżne rodzaje parkietów, są dostępne z sosny, z jesionu, z wiśni amerykańskiej i z wielu innych krajowych i egzotycznych drzew.

Jaki więc rodzaj podłogi wybierzemy? Obojętnie jaki wybór Państwo dokonają, jeśli szukają lokalizacji żoliborskich firm trudniących się sprzedażą paneli, parkietów, a także ich montażem, to w naszym Portalu przedstawiamy taką listę. Dzwoniąc i umawiając się na spotkanie, możemy dowiedzieć się o najlepszych indywidualnych rozwiązaniach, cenach i dodatkowych rabatach zarówno jeśli chodzi o sprzedaż, jak i montaż. W dzielnicy Żoliborz zlokalizują Państwo wiele firm oferujących najlepszej jakości drewna, panele i parkiety.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin