PRZEDSZKOLA - WŁOCHY

W dzielnicy Włochy istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Włoch. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
 
ul. Bakalarska 15A
02-212 Warszawa
tel.kom.791 377 139

Przedszkole Dolina Odkrywców znajduje się w Dzielnicy Włochy i jest nastawione na wszechstrony rozwój każdego dziecka. W przedszkolu codziennie odbywają się zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego w formie zabawy.

ul. Opieńskiego Henryka 1
02-495 Warszawa
tel.kom.509 744 521

Nasze przedszkole jest kameralną i nowoczesną placówką. Wspieramy dzieci w samodzielnym poznawaniu świata, staramy się wzbudzić ich ciekawość światem i otaczającą rzeczywistością. Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z Włoch.

 
ul. Płomyka 13
02-490 Warszawa
tel.kom.509 202 669

Przedszkole Słoneczko jest zlokalizowane na terenie Dzielnicy Włochy, dlatego też zapraszamy dzieci z naszego rejonu oraz z pozostałych części Warszawy. Kładziemy nacisk na okazanie szacunku dla dziecka.

2433
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin