PRZEDSZKOLA - URSYNÓW

Misją naszego Portalu jest pomoc w wyborze odpowiedniego przedszkola prywatnego zlokalizowanego na Ursynowie i zapewniającego podstawową edukację dla twojego dziecka. U nas znajdą Państwo wykaz przedszkoli z Ursynowa, które zapewniają bardzo duży wybór zajęć dla dzieci zarówno podstawowych jak i dodatkowych. Przedszkole w naszym Portalu, może umieścić wpis z podstawowymi danymi, jak również zamieścić większe informacje na temat programu edukacyjnego, wyposażenia przedszkolnego i możliwości rozwijania zainteresowań przez dzieci. Mamy nadzieję, że Portal Ursynów dostarczy państwu dużo informacji o przedszkolach i pomoże w dokonaniu wyboru.
 
ul. Dunikowskiego 4
02-784 Warszawa
tel.22 644 66 32
tel.kom.509 699 937
W przedszkolu są dwie grupy, młodsza – od 2,5 roku i starsza, w której dzieci realizują program przygotowania do szkoły. Każdą grupą opiekuje się dwóch wychowawców z wykształceniem psychologicznym i pedagogicznym. Zajęcia są zintegrowane z rytmem dnia przedszkolaków, dostosowane do wieku, potrzeb dzieci i mają formę zabawy.
ul. Dereniowa 11
02-776 Warszawa
tel.kom.515 142 781

W dwujęzycznym przedszkolu sportowym Mali Odkrywcy oferujemy szeroki wybór zajęć polsko i angielsko języcznych, sportowych, artystycznych i adaptacyjnych dla nowych dzieci. Przedszkole istnieje na Ursynowie od 2006 roku.

 
ul. Kłobucka 23C/104
02-699 Warszawa
tel.kom.690 585 751
W Przedszkolu Językowym HiKids przywiązujemy uwagę do wielopoziomowego rozwój każdego dziecka. Nasze dzieci biorą udział między innymi w zajeciach jogi, warsztatach kulinarnych czy nauce angielskiego nauką immersji. Zapraszamy!
ul. Lokajskiego Eugeniusza 24
02-793 Warszawa
tel.kom.509 578 617

Celem działalności przedszkola jest realizowanie podstawy programowej wychowania przedszkolnego określonego przez M.E.N. Przedszkole usytuowane jest z dala od głównej drogi, na cichym i spokojnym osiedlu na terenie Ursynowa.

PRZEDSZKOLE nr 351 im. Wandy Chotomskiej
ul. Warchałowskiego Edwarda 4
Warszawa
tel.22 643 13 69
PRZEDSZKOLE nr 352
ul. Teligi Leonida 3
Warszawa
tel.22 641 52 21
PRZEDSZKOLE nr 366
ul. Hawajska 7
Warszawa
tel.22 641 72 22
4332
Pojawienie się dziecka to niewątpliwie czas pełen radości. Bywa jednak trudny dla rodziców. Mimo ogromu miłości do maleństwa, ciężko pogodzić opiekę nad nim z pracą, rozwijaniem hobby i życiem towarzyskim. Bo choć potomstwo
wymaga nieustannej uwagi, to jednak z czegoś trzeba żyć. Wypadałoby też znaleźć czas, by zatroszczyć się o własne samopoczucie.

Z pomocą rodzicom przychodzą przedszkola i żłobki, które zapewniają opiekę nad dziećmi w czasie, gdy ich opiekunowie są w pracy. Na terenie Ursynowa mieści się wiele takich placówek, a nasz portal pomoże znaleźć te najlepiej spełniające Państwa oczekiwania, w najkorzystniejszych cenach!

Żłobek albo przedszkole na Ursynowie to nie tylko pomoc dla rodziców - to także szansa dla dziecka na spędzenie wartościowego czasu z rówieśnikami i odkrycie nowych rzeczy. To pierwsza sytuacja w jego życiu, w której zaczyna
określać swoją rolę w społeczeństwie, co jest ważne dla przyszłego rozwoju.

Czym się kierować, wybierając przedszkole na Ursynowie?
Wiele z nich zapewnia podstawową edukację, ale także prowadzi zajęcia dodatkowe i może to właśnie tym drugim warto się przyjrzeć. Czy państwa dziecko lubi słuchać muzyki, a po zakończeniu oglądania bajki przez cały dzień nuci piosenkę głównej bohaterki? A może ciekawią je instrumenty albo z upodobaniem konstruuje ,,perkusję” z plastikowych misek i butelek? W takim wypadku warto pomyśleć o jednym z ursynowskich przedszkoli o profilu muzycznym.

Jeśli dziecko przejawia szczególne zamiłowanie do kolorowanek i rysowania, przedszkole artystyczne może być szansą do rozwinięcia podstawowych zdolności w tym zakresie! Natomiast jeśli chcemy je przygotować do nauki obcego języka, najlepiej w tym celu zapisać je do ursynowskiego przedszkola językowego.

Czy to nie przesada, by zapisywać już przedszkolaki na takie zajęcia? Absolutnie nie! Dzieci uczą się tam przez zabawę, dlatego nie trzeba się obawiać, że nauka okaże się dla nich zbyt wymagająca. Dzielnica Ursynów oferuje wiele możliwości, a nasz portal pozwala poznać je wszystkie i wybrać tę najlepszą!

Przedszkola oferujące zajęcia dla dzieci na terenie dzielnicy Ursynów zapewniają:

  • Zajęcia dla dzieci - które są realizowane w przedszkolach i są zawsze przystosowane do upodobań, możliwości i potrzeb dzieci.

  • Opieka nad dziećmi - w kierunkach wychowania i uwagi.

  • Wszechstronny rozwój dziecka - dzięki zabawom i zajęciom tematycznym.

  • Przyjazną atmosferę - pełną miłości i zrozumienia dla dziecka.

  • Nowoczesne metody nauczania - ktore optymalnie stymulują progres wychowawczy dzieci.

  • Indywidualne podejście do każdego dziecka - każde dziecko ma inne możliwości i inne talenty.

  • Wykształconą kadrę pedagogiczną - pełną empatii i zrozumienia.

  • Pomoce szkolne i zabawki - to co dzieci uwielbiają najbardziej.

  • Otwartość na rodziców - jeśli rodzice coś sugerują, staramy się to wdrażać.

  • Promocję zdrowego stylu życia - zarówno w jedzeniu, jak i aktywności.


Jaka jest cena miesięczna pobytu dziecka w przedszkolu na terenie dzielnicy Ursynów?
Ceny miesięczne za przedszkole zaczynają się od około 500 złotych do nawet 1800 złotych.

Ile kosztuje miesięczne wyżywienie w przedszkolach na terenie Ursynowa?
Koszt wyżywienia miesięcznego dla dziecka zaczyna się od około 180 złotych do nawet 400 złotych.

Jakie są ceny dodatkowych zajęć przedszkolnych na Ursynowie?
Cena zajęć dodatkowych dla dzieci zależy od rodzaju, zaczynają się od około 120 złotych w górę.

Powyższy cennik w przedszkolach na terenie dzielnicy Ursynów jest przykładowy i ceny mogą być inne w rzeczywistości.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin