PRZEDSZKOLA - URSYNÓW

Misją naszego Portalu jest pomoc w wyborze odpowiedniego przedszkola prywatnego zlokalizowanego na Ursynowie i zapewniającego podstawową edukację dla twojego dziecka. U nas znajdą Państwo wykaz przedszkoli z Ursynowa, które zapewniają bardzo duży wybór zajęć dla dzieci zarówno podstawowych jak i dodatkowych. Przedszkole w naszym Portalu, może umieścić wpis z podstawowymi danymi, jak również zamieścić większe informacje na temat programu edukacyjnego, wyposażenia przedszkolnego i możliwości rozwijania zainteresowań przez dzieci. Mamy nadzieję, że Portal Ursynów dostarczy państwu dużo informacji o przedszkolach i pomoże w dokonaniu wyboru.
 
ul. Hawajska 3
02-776 Warszawa
tel.kom.510 035 800
tel./fax.22 855 27 25

Dzięki temu, że wychowanie i uczenie dzieci jest również naszą pasją, udało nam się stworzyć na Ursynowie wyjątkowe przedszkole, które nie tylko edukuje, pielęgnuje i bawi, ale które również pozwala chronić małe dzieci przed różnymi zagrożeniami. Wyjątkowa kadra specjalistów zgromadzona wokół Przedszkola Małe Misie potrafi wspomagać rozwój dzieci, doradzić i często prowadzić z sukcesami przez trudną drogę. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesiąca do 7 roku życia. Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola zlokalizowanego w Dzielnicy Ursynów.

 
ul. Dunikowskiego 4
02-784 Warszawa
tel.22 644 66 32
tel.kom.509 699 937
W przedszkolu są dwie grupy, młodsza – od 2,5 roku i starsza, w której dzieci realizują program przygotowania do szkoły. Każdą grupą opiekuje się dwóch wychowawców z wykształceniem psychologicznym i pedagogicznym. Zajęcia są zintegrowane z rytmem dnia przedszkolaków, dostosowane do wieku, potrzeb dzieci i mają formę zabawy.
 
ul. Lanciego 13
02-792 Warszawa
tel.kom.509 613 307

W naszym żłobku i przedszkolu, które mieści się na Ursynowie, łączymy opiekę nad dziećmi z domową atmosferą, pełną uśmiechu i radości. Wychowujemy dzieci poprzez śmiech i zabawę uwględniając indywidualne potrzeby dziecka.

ul. Dereniowa 11
02-776 Warszawa
tel.kom.515 142 781

W dwujęzycznym przedszkolu sportowym Mali Odkrywcy oferujemy szeroki wybór zajęć polsko i angielsko języcznych, sportowych, artystycznych i adaptacyjnych dla nowych dzieci. Przedszkole istnieje na Ursynowie od 2006 roku.

ul. Lokajskiego Eugeniusza 24
02-793 Warszawa
tel.kom.509 578 617

Celem działalności przedszkola jest realizowanie podstawy programowej wychowania przedszkolnego określonego przez M.E.N. Przedszkole usytuowane jest z dala od głównej drogi, na cichym i spokojnym osiedlu na terenie Ursynowa.

 
ul. Janowskiego 50
02-784 Warszawa
tel.kom.666 920 446

Nasze Przedszkole znajduje się w Dzielnicy Ursynów i zapewnia dzieciom codzienną realizację zadań wynikających z przedszkolnej podstawy programowej. Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do nauki języków obcych u dzieci.

ul. Kłobucka 23C 02-699 Warszawa
tel.kom.660 445 800
Nasze Przedszkole to wyjątkowe miejsce, w którym Dziecko w bezpiecznej i rodzinnej atmosferze spędzi wesoło czas, bawiąc się i jednocześnie zdobywając wiedzę oraz umiejętności niezbędne w przyszłej edukacji. Zapraszamy do nas!
4077
Pojawienie się dziecka to niewątpliwie czas pełen radości. Bywa jednak trudny dla rodziców. Mimo ogromu miłości do maleństwa, ciężko pogodzić opiekę nad nim z pracą, rozwijaniem hobby i życiem towarzyskim. Bo choć potomstwo
wymaga nieustannej uwagi, to jednak z czegoś trzeba żyć. Wypadałoby też znaleźć czas, by zatroszczyć się o własne samopoczucie.

Z pomocą rodzicom przychodzą przedszkola i żłobki, które zapewniają opiekę nad dziećmi w czasie, gdy ich opiekunowie są w pracy. Na terenie Ursynowa mieści się wiele takich placówek, a nasz portal pomoże znaleźć te najlepiej spełniające Państwa oczekiwania, w najkorzystniejszych cenach!

Żłobek albo przedszkole na Ursynowie to nie tylko pomoc dla rodziców - to także szansa dla dziecka na spędzenie wartościowego czasu z rówieśnikami i odkrycie nowych rzeczy. To pierwsza sytuacja w jego życiu, w której zaczyna
określać swoją rolę w społeczeństwie, co jest ważne dla przyszłego rozwoju.

Czym się kierować, wybierając przedszkole na Ursynowie?
Wiele z nich zapewnia podstawową edukację, ale także prowadzi zajęcia dodatkowe i może to właśnie tym drugim warto się przyjrzeć. Czy państwa dziecko lubi słuchać muzyki, a po zakończeniu oglądania bajki przez cały dzień nuci piosenkę głównej bohaterki? A może ciekawią je instrumenty albo z upodobaniem konstruuje ,,perkusję” z plastikowych misek i butelek? W takim wypadku warto pomyśleć o jednym z ursynowskich przedszkoli o profilu muzycznym.

Jeśli dziecko przejawia szczególne zamiłowanie do kolorowanek i rysowania, przedszkole artystyczne może być szansą do rozwinięcia podstawowych zdolności w tym zakresie! Natomiast jeśli chcemy je przygotować do nauki obcego języka, najlepiej w tym celu zapisać je do ursynowskiego przedszkola językowego.

Czy to nie przesada, by zapisywać już przedszkolaki na takie zajęcia? Absolutnie nie! Dzieci uczą się tam przez zabawę, dlatego nie trzeba się obawiać, że nauka okaże się dla nich zbyt wymagająca. Dzielnica Ursynów oferuje wiele możliwości, a nasz portal pozwala poznać je wszystkie i wybrać tę najlepszą!

Przedszkola oferujące zajęcia dla dzieci na terenie dzielnicy Ursynów zapewniają:

  • Zajęcia dla dzieci - które są realizowane w przedszkolach i są zawsze przystosowane do upodobań, możliwości i potrzeb dzieci.

  • Opieka nad dziećmi - w kierunkach wychowania i uwagi.

  • Wszechstronny rozwój dziecka - dzięki zabawom i zajęciom tematycznym.

  • Przyjazną atmosferę - pełną miłości i zrozumienia dla dziecka.

  • Nowoczesne metody nauczania - ktore optymalnie stymulują progres wychowawczy dzieci.

  • Indywidualne podejście do każdego dziecka - każde dziecko ma inne możliwości i inne talenty.

  • Wykształconą kadrę pedagogiczną - pełną empatii i zrozumienia.

  • Pomoce szkolne i zabawki - to co dzieci uwielbiają najbardziej.

  • Otwartość na rodziców - jeśli rodzice coś sugerują, staramy się to wdrażać.

  • Promocję zdrowego stylu życia - zarówno w jedzeniu, jak i aktywności.


Jaka jest cena miesięczna pobytu dziecka w przedszkolu na terenie dzielnicy Ursynów?
Ceny miesięczne za przedszkole zaczynają się od około 500 złotych do nawet 1800 złotych.

Ile kosztuje miesięczne wyżywienie w przedszkolach na terenie Ursynowa?
Koszt wyżywienia miesięcznego dla dziecka zaczyna się od około 180 złotych do nawet 400 złotych.

Jakie są ceny dodatkowych zajęć przedszkolnych na Ursynowie?
Cena zajęć dodatkowych dla dzieci zależy od rodzaju, zaczynają się od około 120 złotych w górę.

Powyższy cennik w przedszkolach na terenie dzielnicy Ursynów jest przykładowy i ceny mogą być inne w rzeczywistości.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin