DOMY OPIEKI - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg prywatnych domów opieki zajmujących się opieką osób starszych. Całodobowa opieka lekarsko-pielęgnacyjna, zaspokajanie niezbędnych potrzeb bytowych, edukacyjnych, społecznych, religijnych, rodzinna atmosfera, zaciszna lokalizacja to tylko część oferty domów zlokalizowanych na terenie Ursynowa. Opieka dla osoby starszej? Dom opieki w twojej okolicy? Nie musisz już szukać daleko.
ul. Sągi 1
02-995 Warszawa
tel.kom.517 499 023

Opoka to dom opieki dla Seniorów, zapewniający swoim podopiecznym wszystko, czego potrzebują, aby szczęśliwie spędzić jesień swojego życia. Przyjmujemy również osoby na pobyty poszpitalne, na rekonwalescencję.

5941
Szukasz w Warszawie, w dzielnicy Ursynów domu opieki dla starszych osób? Nie wiesz, która placówka będzie najlepsza? Nie musisz! Informacje na Naszym Portalu pomogą ci zlokalizować wszystkie domy opieki w okolicy, a także poznać ich ofertę.

Wszyscy wiemy, jak wymagająca może być opieka nad bliską, schorowaną osobą. Chyba nikt z nas nie chciałby, aby na starość być zależnym wyłącznie od rodziny. Nie móc normalnie się poruszać, jeść, załatwiać potrzeb fizjologicznych, zadbać o higienę. Dopóki jesteśmy sprawni, nie myślimy co będzie kiedyś. Ale w podeszłym wieku choroba może nagle nas zaskoczyć i spowodować, że staniemy się zupełnie innymi ludźmi.

Czy są na Ursynowie miejsca, w których chora osoba może zamieszkać, i mieć całodobową opiekę? Oczywiście, że tak! Duży wybór ursynowskich domów opieki spowoduje, że z pewnością wybierzesz dla bliskiej osoby idealne warunki bytowe.

Domy opiekuńcze oferują kompleksową opiekę nad podopiecznym. Zapewniają świetne warunki lokalowe oraz opiekę lekarską i pielęgnacyjną. Opieka nad seniorem jest bardzo ciężką pracą. Codziennie musimy ją karmić, przewijać, myć, dbać, aby zażywała leki. Często jest to opieka ponad siły człowieka. Jeżeli dodatkowo mamy w domu dzieci, pracujemy zawodowo, nie da się tego pogodzić. Udając się do ursynowskiego domu opieki, możemy być pewni, że nasz bliski będzie miał w pełni zaspokojone potrzeby bytowe, religijne, edukacyjne, społeczne. Wykwalifikowani pracownicy zajmą się nim z należytą starannością, ale także okażą szacunek dla drugiego człowieka. Opieka nad seniorem to ich codzienność.

Domami opiekuńczymi są zazwyczaj ośrodki położone z dala od zgiełku ulic. Otacza je zieleń, drzewa, krzewy. Wszystko po to, aby nasz bliski mógł poczuć namiastkę normalności. Nic tak kojąco nie wpływa na człowieka, jak kontakt z naturą. Dom opieki zapewni najlepsze warunki bytowe i opiekę w dobrych cenach.

Sprawdź informacje na Naszym Portalu, i sam przekonaj się, gdzie na terenie Ursynowa znajdują się domy opieki. Znajdź najlepszy dla twojej bliskiej osoby. Bo ona zasługuje na należytą opiekę i szacunek. A w takim miejscu z pewnością go nie zabraknie.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin